Semiamės įkvėpimo makiažams instagram'e. Greta ir Egidijus

2018-05-12

Sveika! Šiandien noriu pasidalinti savo makiažo perliukais iš instagram'o. Nors aš nekuriu tokių grožių, kokius kuria mano sekami ir labai mylimi žmonės, kviečiu užsukti ir į mano anketą @burundukasesu 😀 o dabar judam tiesiai prie reikalo - kas tie Greta ir Egidijus? Kodėl jie pelnė net atskiro įrašo?


GRETA

Greta - nuostabi asmenybė, ideali mama ir tobulai besidažanti mergina. Kiekvienas jos makiažas pilnas išdirbtų detalių, ji puikiai moka pabrėžti savo privalumus, tokius kaip gražios akys ir pavydėtino grožio lūpos. Taip pat ši moteris nebijo ryškių makiažų ir nėra pilka pelytė, kuriai užteks vieno neigiamo komentaro, kad pasitrauktų iš savo mėgiamos veiklos. Ne, Greta po neigiamų komentarų parodo, kad jai visiškai dzin ir juda toliau dar didesniu greičiu!

Jūs tik pažiūrėkit koks grožis, šiluma, jaukumas spinduliuoja iš Gretos nuotraukų. Labai kviečiu ją pasekti instagrame @gretakk2018, čia rasit ne tik makiažo idėjų, bet ir trumpų, bet išsamių ir aiškių kosmetikos apžvalgų 😍


 EGIDIJUS

Kitas mano perliukas, kurio negaliu praleisti pro akis - Egidijus. Egidijus yra profesonalus visažistas, Kaune vedantis savo mokymus (viena iš mano didžiausių svajonių juose sudalyvauti 😍), tad ne veltui jo kuriami makiažai yra idealūs. Čia kertasi išradingumas su profesionalumu. Kartais jaučiuosi lyg pasakoje, kai pamatau tuos antgamtiškus, kūrybingus makiažus. Labai mėgstu panašaus tipo kūrinius, nors ir jie neskirti išeiti į gatvę, tai parodo makiažo meistro meistriškumą. 

Egidijus taip pat laužo standartus, susijusius su tuo, jog makiažo naudojimas = moteriškumui. Tikrai ne, tuo gali įsitikinti pati. 

Kviečiu užsukti į Egidijaus instagram'ą @egidzijus - suprasi, kodėl taip noriu į šio žmogaus mokymus. Jei esi kaunietė - labai tau pavydžiu 😀


O KAS YRA TAVO MAKIAŽO KŪRIMO ĮKVEPĖJAI?

6 komentarai

 1. Apie Gretą nebuvau girdėjus, bet va Egidijus tai kuria kažką tobulo! O šiaip man labai labai patinka @georgie ir @ling.kt bei @mimles (nors jos makeup'ų gyvenime nesugebėsiu atkartoti, vis tiek gražu pasižiūrėti)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Greta yra kažkas wooooow, o dėl Egidijaus turiu dvi nuomones, nes ant vaikinų man makiažas nesižiūri, bet šeip jo makiažai yra laaaabai pažengę.
  O aš, šeip daugiau žiūriu per youtube, bet insta seku @kristinaskytmakeup @viva_glam_kay @denitslava

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš vertinu makiažo atlikimą ir tikrai nemanau, kad makiažas skirtas tik merginoms 😋

   Ačiū!

   Panaikinti
  2. Na taip, technika svarbiausia, bet vis dar stengiuosi įprasti prie vaikinų su makiažžu, nes man vis dar tai atrodo nevyriška, juk vaikinai gali bandyti atlikti makiažus ant kitų draugių ir pnš. :)

   Panaikinti
 3. Instagramass! Ir aišku jie! Greta ir Egidijus! 😍

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.