AVON konsultantas - ar verta?

2017-12-30

Labas! Dirbu su AVON konsultantėmis ir pati platinu AVON kosmetiką, jei galima tą taip vadinti. Nes iš tiesų, tai tikrai nevaikštau su krūva katalogų per miestą ir visiems nesiūlau. Net klasiokėms jų nedalinu. Tad kaip aš surenku tokius didelius užsakymus ir vien iš konsultantės veiklos per tris savaites galiu sau prisidėti po 100 eurų prie atlyginimo arba išleisti AVON gaminiams sau? Ir kokie to privalumai, atmetant pinigus? Žiūrim!
Naujuosius metus daugelis pradeda naujais tikslais - susitaupyti kelionei, automobiliui, sportuoti, daugiau pramogauti ir panašiai. Viskam tam reikia pinigų. Kaip žinia, pinigų medis pinigų neaugina, o paaugliams darbus susirasti yra tikrai nelengva. Noriu tau pristatyti AVON konsultanto darbą, kuris mums, paauglėms, yra tikras lobis. Na taip, nekrausi milijonų (nebent labai stengsiesi. Bet labai labai), tačiau kad galėsi gauti kosmetikos nemokamai ir/arba pasiimti kažkokią sumą pinigų sau - faktas. 

KAS YRA KONSULTANTAS? KOKIOS JO PAREIGOS?

Pirmiausia aptarkim kas yra tas konsultantas ir kokios jo pareigos. Konsultantas turi surinkti AVON užsakymą. Tam padaryti yra pilna visokiausių būdų, kuriuos tuoj aptarsiu. Smagiausia yra tai, kad užsakymą nebūtina teikti kiekvieną kampaniją (kampanija - laikas, kurio metu galima užsisakyti prekių iš vieno katalogo. T.y. iš viso yra 17 katalogų, tad kartu ir 17 kampanijų), o pateikusi užsakymus gauni net du katalogus į priekį. Pvz. dabar prasidėjo pirmasis katalogas, o pateikusi iš jo užsakymą gautum antrą ir trečią katalogus. Tačiau gali pradėti rinkti užsakymus iš trečio katalogo ir jam atėjus gauti daug didesnę pinigų sumą iš kart. Arba gali teikti užsakymus tada, kai baigiasi kokios nors tavo priemones - nereikės eiti į parduotuvę ir mokėti brangiau. 

Konsultantu gali tapti bet kas. Jei tau yra 16-18 metų reikės tėvų sutikimų ir daug visokio popierizmo, jei esi iki aštuoniolikos ir nori to išvengti, platinti gali tėvų vardu. Na, o jei esi pilnametė ir susidomėsi - brūkštelk man, priregistruosiu per minutę 😁

KIEK UŽDIRBA KONSULTANTAS?

Kaip matai lentelėje, minimalus užsakymas turi būti 29 eurai. Žinoma, gali pateikti ir mažesni, bet nieko iš to negausi ir kartu dar mokėsi už pristatymą. Tad pateikusi užsakymą 29-64,99 eurų, tau atiteks 15% nuo užsakymo sumos. Geriausia teikti bent už 65 eurus, nes iš kart gausi sau 13 eurų. Nėra dideli pinigai, kai pagalvoji. O jei renki užsakymą tam, kad gautum prekių sau, užtektų surinkti už 54 eurus, kad galėtum sau užsisakyti už 11 eurų ir neišleisi nė cento. Kas tie 54 eurai, kai pagalvoji? Dušo želė, šampūnai namams, draugė kokių kvepalų užsigeidžia, o draugas nusprendžia, kad nori skutimosi rinkinio. Taip pat kai kurioms prekėms taikoma dar didesnė nuolaida. Pavyzdžiui praeitame kataloge buvo viliojantis pasiūlymas. Buvo išleisti nauji kvepalai (vyriški ir moteriški), tad jei užsakyme buvo bent dvi tokių kvepalų pakuotės, konsultantės gavo jiems 35 procentų nuolaidą. Tai reiškia, kad jei kažkas užsisakė du buteliukus, konsultantė gavo 8,4 euro iš karto. O juk užsakymą surinkti taip paprasta. Pažiūrim kaip?

KAIP SURINKTI UŽSAKYMĄ?

Anksčiau užsakymą surinkti buvo daug sudėtingiau, o dabar yra net trys būdai tą padaryti. 
 1. Pats paprasčiausias, populiariausias ir seniausias - tereikia parodyti katalogą draugėms (juk bent kartą per tris savaites susitinki su draugėmis išgerti arbatos?), seneliams, tėvams, net vaikinams! Maniškis išsirinko sau dušo želių, šampūnų prieš kelis mėnesius ir tokį kiekį naudoja iki dabar. Va ką reiškia, kai AVON siūlo 1,5 litro dušo želės už kelis eurus 😁 o mano sesės klasiokai labai pamėgo AVON kvepalus. Aš šiam būdui įgyvendinti kasdien su savimi turiu katalogą. Daug vietos neužima, o tikrai naudinga. Vaikino mama manęs paprašė katalogo, nusinešė jį į darbą pavartyti su kolegėmis ir aš užsidirbau iš to 15 eurų. Aha, penkiolika. Paprasta? Labai!
 2. Naujovė, kurios, deja, nepraktikuoja labai daug konsultančių. Nežinau kodėl. Tai - internetinė AVON parduotuvė. Maniškę pažiūrinėti gali čia - https://www.avon.lt/parduotuve/burundukoparduotuve/ . Ją susikurti labai paprasta, o dalintis nuoroda su žmonėmis - dar paprasčiau. Klientams išsiunti elektroniniu paštu, draugėms - sms žinute, pasidalini savo facebook'e ir viskas, užsakymai garantuoti. Beje, kai kiekvieno paprašai pirkti internetinėje parduotuvėje tau net nereikia vesti jokių kodukų į programą, kad pateikti užsakymą. Taip pat klientai gali įvertinti parduotuvę, o kuo daugiau įvertinimų, tuo ją lengviau rasti žmonėms, kurie ieško bet kokio konsultanto tavo mieste/kaime/miestelyje. 
 3. Ir dar vienas būdas - socialiniai tinklai. Susikuri puslapį su savo vardu ir aktyviai reiškiesi grupėse, daliniesi savo internetinės parduotuvės nuoroda. Susirinkus nemažam ratui puslapyje, jau tave lengva rasti. Galima net paskelbti konkursą, dalintis naujienos. Labai patogu, nereikalauja daug laiko. Pavyzdžiui aš tą darau tualete 😁 bent naudinga veikla prie telefono. 

PAPILDOMOS DOVANOS

Tiek naujiems, tiek jau ilgai konsultantų pareigas užimantiems konsultantams. Pavyzdžiui dabar nauji konsultantai turi tokius pasiūlymus:
Taip pat yra vykdomos ir papildomos programos, kurių metu gali gauti įvairiausių dalykų. Lengviausia gauti Dormeo pagalves, lovatieses, peilių rinkinius, kiek sunkiau Dormeo kaldrą ir panašios vertės dalykus, o paplušėti tenka dėl fotoaparato, šešto iPhone, kompiuterio arba planšetės. Negi neverta? Tikrai verta! Jau nusižiūrėjau savo tikslus 😁 jei pavyks, bandysiu gauti fotoaparatą arba kompiuterį - pravers tinklaraščio rašymui. 

Na, kaip manai? Negi neverta skirti kažkiek laiko šiai veiklai? O jei dar paskui pakilti iki koordinatoriaus... Na, bet apie tai kiek vėliau. 

AR NAUDOJI PLATINTOJŲ PLATINAMĄ KOSMETIKĄ? O GAL TAU TEKO UŽSIIMTI TOKIA VEIKLA?

6 komentarai

 1. Ir naudoju platinamą kosmetiką, ir pati ją platinu. 'Dirbu' kartu su Oriflame jau gan seniai. Buvo mintis išbandyti ir Avon, tačiau ahh.. nemanau, kad apsiimčiau dvi produkcijas. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Drąsiai :D kodėl aš rinkausi AVON? Gaminiai pigesni ir lengviau užsakymą surinkt. Sesei daviau katalogų, tai ji vien klasėj už 80€ surinko 😆

   Panaikinti
 2. Mano klasiokė platina iš Avon’o, tai taip naudoju. Esu nusivylus veido kaukėm, kas patinka tai tik plaukų aliejus☺️

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kas man labiausiai patiko iš Avon tai plaukų kaukės jos yra nerealios ❤ norėčiau tapti avon konsultantė bet deja nežinau kaip 🙈

  AtsakytiPanaikinti
 4. informacija jau kelerių metų senumo, derėtų nebeklaidinti skaitytojų.

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.