Makiažo šepetėliai iš stylebest.com + KONKURSAS ❤

2018-05-04

Labas! Grįžtu į eterį - pailsėjau, pasisėmiau naujų idėjų ir vėl susidraugavau su sveikesniu gyvenimo būdu 😁 iš tiesų, tai pastaruoju metu nieko neveikiu, o tik atrašinėju į partnerių laiškus, kursuoju iki paštomatų ir atgal bei stengiuosi laiką išnaudoti pilnavertiškai - kinas, vandens parkas, boulingas, čiuožinėjimas ant ledo, filmų peržiūros namuose, sportas, grožio procedūros... Ir, žinoma, dažymosi įgūdžių gerinimas. Stengiuosi kiekvieną vakarą pažaisti prieš veidrodį. Tą padaryti pastūmėjo noras išbandyti šepetėlių komplektą iš stylebest.com. Ar jis vertas savo kainos?


Rinkinį sudaro dešimt šepetėlių - penki skirti veidui ir penki akių makiažui. 

Šepetėliai veidui yra su trumpais koteliais, tad puikiai tiktų kelionėms - užima nedaug vietos, bet asmeniškai man tas neilgas kotelis netrugdo. Šepetėlių šėreliai laaabai švelnūs, minkšti, gana tankūs. Nepastebėjau kažkokių nelygiai nukirptų vietų ir panašiai. Net nustebau. Patys šepetėliai gana nedideli (įskaitant ir galvutę), tad su jais pridaryti klaidų yra sudėtinga. Ypač kontūravimo metu - jei atvirai, tai dar nei kart neuždėjau per daug produkto su šepetėliui stylebest.com 💖 labai dėl to džiaugiuosi, nes su kontūravimu nemažai vargau. Tačiau vistiek ranka tiesiasi prie mano meilės iš RealTechniques - gal nes seniai svajojau apie jį, gal nes gavau dovanų nuo brangaus žmogaus... O gal dėl to, kad RT geresnis. Apibendrinant drąsiai rekomenduoju šiuos šepetėlius A. merginai, kuri daug keliauja ir nenori kelionėse sugadinti originalių, brangių šepetėlių arba B. tai, kuri iš viso neturi jokių šepetėlių ir nori nusipirkti nebrangius, bet vertus dėmesio.

Šepetėliai akims yra nuostabūs. Ir vėl gi švelnučiai, minkštučiai, o jau patogumas naudojant! Koteliai ilgi, todėl ypač sklaidyti labai lengva. Turint profesionalius šepetėlius galiu lyginti, tad, jei atvirai, RT nepirkčiau turėdama šiuos. Na taip, RT gal patogiau naudoti, bet rezultatas su abejais toks pats, laiko makiažui irgi reikia tiek pat. Jei naudot kasdienai ir tik sau, tai tikrai nereikia nieko vardinio. 

Beje, yra ir nuostabus šepetėlis, kuris super paryškina akių linkį! Labai lengva įdėti tamsesnių šešėlių ir išsklaidyti. Žodžiu, aš esu apakusi iš nuostabos, kai įsitikinau idealia kokybe, patogumu ir kaina 😍 

STAIGMENA!

Savo grįžimo į tinklaraštį ir naujo dizaino proga skelbiu konkursą ❤ Aktyviausiai gegužės mėnesio komentatorei PADOVANOSIU šepetėlius veidui ir kitokių grožio priemonių - veido, plaukų, kūno priežiūros priemonių, dekoratyvinės kosmetikos ir kitokių gėrių. Kas sudarys staigmenų dėžutę sužinosi jau greitai! Sudominau? Skaityk sąlygas!
 • Aktyviausia skaitytoja - tai mergina, kuri nepraleidžia mano įrašų, juos komentuoja ir išreiškia savo nuomonę. Ne, ne vienu žodžiu, bet įvertina įrašo turinį, nuotraukas, aktualumą. Labai noriu tobulėti, plėstis, tad visų visokia nuomonė man yra svarbi.
 • Dalyvė turi būti užsiprenumeravusi mano tinklaraštį ir paspaudusi patinka mano facebook puslapyje BURUNDUKO BLOGAS.
Viskas! Sėkmės 💋

PAPASAKOK KAIP TAU SEKASI! SENIAI NESIMATĖME, TAD LABAI PASIILGAU VISŲ SAVO SKAITYTOJŲ IR VIS PAGALVODAVAU KAIP JOMS SEKASI...

10 komentarų

 1. Kaip tik žvalgiausi šepetėlių, o apie šiuos girdėjau pirmą kartą. Manau išbandysiu!

  Be to, sveikinu sugrįžus. Pertraukos gyvenime labai gerai, prasivalai galvą ir padarai vietos naujoms mintims :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sėkmės bandymuose! 💞

   Ačiū 😍 va būtent, idėjų iki kaklo prisisėmiau, tikiuosi, kad jums jos patiks 😊

   Panaikinti
 2. Šepetėliai atrodo minkšti ir dailūs. Gaila, kad jau turiu savo numylėtinius :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Oooo, pagaliau grįžai, jau pasiilgau tavo blogo. Labai įdomus straipsnis ir labai patinka naujas puslapio apipavidalinimaas :)
  Kaip tik ieškau naujų šepetėlių, tad tikrai reikės išmėginti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Oj, va su šepetėliais problema. Sunku rasti ir kokybiškus, ir dar ne už kosminę kainą...
  Nors, aš esu viena iš tų, kurios turi kokius 4 geriausius šepetėlius ir kasdieniniam makiažui tik juos ir naudoju, ir kitus išsitraukiu retomis progomis :D Bet nauji tikrai praverstų.
  Be to, sveika sugrįžus, tikrai suprantu, kaip yra sunku rasti idėjų.
  Apsilankyk ir pas mane begalybegalybe.blogspot.lt

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ir aš naudoju pagrinde kelis. Iš vaikino per Kalėdas gavau RT šepetėlius - pasakiški! O visi kiti dažniausiai naudojami body art'ui arba kaip pakaitiniai, kol RT maudosi 😁

   Ačiū! 😘

   Būtinai!

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.