Swapbox: dešimtasis swapbox su Laura!

2017-05-07

Sveika! Na, kaip tavo sekmadienio rytas? Aš prabudau laaabai anksti, pasiėmiau šunį, ėjom pasivaikščiot ir mamai tulpių. Padovanojau 19 gražių, raudonų tulpių puokštę ir dovanų kuponą grožio procedūrai. Žinoma, ir pusryčius. Tačiau šį savaitgalį ne tik mano mama gavo dovanų, bet ir aš! Ačiū Laurai, kuri pasiūlė keistis swapbox'ais už 15 eurų. Gavau tikrai nemažai dovanų. Nujaučiu, kad dėl to kalta Maxima Grožio mugė, kurios metu viską buvo galima supirkti su didžiulėmis nuolaidomis. Ir aš ja pasinaudojau, chichi. Žiūrim ką gavau!

PRIEMONĖS PLAUKAMS:

Visos iš mano wishlist'o! Prašiau giliai valančio ELVITAL šampūno su moliu, nes maniškis jau senokai baigėsi, o giliai valančio šampūno nebeturiu. Labai labai juo džiaugiuosi - esu naudojusi, bet vis nenusipirkdavau naujos pakuotės, nes šampūno buvo, o kur pinigus leisti tikrai buvo. 

Taip pat minėjau Natura Siberica šampūnus, nes parodoje "Pelenė" gavau jų mėginukų ir pamilau jau po pirmo plovimo. Taip pat jis be parabenų, kas man labai patinka! Kai tik pabaigsiu savo mylimiausią šampūną, imsiu šį. Ir pakuotė didelė, tad užteks ilgam (tikėkimės, nes sprendžiant iš pribaigtukų... šampūnai man baigiasi greitai). 

Kosmetinis žibalas plaukams. Jo labai labai norėjau, įtraukiau į wishlist'ą. Net elevita.lt dariau sąrašą ko noriu ir įtraukiau kosmetinį žibalą. Gavau! Išbandysiu, aprašysiu, jums viską papasakosiu. Tikiuosi gerų rezultatų. 

KITOS DOVANOS:

Kamuoliukas šuniui. Su Laura kalbėjom ir įsikalbėjom apie šunis. Kad abi juos turime ir norim kažko jiems. Paprašiau kamuoliuko, nes senąjį mano biglė sudorojo, o naujo vis laukia, laukia, bet negauna. 

Raudonasis molis. Aš swapbox'ų dėka susirinksiu visus molius, man rodos. Raudonasis ypač tinka riebiai veido odai, o aš sausiaodė, tad teks atidėti naudojimą arba padovanoti vaikinui, mamai, sesei. Molis yra geras dalykas, tikrai, tad namučius ras. 

Schaebens drėkinanti veido kaukė. Kaip ką tik minėjau, mano oda sausa, dabar dar esu ją nudeginusi su viena veido kauke, tad reikia daug drėkinimo. Schaebens man patinka, dėl to naudosiu, mylėsiu ir liūdėsiu pabaigusi. 

Kylie skysti lūpų dažai. Netikri, visiems savaime suprantama. Nenaudosiu, nes ne mano spalva - raudona, keista. Nemėgstu tokių skystų dažų.

Meis akių šėšėliai. Išbandžiau - kosminio dydžio blizgučiai, bet lengvai pasiima, nereikia penkiasdešimt kartų braukt su šepetėliu. Man patiko. Palyginsiu su praeitame swapbox'e gauta šėšėlių palete ir nuspręsiu naudosiu ar ne. Blogiausiu atveju tiks Helovyno piešiniams ant veido, nes tokie greit susivalgo renginių, paradų metu. 

USHAS baltas akių pieštukas. Blizgus, gerai piešia, minkštas, patogus. Išbandysiu, man patiko! Bent kampučio įšviesinimui tai tikrai naudosiu! 

Kava, arbata. Jei ne kilo.lt dieta, kavos jau seniai nebeliktų, arbata irgi turbūt jau būtų pradėta gerti. Bet dabar kol kas atsidedu skanėstus į šalį. Kava pasilepinsiu, faktas, tik ne dabar, reikia palaukti dar bent -7kg, chichi.

KAIP NUSTEBINAI SAVO MAMĄ? PAPASAKOK! 

20 komentarų

 1. Kaip man patinka swapboxai, visad įdomu skaityti ką merginos sugalvoja įdėti vienos kitoms😄😄 Aš taip noriu išbandyti tą Natura Siberica šampūną. Jau labai senai planuoju jį įsigyti, o dabar noras dar labiau išaugo, nes ėmiau matyti jį visur😍😍 Ryte tiesiog ant stalo laukė gėlės ir pusryčiai. Dar per televizorių įjungiau video su mūsų nuotraukomis, palinkėjimais ir dainomis. Tad puikios nuotaikos mama išskubėjo į darbą. Vakare grįžus jos lauks tortas ir kitos vaišės, girliandų ir gėlių apsuptyje. Tikiuos viskas pavyks kaip tikiuosi😄😄

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kokie puikūs dalykėliai sapboxe!mano vieni iš mėgstamiausių yra SIBERICA šampūnai, turiu ir šios firmos kondicionierių, superinis!😍😍 O brangiausią savo žmogutį Mamą pasveikinau ryte su puokšte rausvų rožių ir skaniais pusryčiai😊

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai laukiu atsiliepimo apie žibalą plaukams. Seniai noriu išbandyti, tačiau kol kas man dar trūksta informacijos apie jį.
  O savo mamą nustebinau su graviruotu šaukštu (jos vardu), mėgstamiausių saldainių dėže ir rožių puokšte. ♥ O tu kaip? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. bus! ir man trūksta :(
   ryte padovanojau 19 raudonų tulpių puokštę, grožio procedūros kuponą ir pusryčius <3

   Panaikinti
  2. ir mane domintų atsilierpimas apie žibalą

   Panaikinti
 4. su kosmetiniu žibalu tikrai sudominai! savo mamą ryte nustebinau pusryčiams paruošdama tai, ką ji mėgsta labiausiai😊 taip pat padovanojau dekoracijų sodui, nes labai patinka visi tokie dalykėliai, ir knygų😏 o truputėlį vėliau iškepiau keksiukų prie kavos😄

  AtsakytiPanaikinti
 5. mano mama dievina amerikietiškus blynelius😄 juos paruošiau su šilauogėmis😊 knygos tai, Noros Roberts žvaigždžių sergėtojų trilogija😏

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kiek daug gėrybių!
  Keista kad už 15€ tiek daug visko pripirko :D nes aš su 15€ niekaip. Mažiausiai 20-30€ padedu 😅😅😅.

  Kaip ir minėjau mamą nustebinsiu savo atvykimu, vadara!❤

  AtsakytiPanaikinti
 7. kaip fainiai, labai šaunių dalykėlių gavai!

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.