200 pribaigtukų iššūkis: pavasario pribaigtukai, III dalis ❤

2018-06-01

Sveikos, merginos! Pagaliau ilgai laukta vasara - atostogos, linksmos naktys, stovyklos, daug daugiau laiko draugams ❤ ta proga nusprendžiau greičiau aprašyti savo pavasario pribaigtukus, nes sunaudojau nemažai didelių pakuočių bei tvarkiausi kosmetikos kolekciją bei nemažai visko išmečiau ir mano pribaigtukų dėžė nebeužsidaro... 

 

PRIEMONĖS NAGAMS

Kas sekate mane instagram'e jau matėte, kad nusipirkau keletą priemonių pedikiūrui (jei nesekate - kviečiu tą padaryti! @burundukasesu - čia pirmosios pamatysite visas siuntas, kurias gaunu, ką veikiu ir šiaip įvairių dalykėlių 😀). Ta proga peržiūrėjau savo nagų lakų ir kitų priemonių nagams kolekcijas bei išmečiau pasibaigusius, nenaudojamus dalykėlius. 

#47 DIDIER LAB priemonė geliniam nagų lakui nuimti
Šią priemonę gavau prieš metus ir porą dienų - tą man priminė facebook'as 😀 myliu visą DIDIER LAB produkciją, tik jau metus ruošiuosi ją aprašyti... Kaip nesmagu! Tačiau su lakavimu man sekasi prastai, o jei kada ir nusprendžiu skirti super duper daug laiko ir atidumo šiam darbui - tą darau naktį, kai nėra gero apšvietimo nuotraukoms. Bet metu sau iššūkį per vasarą aprašyti ką gavau dovanų ir ar verta eiti į DIDIER LAB renginius 😀 Grįžtant prie priemonės - laką nuima lengvai, taupiai naudojasi, net kvepia skaniai! Tik rekomenduoju įsigyti didesnį kiekį, daug labiau apsimoka.

#48-50 MAYBELLINE, BŪK bei L'OREAL nagų lakai
Šis MAYBELLINE nagų lakas yra tikra legenda. Tai antrasis nagų lakas, kurį sunaudojusi vėl perku. Čia - mano antrasis sunaudotas buteliukas, kadangi tiek formulė, tiek spalva idealiai atitinka mano pedikiūro lūkesčius. 

Maybelline nagų lako apžvalga bei tobulo pedikiūro schema: http://burundukorasliavos.blogspot.com/2017/06/tobulas-pedikiuras-namuose-tai-imanoma.html

BŪK atsirado pas mane praeitą vasarą, kai savanoriavau stovykloje. Stovyklai padovanojo krūvą šios firmos lakų ir organizatorė leido mums išsirinkti keletą norimų spalvų. Šią rinkausi, nes galvojau, kad bus gražus būdas pagyvinti savo turimą juodą nagų laką, tačiau šis buvo siaubingas. Jau dabar matosi, kaip išsisluoksniavo ir kad jis tikrai netinkamas naudoti. Per ilgai jį laikiau, metu lauk. 

O dėl L'OREAL man taip pat labai liūdna. Jį gavau iš pačio L'Oreal prie #goldobsession naujovių. Štai ši priemonė atrodė tobulai ant juodo nagų lako taip nerealiai liūdna, kad pasibaigė. Taip, taip, ant dugno dar yra, tačiau šepetėlis lako nepasiekia ir nebesivarginu to daryti.

#51 DIDER LAB gelinės nagų lempos laidas
Laidas pribaigtukuose? Taip! Sugedo mano mylėtos lempos laidas. Kaip gerai, kad Sincero man padovanojo identišką lempą ir laikas tinka. Tikiuosi, kad ir tas nesuges - nes šis ilgai neatlaikė, nors pati lempa funkcionuoja be priekaištų.
 

PRIEMONĖS PLAUKAMS

#52 VITEKS plaukų šampūnas
Net neįsivaizduoju kaip jis pas mane atsirado, tačiau įspūdį paliko neblogą. Matosi, kad nebrangus, tačiau nesausina, išplauna gerai. Man trūko švaros pojūčio po plovimo, nors plaukai ir buvo švarūs. Net nežinau kaip tą paaiškinti. Jei kažkada dar jis pas mane atsiras naudosiu, tačiau jei turėsiu kitą alternatyvą - turbūt kažkam perleisiu.

#53 ELVITAL plaukų šampūnas
Milijoną kartų girtas ir aprašytas, bet kažkodėl baiginėjant buteliuką sukėlė pleiskanas. Pamačiusi pleiskanas iš kart pakeičiau šampūną ir... jos dingo. Mistika, nes naudoju priemonę ne pirmą kartą ir niekad neturėjau bėdų su pleiskanomis. Gal sutapimas?

#54 PANTENE plaukų balzamas
Myliu PANTENE šampūnus ir balzamus! Nerealūs, ideali kaina, taupiai naudojasi, labai skaniai kvepia... Tokį mylimuką esu atradusi tik šioje firmoje bei iš DOVE 😍 kartosiu dar šimtus kartų!

#55 AVON plaukų galiukų serumas
Šlykštukas! Nieko gero nedarė su plaukais. Pusę pakuotės sunaudojusi tą supratau, tad į serumą įpyliau ricinų aliejaus, gerai suplakiau ir tada galėjau naudoti. Gryno aliejaus vengiu, nes dažnai padauginu ir pačios suprantat kas būna. Net su tokiu mišiniu vieną kartą labai padauginau...

 

PRIEMONĖS KŪNUI

#56 MITIA skystas muilas su granatais
Pigus, bet geras dalykėlis iš LIDL. Didelė talpa, kaina juokinga, o naudojimas universalus - rankoms, kūnui, skutimuisi. Rekomenduoju įsigyti tokiems netaupiems naudojimams.

#57 TREETS TRADITIONS kūno šveitiklis
Kaip ir rašiau apžvalgoje - cukraus pagrindu pagaminta idealaus grubumo priemonė, nušveičianti viską, ko nereikia, ir dar sudrėkinanti odą! Mistika, bet labai smagi mistika ir ateityje tikrai įsigysiu dar vieną pakuotę. Tik gal kitokio kvapo - nors šis ir geras, tačiau noriu išbandyti kitus.

#58 NATURA SIBERICA kūno losijonas su šaltalankiais
Sena gera dovana iš Drogo - pagaliau išnaudojau paskutinį kelioninio dydžio buteliuką. Nors nebuvau kelionėse, pabijojau, kad jis man tiesiog suges. O nenaudojau anksčiau, nes labai nepatogi pakuotė - kietas plastikas, sunku iškrapštyti produktą. Nors pats losijonas gerai maitina, drėkina, rūpinasi oda, lengvai įsigeria ir kelia tik teigiamus pojūčius. Net kvapas ne sintetinis, o tikras.

 

PRIEMONĖS VEIDUI

#59 H&M veido kaukė su Negyvosios jūros mineralais
Neverta savo kainos. Nieko neišvalo, nieko nepadarė. Mano prausiklis geresnis. 


#60-64 KIEHL'S mėginėliai
Išbandžiau KIEHL'S veido kaukę, toniką ir du prausiklius. Tai va, tonikas sudrėkino odą ir ją atgaivino tiesiog idealiai, kaukė jau mano norų sąraše dėl idealaus porų išvalymo, o du prausikliai kovoja - reikia nuspręsti kurį įsigysiu, pabaigusi savo naudojamą 😀 trumpai, bet aiškiai. 


#65 GREEN FEEL micelinis vanduo su moliūgų ekstraktu
Skamba rudeniškai, bet taip nėra - moliūgų kvapo nesijaučia 😀 tai jau antra šio micelinio vandens pakuotė. Pigus, geras variantas, tačiau atradusi BIODERMĄ nebenaudosiu šio micelinio vandens. Jis nenuvalo viso makiažo, o tik likučius, o BIODERMA įveikia viską, tad atsakymas į klausimą "kodėl?" jau aiškus 😀

#66 AVON lūpų dažų mėginėlis
Nežinau kodėl jį nufotografavau prie veido priežiūros priemonių, tačiau ir nesigilinkim 😀 Mėgstu tokius mėginėlius, nes galima už centus savaitei įsigyti naujus lūpų dažus. Jie nesugenda, nenulūžta, neatsibosta, neužima daug vietos. Kai baigsis dar keli tokie mėginėliai išpakuosiu naujus (jų turiu virš 50... 😀)

 

KITOS GROŽIO PRIEMONĖS

#67 Kempinėlė
Baisi, nugyvenusi savo pudros kempinėlė. Dabar, kai turiu kelis BeautyBlender, nebeimu tokio tipo kempinėlių ir nebeimsiu. Turiu keletą atsarginių (jeigu susidėvėtų visi BeautyBlender), tad atsikratau šios be galvos skausmo. Net neploviau 😀

#68 Antakių pieštukas
Net neįsivaizduoju kokio gamintojo - nusitrynė visi užrašai. Jį gavau prieš daugiau nei metus, kai užsisakinėjau kažką iš Vinted - narė įdėjo tokių smulkių dovanėlių, nes buvo didelė suma. Vieną kartą išbandžiau ir nusivyliau, nes netiko spalva, todėl pagaliau laikas išmesti. Juk sakiau, kad susitvarkiau kosmetiką.

#69 LE FONTE vatos pagaliukai
Visą gegužę daug laiko skyriau savo akių makiažo atlikimo gebėjimo tobulinimui, tad net nepastebėjau kaip susinaudojo visa pakuotė. Patogūs, kieti, mylimi pagaliukai, kuriuos naudosiu turbūt visada.

#70-75 Šepetėliai iš ALIEXPRESS
Kai dar neturėjau jokių šepetėlių, įsigijau dvidešimties šepetėlių rinkinuką iš ALIEXPRESS. Ir, žinokit, nerekomenduoju net pradedančiosioms, nebent ieškot keletos smulkių šepetėlių smulkiems piešinukams, body art'ui ar lūpoms. Visi jie tragiški, tad pasilikau tik kelis būtent paminėtiems dalykams, o visi kiti - lauk.

GRĮŽKIME PRIE TO, NUO KO PRADĖJOME. KOKIE TAVO PLANAI VASARAI? 💓

10 komentarų

 1. oho, tikrai daug produktų :)
  Vasarą bus ganėtinai užimta, nes dirbsiu kavos kavinukėje, bandysiu ieškoti šiokios tokios praktikos dėl mokslų (siekiamos profesijos) ir aišku bandysiu padaryti vasarą kuo įdomesnę, bei perskaityti daaaug knygų :D
  Tik gaila, pas mane mieste mažai pramogų :/

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveika, norėjau paklausti, kur galima būtų įsigyti Pantene prriemonių? Nes tikrai sudominai :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Oj, Coloramą tai ir aš dievinu ir visus nagų lakus sunaudoju taip greitai, kadangi nesidarau gelinio lakavimo ir mėgstu savo nagų spalvą keisti kas kokias 4 dienas.
  O vasarą mąsčiau dirbti, bet supratau, kad pastoviam darbui dabar neturiu galimybių, tad uždarbiauju ir uždarbiausiu su smulkiais darbeliais. Ruošiuosi apvažiuoti kone visą Lietuvą ir aplankyti visus draugus, išsibarsčiusius visuose kampeliuose. Taip pat laukiu kelionės į Prancūziją ir Kretą <3

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.