H&M | giliai valanti veido kaukė su Negyvosios jūros mineralais

2018-05-11

Sveikos! Ilgą laiką nenaudojau veido kaukių. O jei naudojau - nereguliariai, tad mečiau sau ir vienai tinklaraštininkei iššūkį, apie kurį papasakosiu jau greitu metu. O kol kas bandau vėl pratinti savo odą prie veido kaukių ir iki vasaros sunaudoti visas turimas vienkartines veido kaukes - jų liko vos 6, tad man tikrai pavyks. Pirmoji kaukė - H&M lobis, kurį gavau per Kalėdas. Tad ar verta mokėti tokius pinigus už vienkartinę veido kaukę? 


Veido kaukė įpakuota į betikslį popierių, kurį išmečiau. Aš tikrai nesuprantu kam naudoti papildomas žaliavas, kai visą informaciją galima surašyti ir ant nuotraukoje esančios pakuotės. Čia riebus minusas, nes ekologija man svarbi. 

Nekreipiant dėmesio į tą lapelį minusų pakuotei neturiu. Jei atvirai, tai man dar patogiau, nei išspaudžiamos, įprastos pakuotės, nes iš tokios su šepetėliu lengviau paimti visą kaukę ir nereikia šepetėlio iki pirštų sukišti į pakuotę arba spausti ją ir netyčia pusę kaukės įmesti į vonią 😁

Viršuje esančioje nuotraukoje matomi visi užrašai. Grįžtant prie lapelio - jo tikrai nereikėtų, jei sudėtį gamintojai pateiktų ant pakuotės. 

Beje, minusas - niekur neradau kaukės galiojimo laiko. Jei kas naudojot arba naudojat H&M gaminamas veido kaukes gal galit ateičiai pasakyti kur galėčiau rasti šią informaciją? 


Kaukė yra mielos, žydros, pastelinės spalvos. Kvepia mineralais, moliu, tad galiu spėti, jog jų yra sudėtyje. Molio tai tikrai yra, tai jautėsi užtepus ant odos. 

Pakelio man idealiai pakako veidui - neliko nei lašo ir nei lašo netrūko. 

Užsitepus kaukę pasijautė nemenkas deginimas. Pradžioje išsigandau alergijos, tačiau kiek teko susidurti su Negyvosios jūros mineralais - jie visuomet degina odą. Po kiek laiko deginimas pradėjo ir iš to supratau, kad, ačiū Dievui, nesu alergiška kažkokiam kaukės ingredientui 😀

Kaukė sustingo per maždaug 15min, tad daug laiko laukti nereikėjo. Ir molis stebėtinai lengvai nusiplovė nuo odos. Mano senosios skaitytojos žino kaip nemėgstu plauti molio nuo odos, todėl labai apsidžiaugiau tuo, kad nereikėjo plovimui skirti dar tiek pat laiko, kiek sustingimui.

Tačiau čia mano džiaugsmas ir baigėsi. JOKIO porų išvalymo nepastebėjau, Pasakysiu atvirai - su veido prausikliu pasiekiu tokį patį ir net geresnį porų išvalymą, nei su gilaus valymo veido kauke.

Nerekomenduoju leisti tiek pinigų ant vienkartinės veido kaukės, kuri net nepadaro to, ką pažada 😔

7 komentarai

 1. O jau norėjau ją nusipirkti.. gerai, kad perskaičiau šį įrašą!
  P.s. Aš taip pat negaliu pernešt tų visų molinių veido kaukių nuplovimo nuo veido, ew. :/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gal tau ir patiktų, bet man jokio poveikio nebuvo 🙈

   Vava, apie ką aš ir kalbu 😁

   Panaikinti
 2. Labai mėgstu molines kaukes, bet dažniausiai darausi jas pati arba perku jau išbandytas. Ačiū už perspėjimą, nes tai pat mąsčiau apie ją, bet kažkaip persigalvojau.
  Labai įdomus straipsnis, viskas gerai ir patogiai išdėstyta. :) Lauksim ir kitų kaukių apžvalgų ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pastebėjau, kad darant pačiai kokybė neretai geresnė 😁

   Ačiū 💞

   Panaikinti
 3. O va aš kažkaip nenaudoju molinių kaukių, nors reikėtų išbandyti pagaliau. Ką rekomenduotum? O šiaip, na, nelabai aš pasitikiu ta H&M kosmetika...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Rekomenduoju pasidaryti pačiai. Arba rytoj paskaityti įrašą apie kitą kaukę 😁

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.