Pagaliau ir aš įsigijau silikoninę kempinėlę!

2017-08-22

Labas! Ką tik grįžau iš draugių, pas kurias laiką leidau pirtyje, kubile ir prie kolos stiklinės. Buvo taip smagu! Nuotaikos puikios, viskas idealu. Ta proga noriu pasigirti, kad pagaliau ir aš nusipirkau tą visų apkalbėtą silikoninę kempinėlę. Vaikščiojau Droge, užmačiau, ir nusprendžiau, kad reikia reikia reikia. Išbandžiau ir galiu apžvelgti. Pažadu, kad šiandien labai trumpai.
Kempinėlė labai minkšta! Aš žiūrėjau jos apžvalgas youtube'je, skaičiau tinklaraščiuose, mačiau krūvas nuotraukų ir ji vistiek atrodė kietesnė. Silisponge gali persilenkt per pusę ir neplyšta, manau, kad galėtų ir daugiau, jei būtų kur. Įspūdingai atrodo.

Bėgu iš karto prie reikalo - man patinko. Kempinėlė visai nesugeria produkto, tik išstumdo makiažo pagrindą, pudrą ir kitus drėgnus produktus kur jiems reikia. O kur dar idealus maskavimas! Bijojau, kad žodis "maskavimas" apžvalgose reiškia ir kaukės efektą, bet kempinėlė sukūrė natūralų įvaizdį su tobulu maskavimu. Aha, tai įmanoma. 

Ir paskutinis kempinėlės pliusas yra lengva priežiūra. Ypač aktualu kelionėse, kai norisi greitai pasidažyti automobilyje, bet nėra kur plauti beauty blender'io. Šią kempinėlę nuplaunu per keletą sekundžių, o jei nėra galimybių - nuvalau su drėgna servetėle skirta makiažui valyti. Manau, kad puikiai tiktų ir miceliniu vandeniu sudrėkinti vatos diskeliai. Higiena - garantuota!

Kaina: iki 3 eurų Droge.

AR YRA TEKĘ BANDYTI ŠĮ PRODUKTĄ?

19 komentarų

 1. Bandyti dar neteko. Mačiau begalias + ir - šiai silikoniniai kempinėliai :D. Bet realiai jo ji gan higieniška, gali panaudoti pudrytės pertekliu :) lengvai nuplaunama. Vien dėl to didelis pliusas!
  Bandysiu ja ir aš! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tikrai dar neteko bandyti. Tikrai manau verta įsigyti ir kaina gera jos ir taip tikrai jos priežiūra lengva, išplauni ir vėl higieniška. Tik kaip ar tikrai gerai ji veikia? kažkaip atrodo paprastos kempinėlės patogiau atrodo tepti veiduką, o kaip ši? jeigu palyginti paprastą ir šią, kurią naudotumėte kasdien kasdien?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Man su šia jokių bėdų nebuvo, labai greita ir paprasta viskas <3 kasdienai naudoju arba ją, arba pirštukus, neturiu originalių ir gerų kempinėlių tokiems produktams, tad nelabai yra su kuo palyginti... :(

   Panaikinti
  2. smagu, kad greit perpratai kaip naudotis ir tiko patiko, ištikro įdomu būtų pabandyti, reikės nusipirkti ir man.

   Panaikinti
 3. Matau daug komentarų ir atsiliepimų apie šias kempinėles. Matau, kad prižiūrėti tikrai lengva. O labiausiai vilioja tai, kad nesugeria daug produkto, kaip pavyzdžiui beauty blenderis😍

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pirkau būtent šią, nopeee. Daugiau niekada nekartosiu. Labai nepatiko, nei kaip paskirsto, nei iš vis. Atrodo "mozoji" ir viskas, daviau net kelis šansus pasitaisyti, bet atsidūrė stalčiuje, jei netyčia prireiktų. Jau geriau pirštai :D <3, bet smagu, kad tau tiko.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ane? net sudvejojau dabar ar pirkti, nes paprastos kempinėlės man taip patinka, labai, nu tik, kad pudros sugeria ir plauti kasdien, ne visada greit ir išdžiūsta. galvojau, kad ši va tą reikalą išsprendžia, nes aš su pirštais, tai nesidažau, išbarė kosmetologė, kad negalima, tai klausau :D

   Panaikinti
  2. Na, pabandyti tikrai gali, na kai bandžiau gal 3 kartą tai su ja pamozojau ir tada su kempinėle perėjau, tai kažkiek geriau, tik, kad dvigubas darbas. Bet man patiko veido krema tepti su silikonine kempinėle, nes geriau eina gražiai padengti, nei su pirštais.

   Panaikinti
  3. Aš irgi pritariu, kad verta pamėginti. Vis dėl to tik keli euriukai. Nieko tokio jeigu ir nepatiks 😊

   Panaikinti
  4. Eisiu pirkti, įkalbėjot :) tikrai gi pigi, tai ko nepabandyti :)

   Panaikinti
  5. Šiandien nusipirkau, ryt bandysiu :)

   Panaikinti
  6. Tai štai galiu ir aš savąją nuomonę parašyti: man patiko, tikrai, labai lengva priežiūra, nu taip ištikro paprasta kempinėlė labiau prie veido man patinka liesti, nei šią, bet ta jos priežiūra tikrai patinka.

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.