BB kino teatras: Cukrinis filmas

2018-06-25

Sveikutės! Šiandien grįžtu į seną savo rubriką - BB kino teatras. Tiesiog pažiūrėjau filmą, kuris man atrodo vertas dėmesio. Ar mes susimąstome kiek cukraus suvartojame?Ne, ne tik tuos du šaukštelius rytiniame puodelyje kavos. Bet kiek cukraus yra padažuose, vaisiuose, duonoje, mėsoje, greitame maiste.... O kur dar gaivieji gėrimai - juk kiek daug mes jų išgeriame vasarą. "Cukrinis filmas" kaip tik kalba apie cukrų ir jo poveikį organizmui. 


APRAŠYMAS:

Damonas Gameau nusprendžia išsiaiškinti, kokį iš tikrųjų poveikį turi cukrus žmogaus organizmui. Australų aktorius ir režisierius, kuris jau kelerius metus gyvena be cukraus, su savimi daro eksperimentą. Šešiasdešimt dienų jis kasdien suvalgo po keturiasdešimt arbatinių šaukštelių cukraus: tiek vidutiniškai suvalgo eilinis paauglys. Ši sacharozė paslėpta produktuose, kurie traktuojami kaip sveiki. Tad Damonas saldainių, šokolado, ledų nevartoja. Vietoj jų – vaisių kokteliai, jogurtas su granola ir daug įvairių maisto produktų, kurie vadinami „lengvi“.


Filmas tikrai vertas dėmesio. Ne, čia nestovi vyras ir neaiškina, jog cukrus blogai. Čia viskas daug įdomiau. Pagrindinis veikėjas aiškinasi kodėl cukrus blogai ne tik pats vartodamas jį, bet taip pat lankosi pas specialistus - medikus, dantistus, mokslininkus, garsių įmonių įkūrėjus/vadovus ir pan. Visi jie patvirtina tą patį faktą - cukrus kenkia.Kaip ir kodėl - paaiškinama mums suprantama kalba, su aiškiais pavyzdžiais. 

Tai labai įdomu, nes visada galvojau, kad kalorija lygi kalorijai. Pavyzdžiui, jei man reikia 1500cal svoriui palaikyti, tai nelabai svarbu iš ko tas kalorijas surinkti (sveikatai svarbu, tik svoriui ne), tačiau tai netiesa! Iššūkio dalyvis nuo sveikos mitybos peršoko ant kitos sveikos mitybos, tik su daugiau cukraus. Nepakito nei jo suvartojamų kalorijų kiekis, nei kažkas panašaus, tačiau viskas kitkas pasikeitė neatpažįstamai. 

Rekomenduoju pažiūrėti filmą kiekvienai merginai, kuri rūpinasi savo svoriu ar sveikata.

Filmą atsisiųsti gali čia: www.filmai.in/cukrinis-filmas

KOKĮ FILMĄ REKOMENDUOTUM PAŽIŪRĖTI? ŽANRAS NESVARBUS 💓

4 komentarai

 1. Ačiū Tau už šį įrašą!
  Seniau tiek turėjau motyvacijos sveikai maitintis, nevalgyti pridėtinio cukraus, sportuoti.. Tad būtinai būtinai pažiūrėsiu šį filmą ir labai viliuosi, kad mane užmotyvuos!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Atrodo labai įdomus filmas, būtinai reikės pažiūrėti. Tikėkimės sulauksim daugiau tokių įrašų<3puiki idėja. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš dabar ant serialų kabinuosi, filmus rečiau žiūriu, bet bus ir tokių įrašų kartais 🤗

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.