FAKE BAKE savaiminio įdegio skystis BB "FLAWLESS"

2017-05-22

Sveika, mieloji! Vasara atėjo ir į mūsų kiemus, pagaliau. Pagaliau nebesimato lietaus debesų, purvo, šlapios žolės ir kitų bjaurybių, o tik saulė ir giedras dangus. Tfu tfu tfu, tikiuosi neprikalbėsiu, nes iš spintos išsitraukiau sukneles, nusipirkau šortus, ryt važiuosiu pasiimti basučių ir nusipirkti antros vasarinių batų poros. Taip pat gegužės 30tą manęs laukia vizitas pas manikiūristę - vasariškai nusilakuosiu nagučius ir ieškosiu gražaus pedikiūro kūrimo meistrės. Tačiau pasimatavusi kojas atidengiančius drabužius nuliūdau - kojos ne tik baltos, bet ir mėlynos. Siaubas! Tada prisiminiau Fake Bake savaiminio įdegio skystį BB "Flawless"! Ar jis išgelbėjo mane nuo vasaros siaubo baubo - baltų ir mėlynų kojų?

GAMINTOJO ŽODIS:


Beyond Bronze skystis yra lengvai dengiamas ant odos, o išgaunama natūrali įdegio spalva. Kosmetinė ruda dominuojanti produkto spalva suteikia įdegio efektą akimirksniu ir palengvina tolygų produkto padengimą ant odos. Priemonė greitai susigeria ir išdžiūsta, atspari lengviems prisilietimams. Produktas pasižymi maloniu tropikų kvapu. Tinkamai palaikomas bei prižiūrimas Beyond Bronze įdegis ant odos išsilaikys 3-5 dienas. Įpakavime rasite apsaugines pirštines bei specialią pirštinę, skirtą priemonės dengimui.Be parabenų, sintetinių dažiklių, konservantų.
Priemonės naudojimas:
 • Prieš naudojimą švelniai pakratydami suplakite pakuotę
 • Naudojant produktą visada mūvėkite apsaugines pirštines ir minkštą pirštinę – kempinėlę produkto padengimui ant odos, kurią rekomenduojame įsigyti atskirai.
 • Prieš tepant alkūnes, rankas, kelius ir pėdas rekomenduojame naudoti "Fake Bake" drėkinamąjį losjoną
 • Purškite nedidelį kiekį skysčio ant minkštosios pirštinės – kempinėlės pusės ir braukite per kūną švelniais mostais
 • Lengvai perbraukite priemone per alkūnes, kelius, rankas ir pėdas
 • Dengiant kūną savaiminio įdegio skysčiu lengvai sulenkite kelius ir alkūnes
Kiekis: 170ml
Odos tipai: normali, riebi, sausa
Odos atspalviai: šviesi, vidutinio šviesumo, tamsi
Spalvos išgavimo laikas: 6 val.

BURUNDUKO ĮVERTINIMAS:

Kaip man patiko ši priemonė! Tu net neįsivaizduoji. Mano kojos visada baltos, nes esu stambi ir visada vaikščiojau su kelnėmis, tik dabar, numetusi šiek tiek kilogramų, jau drįstu rodytis su šortais. Tikiuosi, kad šiemet kojytės įdegs natūraliai, bet jei ne - turiu išeitį! Labai labai paprastą ir man priimtiną. 

Šį savaiminio įdegio skystį lyginau su prieš savaitę naudotu Dove kūno losijonu. Vienareikšmiškai renkuosi Fake Bake! Pradedant kokybe, spalva, naudojimo patogumu, baigiant pakuote ir kitais minimaliais dalykais. Dabar apie juos plačiau. 

Fake Bake savaiminio įdegio skystis kvepia saldžiai, maloniai, turi lyg ir vanilės gaidelių savo aromate. Dievinu tai! Kitų savaiminio įdegio priemonių kvapai tikrai nemalonūs. 

Savaiminio įdegio skystis turi sandarų, užsukamą kamštelį, kurį atsukus įdedamas purškiamas dozatorius, kuriuo lengvai dozuojama priemonė. Reikia papurkšti ant pridėtos specialios pirštinės (nuotrauka viršuje) ir viską švelniais judesiais tepti ant kūno. Tą padaryti buvo tikrai lengva, greita ir nesunku. Sunkiausia dalis - išlaukti tas 6 valandas, kol pasirodys tikroji įdegio spalva (plaunant rankas srovelė vandens nubėgo per riešą - kartu "nusinešė" ir įdegį toje vietoje, tad reikėjo ypatingai saugotis vandens). Po tiek laiko kūną reikia švelniai nuplauti su šiltu vandeniu, kad nusiplautų perteklius ir liktų tik tikra spalva. Nuo manęs bėgo rudas vanduo, keistas jausmas. Bet nusiplovė visi patamsėjimai, t.y. neišmėtė dėmėmis. Man tai be galo patiko! Bijojau dėmių, nes tada su šortais ir suknelėmis tikrai tektų atsisveikinti. Jų nebuvo! Iki dabar džiaugiuosi tolygiu, gražiu, švelniu ir natūraliu įdegiu. 
Matai, kaip pasikeitė mano kojos? Iš visiškai baltų, net šviečiančių šviesoje kojų, jos tapo rudos! Ir tai tik po pirmo karto ir vieno sluoksnio išgautas rezultatas. Naudojant priemonę du kartus per savaitę, kaip ir rekomenduoja gamintojai, džiaugsiuosi dar ryškesniu ir nuostabesniu įdegiu!

Paskutinis dalykas, kurį pamiršau paminėti - net iš kart išsitepus kūną šiuo skysčiu, jis nei truputį netepa rūbų. Nuostabu!

Kartosiu šią priemonę, faktas. 

Kaina: 24eur. Įsigyti galima čia

ESI NAUDOJUSI SAVAIMINIO ĮDEGIO PRIEMONES?

14 komentarų

 1. Aš visada labaiii norėjau išbandyti tokį produktą, tačiau bijau😂. Efektas nerealus! :oo

  Žadu lėkt į soliariumą kelis kart. Nes kažkaip tepliotis bijau, bet tikrai išbandysiu😂😂😂

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O šiaip ar netepa rūbų? Man tas dalykaa labai įdomus🤔😄

   Panaikinti
  2. Visiškai ne! Net baltų apatinių iš kart po kūno ištepimo nebudažė. Tik wc dangtis orandžinio atspalvio, nors kojos rudos, ne orandžinės :D bėt atsiplauna lengvai 😄

   Panaikinti
 2. Kadangi nesu ir dar kolkas nesiruošiau naudoti savaiminio idegio priemones maniau ir bijojau, kad tokie produktai nepasiskirsto tolygiai, o dėmėmis, bet tu kardinaliai pakeitei mano nuomonę😄 ir atrodo natūraliai! O ne tarkim kokia nors oranžine spalva kaip yra tekę matyti😂, kadangi aš esu šviesesnės odos tai ir vasarą vaikštau nesuper įdegusi, o pilvo sritis ypač nedega😀

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vava, o aš dar apvali, tai po rūbų sluoksniu slėpiuosi, niekaip saulė nepagauna 😄😄😄

   Panaikinti
 3. kai gerai atrodo!!!!! :D
  aš pati irgi balta kaip sūris, jaučiu reikės išmėgint iki kol įdegsiu natūraliai :D


  Grožio ir mados blogas - peroksidine.lt

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vava, net man keista matyt save įdegusią 😄

   Išbandyk, faktas, kad reikia 😄

   Panaikinti
 4. priemonė atrodo puiki! nesu naudojus, nes kažkaip nėra poreikio😄 užtenka saulutėje truputį pabūti ir atsiranda šioks toks įdegis, kurio man pakanka😄 manau šviesesnio gymio merginoms ši priemonė tikrai praverčia😊

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man irgi užtenka trupučio saulės ir iškart rusvesnė. Nugara ir rankos nusvilusios kaip reikiant, tačiau pilvuko ir kojų niekaip neįdegu :/ o jau vasara eina į pabaigą 😒😞 Teks pasitenkint tuo ka turiu.
  Na o tavasis įdegis su FAKE BAKE tikrai gražiai žiūrisi. Labai natūraliai😍

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pati kai buvau mažesnė kažkada išmėginau savaiminio įdegio kremą iš AVON.. nenoriu prisiminti, kaip visą savaitę vaikščiojau rudomis dėmėmis. Ehh 😂😂😂

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.