SHISEIDO veido prausiklis iš klipshop.lt ❤

2018-05-17

klipshop.lt išpardavimo dėka savo pasibaigusį veido prausiklį pakeičiau kita priemone. Išsirinkau SHISEIDO veido prausiklį! Seniai norėjau išbandyti šią priemonę - kodėl ji tokia brangi? Kodėl šią firmą žino daugelis, besidominčių gera kosmetika? Net aš ją žinau bent keletą metų! Nepasikuklinau su savo pasirinkimu ir labai tuo džiaugiuosi 😀APRAŠYMAS:

Normaliai/mišriai/riebiai/sausai odai.
Šis veido prausiklis pašalina visus nešvarumus nuo odos paviršiaus nepažeisdamas hidrolipidinės plėvelės.
Jo kreminė tekstūra sąlytyje su vandeniu transformuojasi į švelnias putas. Suteikia malonų gaivos jausmą, o veido oda darosi švelni ir šilkinė.
 

SUDĖTIS:

Kaip ir seniau, panagrinėkime pirmus šešis ingredientus, sudarančius šį prausiklį. Visų kitų dalykų sudėtyje yra labai mažai. 

Aqua (tirpiklis), Stearic acid (emulsijos stabilizatorius, minkštiklis, atkuria lipidinį sluoksnį), PEG-8 (drėkiklis, tirpiklis), Myristic acid (emulsiklis, valiklis, kvepalų ingredientas), Potassium hydroxide (reguliuoja pH), Glycerin (tirpiklis, drėkiklis).


Sudėtis man patinka - nesvarbu, kad du pagrindiniai elementai pažymėti geltonai (vidutinio saugumo). ES standartai kosmetikos sudėčiai yra griežti, tad riba tikrai neperžengiama. 

Kaip matote, prausiklis yra tirštas, lyg kremas. Užspaudusi jo ant piršto tikrai nustebau, nes nuoširdžiai pagalvojau, kad gal tai kremas, o ne prausiklis 😀 tačiau kai prausiklį pradėjau masažuoti į drėgną veido odą jis suputojo. Niekada nenaudojau prausiklio su daug vandens, tačiau šis to reikalauja - tik gerai sudrėkintas veidas ir rankos privers prausiklį putoti. 

Sąnaudos labai mažos. Man užteko vos mažylio nago dydžio juostelės, kad nuplaučiau visą veidą. Didelis pliusas, nes kaina milžiniška. 

Prausiklis tikrai vertas savo kainos ne tik dėl mažų sąnaudų, bet ir dėl efekto! Jis man nuplovė visą makiažą ir nepaliko jokių likučių (tik akių makiažo neploviau, nes kai netyčia lašelis putų pateko į akį pradėjo siaubingai deginti ir graužti). Taip pat neišsausino odos, tad tikrai nepažeidžiama hidrolipidinė (apsauginė) plėvelė. Rekomenduoju išbandyti! Tokio odos švelnumo po prausiklio neturėjau. Net kremo nebereikia, tad ryte, kad greičiau galėčiau darytis makiažą, tik papurškiu veidą su hidrolatu ir jau po minutės tepu pudrą. 

Kaina: 41,95eur (šiuo metu vyksta akcija ir prausiklis kainuoja 35,66eur)


KOKĮ VEIDO PRAUSIKLĮ NAUDOJI?

3 komentarai

 1. C'mooon aš jau tuoj susidarysiu tokį norų sarašą, kad net atlyginimo nebeužteks :D
  Pati naudoju 3 prausiklius, nes nuo odos būklės. 1. Sebamed antibakterinis 2. Biok problemiškai odai ir 3. Biodermos problemiškai odai (mėginukas, bet nusprendžiau įsigyti visą pakuotę, nes tiko veidui) :)
  p.s kas čia per žvakė/vaškas? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Be to, kiek laiko jau naudoji prausiklį ir kada maždaug pamatei tokius rezultatus? :)

   Panaikinti
  2. Oho kiek daug :D bet realiai vienas gali būti net pigesnis + mažesnių sąnaudų + nerealaus efekto :D

   Įvesk į paiešką "Spausk vašką", rasi :D

   Hmm net nežinau kiek laiko naudoju. Bet ne išpardavimo metu pirktas ir ne kartą naudotas, nebijok :D o rezultatai tokie nuo pat pirmo naudojimo <3

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.