Blakstienų ir antakių serumas MYLI

2018-06-14

Labas! Kaip nuotaikos? Pagaliau beveik baigėsi moksleivių prailginti mokslo metai! Rytoj važiuosiu į Kultūros naktį, gal būsi? Ir aš vis nenustoju sukti galvos dėl savo gimtadienio - šiandien net žiūrėjau stalo žaidimus, kad tik būtų smagu 😀 žinau, kad jų neprireiks, bet... Taip pat galvoju ir apie grožio procedūras. Kad tik nepamirščiau užsirašyti pas kirpėją (maniškė dar ir plaukus sugarbanoja po kirpimo, tad bus ir šukuosena) ir susitvarkyti nagučių... Taip pat testuoju plaukų augimą skatinančias priemones ir gražinu savo antakius ir blakstienas. Šiandien papasakosiu būtent apie lietuvių sukurtą antakių ir blakstienų serumą MYLI 💓


 APRAŠYMAS:

MYLI serumas - tai saugus, natūralus produktas blakstienų bei antakių puoselėjimui. Ricinos aliejus skatina augimą, nakvišos stiprina plaukelių folikulus, kakarių aliejus - vienas iš geriausių natūralių vitamino A šaltinių, o pantenolis įsiskverbia į plaukų šaknis ir stipriai drėkina.

Serumą patariame laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Kaip naudoti:
Serumą rekomenduojame tepti 1-2 kartus per parą, geriausia ryte ir vakare. Veidą švariai nuplaukite Jums įprasta prausimo priemone ir serumu tepkite antakių liniją, šukuodami šepetėliu pagal plauko augimą. Blakstienas tepkite nuo šaknų iki galiukų, nepaliesdami augimo linijos. Venkite serumo pertekliaus. Jeigu serumo patektų į akis, gerai praplaukite jas dideliu švaraus vandens kiekiu.

Kas gali naudoti:
MYLI serumas tinka nėščiosioms, maitinančioms, asmenims kuriems yra atliekama chemoterapija bei veganams. Visa širdimi jį kūrėme moterims, tačiau ir vyrai tikrai drąsiai gali naudoti MYLI serumą! Jis taip pat tinka turintiems jautrias akis, nešiojantiems kontaktinius lęšius ir moterims pasidariusioms permanentinį makiažą.


Serumo pakuotė yra labai daili, vasariška ir jauki. Lyg tušo buteliukas, tik gana plonas, patogus (lygiu dugnu, tad galima pastatyti, taip pat nesunku laikyti laikant veidrodėlį bei tepant antakius ir blakstienas serumu). 

Sudėtis man taip pat sužavėjo! Ji trumpa, visiems suprantama ir naudinga - nėra nereikalingų dažiklių, kvapiklių, konservantų ir t.t. 

Serumo šepetėlis mums jau įprastas - storas, nailoninis, tankus, tad kiekviena blakstiena ir kiekvienas antakio plaukelis bus paliestas ir palepintas serumo. Taip pat dozatorius idealiai atlieka savo darbą - nėra jokio pertekliaus, niekas nelaša ir nevarva. Nebūtų jokio malonumo kas kart tepantis serumu susiriebaluoti pirštus... Ypač kai aš kartais prisimenu apie serumą tik gulėdama lovoje ir keliuosi dėl šios procedūros. Nesikelčiau, jei tektų dar ir rankas plauti nuo aliejų.


Ir įdomiausia dalis - rezultatas. Jis yra! Aliejai, pantenolis ir vitaminas E atlieka savo darbą. Ne veltui visos sudedamosios dalys taip plačiai aptarinėjamos moterų ir merginų visame pasaulyje. Mano antakiai sustiprėjo, tapo tankesni, greičiau auga, o blakstienos iš viso pasakiškos! Stipresnės, tikrai ilgesnės, atsirado tankumo, net matosi, jog pradėjo augti naujos. Taip pat turėjau problemą su keletu kreivai augančių plaukelių, bet jie pradėjo tiesintis! Vien dėl tokių akivaizdžių pokyčių netingiu keltis iš lovos 😀 ypač kai gimtadienis ant nosies!

Labai ačiū MYLI už tokią nuostabią dovaną. Serumas tikrai vertas dėmesio ir savo kainos! 

P.s. taip, galima pasidaryti pačiai, tačiau tam reikia uždaros dėžutės, pro kurią viskas neprabėgtų (jei ji bus neuždara - prisirinksit bakterijų ir tfu tfu tfu pasigausit uždegimą), o dar geriau - švaraus tušo indelio. Taip pat priemonė galioja ilgą laiką ir naudojasi labai taupiai, tad perkant produktus atskirai kaina susidarys daug didesnė, o išnaudoti nespėsit niekaip...

Saviškį produktą galite įsigyti čia: www.myli.shop/shop

Kaina: 25eur

5 komentarai

 1. Labai lauksim foto ir nuotykių iš gimtadienio :)
  Niekada negirdėjau apie šią liniją, reikės pabandyti,nes blakstienos pas mane retos ir trumpos <3

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nuotaikos-puikios, bet tuo pačiu ir liūdnos, nes viskas, baigiau 8-tą klasę :'( Nemaniau, kad bus taip gaila:(
  O kalbant apie šį serumą, tai man asmeniškai brangokas. Aš mieliau renkuosi ricinų aliejų ir visada prieš einant miegoti, juo pasitepu blakstienas. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš iki dabar galiu apsiverkt apie savo progimnaziją pagalvojusi, nors jau tiek laiko prabėgo 😭

   O aš tinginė, man geriau turėt specialią priemonę su dozatorium, šepetėliu 😁

   Panaikinti
 3. Mano begalinis pagyrimas skirtas šiam giliai kerėtojui, kurį verta mėgdžioti. Ačiū daktare. Sveiki, mano vardas Donna 38, aš gyvenu San Francisko įlankos rajone Kalifornijoje. Mano emocinis gyvenimas pasisuko labai stipriai ir buvo palaimintas, nes mane nukreipė šeimos draugas, tapęs seserimi, skausmas buvo toks nepakeliamas, kad mane traumavo, nes man skaudėjo, turėjau neramių naktų, dėl kurių mane beveik apgailestavau. likus maždaug metams iki mano susitikimo su daktaru Egwali, kuris padėjo atgaivinti tai, kas, mano manymu, dingo. Patikėkite, kad iš pradžių aš taip pat buvau netikintis dėl įvairių susitikimų su keletu rašybininkų ir svetainių, esančių ant savo žavingo vyro sugrąžinimo prie manęs ribos, aš visada buvau stipri ir žinojau, kad turi būti patikima vieta padėti mano pačios santuokinė trauma už tai iš tiesų sukėlė tiek daug chaoso. Kathy surado daktaro Egwali straipsnį ir atidavė jį man, aš susisiekiau su juo ir paaiškinau, ką išgyvenau, jis sakė, kad jis turėjo atlikti tam tikras apeigas, kurių metu buvo atliktos visos būtinos procedūros, nes tos apeigos buvo atliktos, mūsų gyvenimas buvo toks spalvingas, nuo to laiko jis yra mano idealus vyras ir myli mane bei mūsų vaikus. Dar kartą dėkoju jums, daktare, galite prisijungti prie jo bet kurioje iš šių terpių ir būti laiminga siela, nes tikiuosi, kad pasiseks!

  „Viber“ / „WhatsApp“: +2348122948392
  El. Paštas: dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.