Real Techniques makiažo šepetėliai

2018-01-22

Sveika! Makiažo šepetėliai yra būtinas dalykas, be kurio idealaus makiažo nesusikursi. Taip, galima naudoti kempinėles, bet aš niekaip nepasidarau akių makiažo be šepetėlių. Turėjau rinkinį iš aliexpress, bet vienintelis mano naudotas šepetėlis buvo skirtas makiažo pagrindui, bet man netiko, nepatiko, palikdavo dryžius ir panašiai, tad sunaudojau jį veido kaukėms tepti (kol neiškrito visi šėreliai). Tad įsivaizduok akims skirtus šepetėlius... Siaubas. Dėl to labai norėjau originalių, gerų šepetėlių. Išsirinkau Real Techniques ir gavau juos dovanų! Ar jie verti dėmesio?

Apie Real Techniques

Sukurti konsultuojantis su profesionalia visažiste Samantha Chapman šepetėliai „Real Techniques" jungia naujausių technologijų medžiagas ir inovatyvų dizainą, o tai tikrai padės nesunkiai pasidaryti idealų makiažą.

 • Šepetėlių šereliai pagaminti iš medžiagos, vadinamos taklonu. Kadangi taklonas – sintetinė medžiaga, jis yra 100 % nedirginantis odos. Minkšti šereliai padeda sukurti nepriekaištingą makiažą bet kokio apšvietimo aplinkoje – tiek stipriai šviečiant saulei, tiek prastai apšviestose patalpose.
 • Šepetėliai išsiskiria skirtingomis spalvomis, kurios leidžia atskirti šepetėlius pagal paskirtį: geltonieji skirti makiažo pagrindui/bazei sukurti (pudros, maskuojamosios priemonės), violetiniai - akių makiažui atlikti, o rožiniai - tobulam užbaigimui;
 • Kiekvieno šepetėlio galvutė idealiai nukirpta rankomis, todėl galima padaryti itin tikslų makiažą.
 • Su šepetėlių „Real Techniques" kolekcija užtepsite pačias įvairiausias priemones, kokių tik gali prireikti darant makiažą, – nuo pudros, kreminių ir skystų iki mineralinių makiažo priemonių bei šešėlių.
 • Ant kiekvieno šepetėlio surašyti pavadinimai leidžia lengvai sužinoti paskirtį, kuriai jie skirti;
 • Malonūs naudoti: šepetėliai lengvi ir patogūs laikyti rankoje;
 • Dailaus dizaino ir neįkyrių spalvų šepetėliai tampa patraukliu kosmetinio stalelio aksesuaru;
 • Patvarūs. Daugiau jokių iškritusių plaukelių iš šepetėlių galvučių!

Makiažo šepetėlių rinkinys akims

Šiame rinkinyje rasite visus reikalingus šepetėlius nepriekaištingam akių makiažui.
Akių vokų šepetėlis: minkšta užapvalinto kirpimo galvutė leis lengvai paskleisti ar sulieti birius ar kreminio pagrindo šešėlius.  
Plonas akių linijos šepetėlis: ypač plonas šepetėlis leis labai tiksliai nubrėžti linijas naudojant skystą ar kreminio pagrindo apvadą.
Šepetėlis šešėliams: trumpi ir tankūs šereliai gausiai sugeria šešėlius ir leidžia tolygiai paskirstyti juos ant odos.
Blakstienų šukos: metaliniai šereliai atskirs plaukelius nuo tušo sankaupų.
Puodelis šepetėliams.
Akių šepetėliai yra kažkas nerealaus. Tikrai tikrai man jie nepakeičiami. Šereliai labai minkšti, neraižo akių vokų ir apskritai man viskuo labai patinka. 

Koteliai ilgi, tad labai patogu sklaidyti šešėlius. Nuo pat pirmų rimtesnių savo pasižaidimų su akių šešėliais viską tikrai gražiai išsklaidžiau. Lengva išsklaidyti viską per keletą sekundžių - ir tikrai idealiai, nesu ta mergina, kuri džiaugiasi oranžiniu veidu ir dvispalviais, neišsklaidytais šešėliais, besisukančiais apie visą akį 😁

Kad išsklaidyti šešėlius, pradžioje reikia juos uždėti ant akių. Tam yra ir šepetėlis, kuriuo labai patogu tą padaryti. Bandžiau tiek kreminius, tiek sausus šešėlius. Su juo kreminiu vienspalviu šešėliu padengiu visą voką, o sausą tiesiog įdedu. Super patogu tą daryti akies raukšlėje arba po apatinėmis blakstienomis. 

Akių linijos šepetėlis nerealiai plonas, patogiai valdomas. Bandžiau paišaliotis pravedimus su kreminiais šešėliais, tai valdosi nesunkiai, bėgsiu įsigyti gelinį akių pravedimą - gal su tokiu pavyks nusipiešti katės eyeliner'į? 

Ir paskutinis šepetėlis skirtas akims iš mano turimo rinkinuko yra skirtas blakstienų šukavimui - puikiai atskiria nuo tušo sulipusias blakstienas. Daugiau neturiu ką apie jį pasakyti - nėra aštrus, akių neišdurs, puikiai iššukuoja. 
Rinkinyje taip pat buvo ir indelis šepetėliams. Akių šepetėliams patogus, idealus, bet turinčios jų daugiau nežinos ką daryti su indeliu... Man į jį netelpa nei vienas kitas turimas RT šepetėlis, tad susidėjau savo mažą akių šepetėlių kolekciją. Dar pakanka, bet nemanau, kad ilgai jį naudosiu. Gaila, kad nebėra rinkinių be šio indelio - anksčiau jie kainavo po 20 eurų, o dabar šis rinkinys Douglas parduotuvėje kainuoja 30.95eur. Šepetėliai to verti, bet indelis - tikrai ne. 

Šepetėlis sausai pudrai

Šio šepetėlio pagalba tolygiai paskirstysite tiek birią pudrą, tiek mineralinio pagrindo priemones.
Makiažo fiksavimui visuomet naudojau kempinėlę, nes tiesiog neturėjau švelnaus šepetėlio. Taip makiažas būdavo sunkesnis, labiau matėsi pudra. Kai mano oda pradėjo per daug reaguoti su makiažo pagrindu pakeičiau visas pudras mineraline pudra. Ji biri, tad pakuotėje buvo nerealiai šiurkštus šepetėlis. Kai gavau šį RT šepetėlį šokinėjau iš laimės - švelnus, purus, idealiai atliekantis savo darbą. Makiažas neatrodo sunkiai (nors galima susikurti ir tokį efektą), pudra pasidengia lengvai ir vos per keletą akimirkų, nes pati šepetėlio galvutė yra didelė. Užtenka kelių švelnių perbraukimų ir oda lygi, suvienodintas atspalvis ir kasdienis makiažas beveik sukurtas. 

Douglas parduotuvėje šepetėlis kainuoja 17,99eur. Daug, bet vertas to. 

Šepetėlis modeliavimui

Plati kampinė galvutė specialiai sukurta natūraliems bruožams pabrėžti bei modeliuoti jų spalvą ir formą. Naudokite su kreminiais ar biriais bronzantais.
Ir dar vienas iš mano mylimiausių, be kurių negaliu susikurti jokio makiažo. Kaip kitos merginos pamišusios dėl highlighter'ių, taip aš dėl bronzatų ir (antroje vietoje) švytėjimą skatinančių priemonių. Neturėjau jokio gero šepetėlio jiems ir pirštais suspausdavau kietą, šiurkštų pudros šepetėlį paversdama jį vėduoklės formos - taip galėdavau aplikuoti priemones ant veido. Dabar aš nebeįsivaizduoju kaip galėjau be jo gyventi. Tankūs, bet švelnūs ir minkšti šereliai, ilgas kotelis. Tai viskas ko reikia priemonės aplikavimui ant veido. Galima susikurti ir lengvą, kasdienį įvaizdį, ir sunkų, vakarinį arba fotosesijoms skirtą. Niekada negalvojau, kad ši priemonė tokia įspūdinga. 

Douglas parduotuvėse šio gėrio kaina 16,99eur.

Sakiau vaikinui negailėti nei vieno išleisto cento ant mano Kalėdų dovanų, nes visos idealios ir vertos dėmesio. Neprašovė ir esu iki pat šios akimirkos jam dėkinga už dovaną visa širdimi. Jei reiktų išsirinkti vieną iš šių šepetėlių kaip geriausią apsikabinčiau visus ir kaip mažas vaikas nenusileisčiau, nes visi nuostabūs. Rekomenduoju nepagailėti pinigėlių ir tau, nes jų kokybe nenusivilsi. Jau kiek kartų teko plauti, per tiek laiko nei vienas šerelis nesideformavo ir neiškrito. 

KAIP SEKASI ĮGYVENDINTI SAVO ŠIŲ METŲ TIKSLUS? BEJE, KĄ PASIŽADĖJAI?

6 komentarai

 1. Blemba, gaučiau dovanų bent viena RT šepetėlį, tai apsisisiočiau iš laimės. Pati pinigų turiu, bet tikrai dabar nelabai noriu pirkti tuos šepetėlius, bet iki to dar “pribresiu” ir įsigysiu, tai tikrai.
  Mano metų tikslai; mokytis nemažiau 7 (aišku jei gaučiau 2 nu nieko baisaus, bet tiesiog stengtis), sportuoti ir sveikai maitintis (jau pusę kojos esu tame lygyje), pirktis tik kokybiškus daiktus, atsirinkt draugus, pakeisti šiek tiek charakterį🌝

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jo ir man gaila 😆

   Sėkmės siekiant jų ❤ primink, kelintoje klasėje mokaisi?

   Panaikinti
 2. Merginos, siųskitės RT šepetėlius iš Iherb. Man net skauda širdį, kai matau, kiek jie kainuoja Douglas :/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Šiuos gavau dovanų, bet kitus ir apskritai nemažai ką planuoju greitu metu ten įsigyti

   Panaikinti
 3. Taip! Šie šepetėliai yra kažkas wow! Nors turiu tik vieną bet labai norėčiau daugiau!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tikrai labai geri, pirma karta juos "paragavau" pas https://www.mesoderma.eu/ kosmetologe ir tuoj pat begau sau nusipirkti. Tikrai nepakeiciami.

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.