Natūralus kietas plaukų šampūnas ❤

2018-05-27

Sveika, mieloji! Gavau dovanų labai įdomią priemonę - natūralų kietą plaukų šampūną. Visada norėjau išbandyti tokią priemonę - labai patogu keliaujant, nes nėra skysčių (skrendant galima įsimesti papildomą buteliuką kvepalų 😁), taip pat niekas neišsipila ir yra 150% saugu. Ir dar šis šampūnas žada sutvarkyti besiriebaluojančių plaukų šaknų ir sausų galiukų problemą.
  

APIE ŠAMPŪNĄ:

ŠAMPŪNAS RIEBIAI GALVOS ODAI su simondsijų (jojoba) aliejumi bei eteriniais aliejais, kurie sausina riebią galvos odą bei reguliuoja riebalų liaukų veiklą: levandų, imbiero, apelsinų, šaltmėtės. Plaukams drėkinti į sudėtį įdėjome fitokeratinų, augalinio glicerino, ryžių proteinų, augalinio kalogeno. Plovikliai neagresyvūs, augalinės kilmės. 
   

Šampūną gavau labai nedidelį, rožės formos. Jis atrodo lyg aliejinės konsistencijos, tačiau yra labai kietas. Pliusas, nes plaunant galvą gali iškristi iš rankų ir sudužti. Man šiek tiek nepatiko kvapas - jis tarsi ūkinio muilo, tik silpnesnis. Tačiau kvapas plaukuose neišlieka. Gal kažkam tai minusas, nes nenaudoja kitų priemonių ir mėgsta kvepiančius plaukus, bet aš tuo džiaugiuosi, nes turiu kvapnių balzamų, purškiklių, aliejukų ir panašių priemonių, tad jų kvapai lieka pagrindiniai ir viskas ne

Naudoti priemonę labai lengva - tereikia ją patrinti į drėgnus plaukus. Buvo labai keista galvą plauti su priemone, kuri atrodo kaip muilas 😁 esu įpratusi į delną įspausti saują šampūno ir su daug putų išplauti visus nešvarumus. Beje, dėl putojimo taip pat buvo baisu, kadangi tiek prausiant kūną, tiek plaunant galvą man reikia to putų efekto, kad jausčiausi švari, o natūralios priemonės arba neputoja, arba tų putų būna mažai. Labai džiaugiuosi, kad šis šampūnas putoja ir net labai gerai putoja!

Po naudojimo plaukai būna super purūs, atsigavę ir tikrai mažiau riebaluojasi. Dar pastebėjau, kad naudojant šį šampūną plaukų galiukai nebebuvo tokie sausi. Žinoma, pilnai jie neatsigavo, tam reikia laiko, tačiau rezultatai matosi!

Kaina: 6eurai
Įsigyti galima čia: www.facebook.com/SutteePage/

AR TEKO BANDYTI KIETĄ ŠAMPŪNĄ?

5 komentarai

 1. Deja, bet ne, nors labai norėčiau, nes girdėjau daug gerų atsiliepimų. Tikrai labai gerai kelionėse ar šeip jei nori sutaupyti ant šiukšlių (nes reikia taupyti gamtą :D).

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aha, vien dėl kelionių testavau. Turiu dar vieną, tas lauks mano išvažiavimų kažkur 💞

   Panaikinti
 2. Nežinau ar aš čia viena atsilikus ir neseku naujovių, bet apie tokį dalyką, kaip kietas šampūnas, pirmąkart gridžiu. :D
  Bet iš tikrųjų sudominai, tik gaila, kad toks mažas,o kainuoja 6€ ;(

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai man patiko sis sampunas www.ednim.lt

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.