Detoksikacijos diena su SUN365

2017-07-16

Jau nuo balandžio paskutiniųjų dienų metu svorį. Praėjo beveik trys mėnesiukai, iš kurių paskutinį sustojau, nes buvo daug renginių - atostogos sodyboje, gimtadienio šventimas, apsilankymas Trakuose, savanorystė stovykloje (du kartus)... Grįžusi iš stovyklos, kurioje savanoriauju, vėl kibsiu į darbus, o į ritmą geriausia grįžti detoksikacijos dienos metu. Prieš visus šiuos reikalus bandžiau valyti organizmą su SUN365 pagalba - kaip man sekėsi?

GAMINOTOJO ŽODIS

PRIEŠ PROGRAMĄ 
Gerkite daugiau vandens. Venkite kofeino bei alkoholio turinčių gėrimų. Valgykite daugiau daržovių, vaisių ir uogų. Valgykite mažiau mėsos. Išbraukite iš mitybos greitą maistą. 

PER PROGRAMĄ 
08:00 11:00 14:00 16:00 20:00 Patariama išgerti šešis buteliukus nurodytomis valandomis (5 sulčių ir 1 kokosų vandens). Efektyviausiam rezultatui pasiekti rekomenduojame negerti kavos ar alkoholinių gėrimų. 

KĄ DARYTI JEI IŠALKAI? 
Puikus būdas padaryti sultis sotesnes - į sulčių buteliuką įberti šaukštą Ispaninio šalavijo (chia) sėklų. Jos be galo maistingos! Taip pat gerkite daug vandens - kiek tik norite, tai tik padės jūsų organizmui. Labai išalkus rekomenduojame užkąsti neapdorotų, šviežių daržovių ar vaisių. 

PO SULČIŲ DETOX PROGRAMOS 
Kitą dieną po organizmo valymo rekomenduojame valgyti daugiau įvairių daržovių patiekalų ir tik palengva pereiti prie mėsos valgymo. Stenkitės gerti daug vandens ar žolelių arbatų. Taip pat galite vieną iš dienos valgymų vis dar pakeisti sultimis. Kitą dieną po organizmo valymo galite grįžti į sporto režimą. 

AR GALIU SPORTUOTI? 
Puikus fizinis aktyvumas būtų joga ar pasivaikščiojimas lauke. Grynas oras - puikus būdas padėti smegenims gauti daugiau deguonies ir būti susikoncentravusiam. 

Vienos dienos sulčių organizmo valymo programą rekomenduojame kartoti ne dažniau, kaip vieną kartą savaitėje.  


PROGRAMA

 1. 8 am (113 kcal) tai laikas, kai mūsų virškinimo sistema yra pajėgiausia pasisavinti vitaminus ir maistingąsias medžiagas. Todėl mes rekomenduojame šį žalios energijos užtaisą, susidedantį iš agurkų, obuolių, špinatų, mangų, žaliosios citrinos ir imbiero.

  Ryte tik prabudusi ragavau pirmąjį kokteliuką. Jautėsi stiprus agurkų skonis, nes net 42 procentus "pusryčių" sudaro agurkų sultys. Šis kokteiliukas buvo skaniausias iš visų, nes jis lengvas, neturi tokio stipraus skonio, kokį turėjo visos kitos sultys. 

 2. 11 am (120 kcal) šią valandą maistingos medžiagos lengvai pasiekia jūsų kraujo sistemą, todėl morkos, mangai bei pastarnokai aprūpins organizmą vitaminais A, K bei antioksidantais, o kiti ingredientai suteiks odai reikalingus B ir C vitaminus. 

  Paragavusi šios įdomybės pasijaučiau prastai - man jis taip nepatiko, kad viskas pradėjo tiesiog lipti iš skrandžio. Morkas ir mangus mėgstu, kad įtariu, jog dėl bjauraus prieskonio kaltas pastarnokas. Beje, sotumo jausmas tikrai buvo.

 3. 2 pm (130 kcal) pietų metas, todėl siūlome maistingiausią sulčių receptą su avokadu, brokoliais, lapiniais kopūstais, pankolių, obuolių, agurkų, špinatų bei žaliosios citrinos sulčių, kuriose daug chlorofilo. Chlorofilas turi organizmą valančių savybių bei padeda aprūpinti deguonimi kraują. 

  Skonis panašus į daržovių sriubą, bet man nepatiko. Nežinau kodėl, bet ir šio kokteiliuko nepabaigiau - viskas lyg ir gerai, bet kažkoks keistas prieskonis gadino mano mylimų brokolių, kopūstų, špinatų ir obuolių mišinį. Bet ir vėl pasisotinau nuo nepilno produkto.
 4. 4 pm (123 kcal) šiuo metu daugeliui iš mūsų pritrūksta energijos, todėl mes taip norime to nekalto šokoladuko. Vietoj to mes siūlome išbandyti maistingą granatų, burokėlių ir arbūzų kokteilį. Šiose daržovėse gausu vitaminų ir mikroelementų, garantuojančių energijos pliūpsnį. 

  Burokėliai viską gadina! Jei būtų tik granatai ir arbūzai, tai būčiau išgėrusi ir dar pakartojimo ieškojusi, bet žali burokėliai man neskanūs, o jų sultys ypač. Dar vienas likimo valiai paliktas buteliukas, o sotumo jausmas dar vietoje.
 5. 8 pm (113 kcal) šiuo metu suaktyvėja cirkuliacija ir į limfą yra pernešamos maistinės medžiagos. Žaliose daržovėse esantys fermentai – galingi limfinės sistemos valytojai, kurie padės jūsų organizmui šalinti nereikalingas toksines medžiagas.

  Jei nepastebėjai, tai šis kokteilis toks pats kaip ir pusryčių. Man labiausiai patikęs, tad išgėriau visą, nes jau buvo parbėgęs alkis. Alkio jausmą pašalino neilgam, o kur dar mano vangumas dėl per mažo kalorijų skaičiaus (nes viskas nepatiko ir neprisiverčiau išgerti...)... Gelbėjo tik vanduo ir žalioji arbata. Bet organizmas išsivalė, nes gėriau daug skysčių ir suvartojau daugiausia 400 kalorijų. Kitą kartą noriu pati susipirkti kitų skonių sultytes ir detoksikacijos dieną daryti iš jų - mačiau, kad yra tik vaisių, kuriuos mėgstu, o ir atrodo viliojančiai.

AR TAU YRA TEKĘ DARYTI DETOKSIKACIJOS DIENĄ?

18 komentarų

 1. Visiškai nesuprantu kas tai yra :D bet labai noriu išmėginti tuos sun365 👍😍

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš nekenčiu gėrimų, kurie yra nesaldūs😞 tad sun365 man nebūtų pats geriausias pasirinkimas.
  Esu dariusi detoksikacijos dieną kelis kartus. Kažkada geriau tik vandenį ir žaliąja arbatą. Taip pat vieną sykį valgiau termiškai neapdorotas daržoves, vaisius. Vieną kartą detoksikacijos dieną dariau valgydama tik arbūzaa, buvo skanu, bet vėliau tiesiog sėdėjau tualete 😂😂😂

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Žinau, kad yra ir saldžių, bet deja, jie nėra detokdikacijos programoje :(((

   Panaikinti
  2. man atirškčiai, jeigu saldu atrodo nesveika :D

   Panaikinti
  3. man irgi taip atrodo, todėl geriau pačiai susiplakti kokį sveikuolį :)

   Panaikinti
 3. Man nėra tekę daryti tokios dienos, bet visai norėčiau išbandyti!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 5. nerealiai skamba, tik ju kaina biski vau, kliuvinys:D juros sventej pamenu drauge turejo buteliuka sita kokosu vandens. paragavau, nieko ypatingo galvoju, net nesupratau, kad kokosu. kazkoks keisto skonio vanduo galvoju:Dd ir dar toks mazytis buteliukas.. dabar viskas aisku:Ddd

  AtsakytiPanaikinti
 6. nerealiai skamba, tik ju kaina biski vau, kliuvinys:D juros sventej pamenu drauge turejo buteliuka sita kokosu vandens. paragavau, nieko ypatingo galvoju, net nesupratau, kad kokosu. kazkoks keisto skonio vanduo galvoju:Dd ir dar toks mazytis buteliukas.. dabar viskas aisku:Ddd

  AtsakytiPanaikinti
 7. man atrodo įdomu išbandyt tokius gėrimus ir savo pasiryžimą😄 šiaip būtų smagu, jei jie būtų ir skanūs, o ne tik naudingi😅 o kokia savijauta buvo kitą dieną? pati tokios dienos nesu bandžiusi, nors kai perskaičiau įrašą sudomino labai, bet po kelių dienų nusprendžiau, jog kolkas tai ne man😄

  AtsakytiPanaikinti
 8. Aš tik vandeniu darydavau tokias dienas :) Šias sultis tikrai labai reklamuoja ir atrodo super, norėtųsi išbandyti :) Jaučiu ir skanu :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Dar neteko daryt detoksikacijos dienos, bet noriu išbandyti pagaliau, tik reikia viską gerai sužinot, kad nesąmonių neprisidirbt :D

  AtsakytiPanaikinti
 10. Tie gėrimai labai skanūs, ragavau keletą, per akciją nučiupau, tai super :D /:)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.