GREEN FEEL anti-acne veido prausiklis-šveitiklis, tonikas ir gelis ❤

2018-05-23

Labas! Artėjant vasarai dauguma merginų atsisako storo pudros sluoksnio ir kitų makiažo priemonių ant veido - juk prie tobulo įdegio užtenka tik tušo ir lūpų dažų. Na gerai, dar galima pabrėžti įdegį su bronzatu, tačiau ir tai ne kasdieną. Tačiau ką daryti, jei užpuola spuogeliai ir nesinori vaikščioti kaip šviesoforui? Green feel pasirūpino tuo!


Būtinai noriu paminėti, kad mano oda sausa, tad šias priemones aš tik išbandžiau norėdama pažiūrėti kaip jos reaguos į sausą odą. Riebią ir problematišką odą turi mano vaikinas, tad paprašiau, kad jis išbandytų priemones ir papasakotų savo įspūdžius, tad rašysiu apie dviejų tipų odą.

PRAUSIKLIS - ŠVEITIKLIS

Sausa oda: 
Išbandžiau prausiklį ir susidariau savo nuomonę. Ryškiai matosi, kad jis netinka sausai odai - nusiplovus veidą su šia priemone jaučiamas nemenkas tempimas. Konsistencijoje yra grūdelių, kurie jautrino ir taip sausą odą, tad nerekomenduoju šios priemonės naudoti ne pagal odos tipą. Tačiau makiažą nuplauna!

Riebi oda: 
Riebią, storą mano vaikino odą šis prausiklis idealiai nuplauna ir matizuoja. Grūdeliai nušveičia negyvą odą, išsiskyrusį sebumą (odos riebalus). Priemonė tikrai labai gera riebiai odai!


INTENSYVAUS VEIKIMO TONIKAS

Sausa oda: 
Tonikas turi atkurti išbalansuotą odos pH. Neigiamo poveikio nepastebėjau - gal šiek tiek sausina, tačiau po toniko naudojant kremą tai nėra bėda. Tačiau ir teigiamo poveikio nebuvo. Kaip sausą odą turinti mergina paieškojau kitokio toniko, o šį palikau riebiaodžiui vaikinui. 

Riebi oda: 
Tonikas po prausiklio atgaivina odą, ją šiek tiek paskaistina. pH nepamatuosime, tačiau naudojant toniką gelis veidui įsigerdavo lengviau, oda išskirdavo mažiau sebumo ir ilgiau išlikdavo matinė. 


GELIS

Sausa oda: 
Man gelis per mažai maitino ir drėkino odą, nesutvarkė riebumo. Ryte prieš makiažą dar galėčiau naudoti, tačiau vakare, po visos dienos ir prieš miegą norisi rimtesnės priemonės. 

Riebi oda: 
Vaikinas kremą naudojo su didžiausia meile, nors kremų jam testavimui daviau daug. Sakė, kad priemonė šaldo, tai reiškia, kad kartu ir gaivina. Puikus pasirinkimas karštomis dienomis. Taip pat gelis labai lengvos konsistencijos, kurios puikiai pakanka riebiai, problematiškai odai - ji būna sudrėkinta, pamaitinta, tačiau neperkrauta. Idealu! Sakė, kad norės antros pakuotės 😁

IŠVADA:

Rekomenduoju riebią odą turinčioms merginoms- džiaugsitės mažesniu spuogelių kiekiu, matine ir švelnia oda. Deja, bet šį kartą sausą odą turinčioms merginoms rekomenduoti negaliu, bet juk priemonė mums ir neskirta. Green feel turi tikrai nuostabių kosmetikos gaminių, kuriuos galime naudoti ir mes 💓

KĄ NAUDOJATE, KAI IŠKYLA SPUOGELIAI?


5 komentarai

 1. Norėjau išmėginti šią linija, bet nedrįsau, kadangi green feel paprastas prausiklis netiko, tad teko sunaudoti šepetėliams plauti :/.
  Dažniausiai užtepu arbatmedžio aliejaus ir vėliau a+e aliejaus pavidalo vitamino. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Hm, o kuo netiko? Alergizavo?

   Ir per kiek laiko spuogelis dingsta?

   Panaikinti
  2. Iš pradžių viskas buvo puikiai, net spuogų buvo apmažėją ir po keliu (plius minus) savaičių naudojimo pradėjo berti dar labiau nei buvo ir tokiais skaudžiais, pakeičiau prausiklį ir atsitaisė oda.

   Na, jeigu yra baltas, tai vakare patepus ryte jau žymiai mažesnis, bet reikia atsargiai, nes gali ir nudeginti, todėl palaukiu kol įsigeria arbatmedis ir tada po taškelį a+e aliejuko. :)

   Panaikinti
 2. Green feel mano viena mėgstamiausių kūno higienos priežiūros firmų.
  Labiausiai patinka plaukų kondicionieriai :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.