Kaip greitai išvalyti makiažo šepetėlius? | STYLEBEST.COM

2018-05-13

Turbūt kiekviena iš mūsų susidūrė su tuo, kai reikia pasidaryti makiažą, tačiau šepetėliai nešvarūs. Arba dar blogiau - kai turime kelis šepetėlius akių makiažui ir kitai spalvai reikia švaraus. Man dažniau pasitaiko antrasis variantas, kadangi turiu tik vieną komplektą brangių, gerų, originalių RT šepetėlių. Ieškojau greito sprendimo ir radau!

 
STYLEBEST.COM siūlo įsigyti kempinėlę, į kurią patrynus sausą šešėliais arba kitu makiažu išteptą šepetėlį jis taps švariu. Skamba neįtikėtinai, nes kiekviena žinome kiek vargo sukelia visos šepetėlių kolekcijos plovimas 😀 

Šios kempinėlės naudojimas super paprastas. Reikia purviną šepetėlį sukamaisiais judesiais patrinti į kempinėlę ir pigmentas pašalintas. 

Pažiūrėkime ar tai veikia. 

Pirmojoje nuotraukoje - visiškai švarus šepetėlis. Beje, dar naujas, nes norėjau parodyti visiškai idealiai švarų šepetėlį, kad nekiltų klausimų.

Antroje nuotraukoje - juodu šešėliu ištepti šepetėlio šereliai. Naudojau juodą šešėlį, kad akivaizdžiai matytųsi, jei šešėlio nepavyks pašalinti nuo šerelių.

Trečioje nuotraukoje - jau išvalytas šepetėlis. Šiek tiek atspalvio yra, tačiau pigmentas ant odos nepersiduoda ir galima drąsiai naudoti šepetėlį su kita spalva, net visiškai balta.

Savo pirkinį iš STYLEBEST.COM užskaitau!

įsigyti galima aukščiau paminėtoje parduotuvėje vos už porą eurų. Tai - tikrai gera investicija. Geresnė už pakelį traškučių ir buteliuką kolos 😀

9 komentarai

 1. Oj kaip sunku yra prisiverst išsiplaut visas kempinėles ir šepetėlius, nes tai ir ne mažai laiko užima ir šiaip daug vargo :D Bet realiai netikėjau kad taip ši kempinėlė galėtų išvalyti!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vava ir man tas pats 😁

   Aha, bet ji labai padeda makiažo piešimo procese 😍

   Panaikinti
 2. Oooo, koks geras daiktas, tikrai reiks pagalvoti apie jį, nes dažnai taaaaip tingisi eiti plauti šepetėlius. :D
  O kaip su dideliais šepetėliais? Irgi gerai išvalo, nes atrodo tikrai nedidelė dežutė. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vava :D mikrobų nepašalina, bet pigmentą įveikia drąsiai

   Valau ir didelius šepetėlius, veikia puikiai, tik man aktualiau su akių makiažo šepetėliais 😁

   Panaikinti
  2. Aaa, tada gerai, nes galvoju ar nebus per mažas dideliems šepetukams, tad tikrai keliaus į mano krepšelį :)

   Panaikinti
 3. Šaunus pirkinys! Tačiau aš, skrudžas magdakas jau kurį laiką naudoju šios kempinėlės alternatyvą. Na, tikrai puikiai veikia, neturiu kuo skųstis! Kuomet turėjau ilgus plaukus, mėgdavau daryti įvairias šukuosenas, taip pat darydavau ir kuodelius su vadinama "spurga"... Kadangi plaukų ilgų nebėra, spurga tamsi, o aš šviesi - reikėjo ją kažkur panaudot... Puikiai atlieka greitas valymo funkcijas! :D Taip, kad jei turi kažkur tokią plaukų priemonę pamėgink ją panaudoti, galėsi palyginti su šia kempinėle. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oo nerealus variantas!

   Deja, bet aš nemoku nausotis šiomis spurgomis ir atidaviau šuniukui :D na gerai, šuo pats pasiėmė, bet aš nepykau :D

   Panaikinti
  2. Pirmą kartą girdžiu tokį spurgos panaudojimo būdą, tad tikrai reiks išmėginti. Ačiū už idėją Taute :D

   Panaikinti
 4. Taip pat gerai ir paprastą kempinę :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.