DOVE go fresh antiperspirantai

2018-06-19

Sveika! Nors ir džiaugiuosi vasara, bet negaliu pro akis praleisti kelių problemų, kurios man aktualios tik vasarą. Pagrindinė - prakaitavimas. Jei skaitote mane nuo pernai, turbūt pamenat, kad pernai vasarą naudojau DOVE powder soft antiperspirantus ir jais labai džiaugiausi. Ne veltui šiemet vėl rinkausi DOVE, tik šį kart - go fresh liniją. Ar ji verta dėmesio? 


APRAŠYMAS:

DOVE GO FRESH „Pear & Aloe“ antiperspirantą sudaro net ketvirtadalis drėkinamojo kremo, padedančio švelniai pažastų odai atsigauti po skutimo sukelto dirginimo. Unikalus kriaušių ir alijošių kvapas užtikrina gaivų aromatą bei papildomą apsaugą nuo gausaus prakaitavimo ilgiau nei 48 val.


Iš tiesų tai gavau tris antiperspirantus - purškiamą, rutulinį ir tepamą, tačiau purškiamą atidaviau mamai, bet ir pati kartais pasipurškiu juo ir taip pat papasakosiu savo nuomonę. Labiausiai man, kaip visada, patinka tepamas - tiesiog mėgstu tokius dėl to, kad neapsipurškiu rūbų, jei reikia naudoti priemonę apsirengus, taip pat nėra šlapumo, kaip nuo rutulinių antiperspirantų. 

Antiperspirantas kvepia lengvu kremu su kriaušėmis. Gal net ne kremu, o pienu. Labai gaiviai ir, svarbiausia, kad tas kvapas išlieka visą dieną.  Man labiausiai kvepia rutulinis, kiek silpniau - tepamas, o silpniausiai - purškiamas. Bet vistiek visi veikia taip pat. 

Niekada per visą Dove antiperspirantų naudojimo laikotarpį neturėjau slėpti šlapių pažastų, nes tiesiog jų nebuvo. Žinoma, aš neturiu kažkokios ypatingos problemos su gausiu prakaitavimu, tačiau tikrai neprakaituoju minimaliai. Tad jei savo prakaitavimą vertinat kaip mažą ar vidutinį - rekomenduoju prigriebti šias priemones! Žema kaina, ideali kokybė. Ko daugiau reikia, tiesa?

KAIP KOVOJI SU PRAKAITAVIMU?

7 komentarai

 1. Šitas(tepamas) mano mylimiausias! Rutulinio nesu net bandžiusi, o tie purškiamji, kiek žinau, kenkia odai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O kodėl purškiami kenkia odai? Sudominai 🤔

   Panaikinti
  2. Kelia pavojų sveikatai. Esu skaičiusi kelis straipsnius apie tai, tad net ir nesinori jų naudoti.
   Gali pasiskaityti:
   https://sveikata.lrytas.lt/medicinos-zinios/2013/08/29/news/purskiami-dezodorantai-kelia-pavoju-gyvybei-4792302/

   Panaikinti
 2. Kiek teko naudoti Dove, tai, deja, netiko nei vienas :/.Pats pačiausias man adidas mėlynas, kol kas geresnio neatradau :) bet galbūt dar teks duoti šansą :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.