Išsirinkim makiažo šepetėlius ir priedus jiems iš stylebest.com

2017-12-28

Labas! Kalėdų proga nuo vaikino gavau nuostabų RT šepetėlių rinkinį. Mano sena svajonė! Taip jų norėjau, kad kai turėdavau galimybę nužiūrėdavau parduotuvėje. O tai buvo tikrai dažnai, net vaikinas sugebėjo įsiminti kokių tiksliai noriu ir neprašauti ❤ tikiu, kad daugelis nori makiažo šepetėlių, bet jie tikrai brangus reikalas - akių, sausos pudros ir kontūravimo šepetėliai kainavo 55 eurus, o jei norisi jų daugiau... Tad užsukau į stylebest.com ir paieškojau geriausių pasiūlymų už visoms prieinamą kainą. Ir dar radau kelis priedus, naudingus šepetėlių turėtojoms. 

DEŠIMTIES MAKIAŽO ŠEPETĖLIŲ RINKINYS

1. Labai graži išvaizda - mano nuomone, tai labai svarbu renkantis šepetėlius. Balti koteliai, sidabrinis viršus. Atrodo kvaila, bet aš turėjau galimybę nusipirkti ecotools šepetėlius ir jos atsisakiau, nes man tie šepetėliai tiesiog negražūs... Žinau, kad nenorėsiu kasdien dirbti su jais. 
2. Atrodo kokybiškai - tankūs, tvirti. Teko matyti tokius pas visažistę, tai tikrai atrodo verti dėmesio. Ir buvo švelnūs. Nežinau ar čia tokie patys, bet už tokią nedidelę sumą tikrai galima išbandyti. Įsidėjau į savo krepšelį, nes šepetėlių niekada nebus per daug. 

Rinkinį už 7,05EUR / $7,39 rasi čia: https://goo.gl/887UJ5 

Tokį patį rinkinį su dėklu už 9,44EUR / $9,89 rasi čia: https://goo.gl/7yJa2B 

DVYLIKOS AKIŲ MAKIAŽO ŠEPETĖLIŲ RINKINYS SU DĖKLU

Kaip aš ir sakiau, akių makiažo šepetėlių nebus per daug. O čia jų net dvylika! Mane labiausiai domina šešėliams skirti. Jie atrodo tankūs, sklaidymui skirti - puresni. Jei atvirai, tai nuotraukoje atrodo idealiai. Norėčiau pabandyti, nes mano turimų nepakanka. Jei plaučiau kasdien pakaktų, bet aš tikrai patingiu ir norėčiau turėti švarių, gražių kitai dienai arba papildomoms detalėms. 

Rinkinį už 16,12EUR / $6,89 rasi čia: https://goo.gl/jSE71m 

KETURIŲ AKIŲ MAKIAŽO ŠEPETĖLIŲ RINKINYS

Ne visoms reikia dvylikos akių makiažo šepetėlių ir dar dėklo. Tad radau dar vieną dėmesio vertą pasiūlymą - galima įsigyti taip pat kokybiški atrodančius akių makiažo šepetėlius vos už tris eurus. Šie šepetėliai skirti tik šešėliams, tad nepasidarysi akių pavedimo, bet jei jį daraisi su pluksnele, pieštuku arba turi tam skirtą šepetėlį - ar reikia dar vieno? Tikrai ne!

Rinkinį už 3,23EUR/ $3,39 rasi čia: https://goo.gl/XuaU6G 

KOSMETIKOS ŠEPETĖLIŲ DĖKLAI

Kaip ir minėjau, parodysiu ir kelis priedus, kurie tikrai naudingi turinčioms šepetėlius. Visus nenaudojamus šepetėlius gali sudėti į dėklą - kam juos palikti dulkėti? Taip pat tai patogus dalykas, jei važiuosi į kelionę ar pas draugę dažytis. Viskas dailiai, tvarkingai, vienoje vietoje. Yra du įdomūs pasiūlymai - mažas, rudas, odinis dėklas bei didelis, juodas, į kurį dar tilptų mėgiamas maskuoklis ar lūpų dažai. Žadama, kad net pudra, bet nemanau. Tačiau pastarojo tikrai norėčiau. 

Juodą dėklą už 8,01EUR / $8,39 rasi čia: https://goo.gl/q1pnPx 

Odinį dėklą už 3,71EUR / $3,89 rasi čia: https://goo.gl/Scbw4Y 

MAKIAŽO ŠEPETĖLIŲ VALYMO PRIETAISAS

O šis prietaisas yra numeris vienas mano norų sąraše! Akims turiu tik kelis šepetėlius, tad man būtinai reikia šio dalyko. Jis skirtas tam, kad panaudojus šepetėlį momentaliai, be vandenis ir įvairių ploviklių būtų galima pašalinti šešėlių pigmentus nuo šepetėlio, taip nesumaišant spalvų ir nepadarant purvino efekto ant akių. Kadangi jis kainuoja tiek mažai, labai rekomenduoju išbandyti ir tau. Skaičiau atsiliepimus ir jie tik teigiami, tad gaminį įsidėjau į pirkinių krepšelį ir aš. 

Prekę už 3,23EUR / $3,39 rasi čia: https://goo.gl/uX9qer 

MAKIAŽO ŠEPETĖLIŲ VALYMO PADELIAI ŠIRDELĖS

Turiu tokį padelį ir tikrai galiu drąsiai teigti, kad tai labai naudingas dalykas. Šepetėlį gerai išmuilavus ir patrynus į tokį padelį kartu su putomis gražiai nuteka ir pudros, bronzatų, šešėlių ir kitų priemonių likučiai. Tikrai tikrai pažadu, kad tai naudingas pirkinys. Kai jis kainuoja tiek nedaug, nebaisu net pirkti. O čia net du, tad vieną galėsi padovanoti draugei. Klasėje keitėmės dovanėlėmis už dešimt eurų ir aš būčiau nuoširdžiai apsidžiaugusi, jei gaučiau pirmą aprašytą akių šepetėlių rinkinį ir tokį padelį, o dar labiau, jei vietoj padelio būtų dalykas, kuris išima šešėlio pigmentą nuo šepetėlio. Dešimt eurų, o ideali dovana jau paruošta. Negi nevilioja?

Valymo padelius už 3,71EUR / $3,89 rasi čia: https://goo.gl/2deCfV 

AR NAUDOJI MAKIAŽO ŠEPETĖLIUS? KOKIUS?

8 komentarai

 1. Su makiažu susipažinau neseniai, nes tik nesenai atėjo noras dažytis❤️ Kol kas šepetėliai plaukia iš aliexpress, užsisakiau po vieną kurių man reikia. 2018 laikui bėgant įsigysiu brangius, tvirtus šepetėlius, tik nežinau dėl beauty blender’io, gal ir įsigysiu tą originalą.. brangu, negaila, bet ką žin ar verta?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. haha, ir aš turėjau iš ali :D iškrito visi šėreliai. pradžioj po kelis per dažymąsi, paskui po dvidešimt ir tada visi išgriuvo :D bet, žinok, nepalyginsi aliexpress ir originalių <3 čia pati geriausia galima investicija.

   o dėl beauty blender'io - verta, tikrai verta, tik dar į RT pasidairyk. rekomenduoju pirkt BB ir RT. Išbandysi abi ir jei patiks RT už tokią pačią, kaip BB kainą galėsi nusipirkti jas dvi. Jei supratai ką pasakiau :D nes man pačiai tai gaila tiek pinigų ant kempinėlės :D

   Panaikinti
  2. Nu va, reikės tuomet kažkada gyvenime įsigyti tas visas priemones😃👍🏻

   Panaikinti
  3. Noras išbandyti grauš iki numirimo, jei to nepadarysi 😂 asmeninė patirtis

   Panaikinti
 2. Na, aš šiuo metu naudoju šepetėlius iš ali, taip pat dar ir iš oriflame, skirtą makiažo pagrindui, ir kažkaip viskas gerai :D iš ali šepetėlių šereliai nelabai krenta, kiek pastebėjau, nors ir plaunu dažnai, ir kaina buvo nedidelė :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O patogu su šepetėliu makiažo pagrindą tept? Aš tik su kempinėle moku lygiai 😆

   Panaikinti
  2. Tiesą pasakius, tai nelabai patogu. Su kempinėle tikrai daug daug geriau. :D

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.