Pelenė 2017

2017-04-10

Sveika! Šį sekmadienį dalyvavau grožio parodoje "Pelenė 2017". Esu pilna įspūdžių, pastebėjimų, džiaugsmų ir nusivylimų, bet diena buvo tiesiog nuostabi! Labai noriu tau viską papasakoti, pasidalinti įspūdžiais, parodyti kelis pirkinius bei tiesiog paplepėti. Jau seniai buvo toks įrašas, tad tęsiu pasakojimą ir netempiu laiko!

Atvažiavus visai neteko stovėti eilėje, nors prisiminus Knygų mugę net šiurpas nupurto. Labai skubėjome, kad nereiktų valandos praleisti lauke, nes iki uždarymo tebuvo likusios trys valandos. Greitai sumokėjome pinigus už bilietus (moksleiviams ir studentams 3eur, suaugusiems 5eur) ir bėgome į parodą. Pirmiausia labai noriu pasidžiaugti galimybe palikti šalmus rūbinėje su mažais, trikampiais numerėliais (maždaug 1cm ilgio kiekviena kraštinė, nesunku pamesti, chichi). Buvo neramu, kad teks vaikščioti su šalmais, bet viskas buvo nuostabu. 

Iš karto nuskubėjome į penktą salę (kosmetikos priemonės). Pirmas kritęs į akis dalykas - nagų lakai. Jų buvo koks milijonas. Žinai kas ironiška? Ieškojau juodo matinio bei kūno spalvos paprastų, ne gelinių nagų lakų, bet buvo tik geliniai, visur. Turiu keletą pagrindinių spalvų ir man daugiau nereikėjo, norėjau paprastų, kad nagučius būtų galima lakuoti tarp šaulių užsiėmimų (nešiojant uniformą nagai negali būti nulakuoti, tad gaila gaišti laiką su geliniais lakavimais dėl keturių dienų). Užsukau į Elevita parduotuvės stendą, ieškojau galvos šveitiklio, tačiau visi buvo išpirkti. Labai gaila, bet įsigysiu jį ne parodos metu, o prie progos, kuomet užsuksiu į prekybos centrą, kuriame yra jais prekiaujanti parduotuvė. Bet stendo be pirkinių nepalikau - pirmoji prekė buvo Dr. Konopka's veido kaukė (3eur). Gavau aštuonis mėginukus, išbandžiau rankų kremą (nepatiko kvapas... pats poveikis gal ir neblogas, nieko prieš neturiu, tačiau yra tokio pat poveikio kremų su nuostabiu kvapu, vieną aprašiau čia). 

Kadangi nuo pusryčių buvo praėję siaubingai daug laiko, nubėgome užkąsti. Parodoje viskas brangu, o kad neišlaidauti pasiėmėme sausainių ir gėrimą. Pasistiprinę ir aptarę pirmuosius įspūdžius keliavome toliau apžiūrinėti penktąją salę. 

Draugas pasakė, kad nori mane pamatyti su juodais lūpų dažais, tad pasileidome į paiešką. NYX stende jų neradome (beje, kainos nesumažintos, arba sumažintos taip minimaliai, kad net nepastebėjau skirtumo), bet tuomet nusišypsojo laimė INGLOT stende. Įvyko toks mini nutikimas. Pardavėjos kalbėjo angliškai, o mano anglų kalbos gebėjimai nėra tokie, kad aptarčiau lūpų dažus taip, kaip norėjau. Todėl suvapėjau kažką apie dažų kainą bei paprašiau, kad man juos įdėtų. Sumokėjau viso labo 6 eurus. Lietuvoje šie dažai kainuoja aštuonis su centais, o mano įsigyto juodo atspalvio prekyboje net nėra (čia). Smagu, kad radau!

Pasidažiau lūpytes naujaisiais dažais ir nuskubėjau toliau apžiūrinėti stendus. Didelį mano dėmesį patraukė akcija - du Carmex vazelinai už penkis eurus. Kaip gi Burundukas praeis pro vazelinus, ypač gerus ir už tokią kainą! Žinoma, kad nepraeis. Pačiupau du - vieną tūbelėje, vyšninį, kitą - išsukamą. Norėjau abejų išsukamų, tačiau ir vyšninis viliojo, tad paėmiau skirtingus. Turbūt naudingiausias mano pirkinys parodoje. 
Kaip minėjau, karaliavo tik geliniai nagų lakai. Pagalvojau, kad reikia pasižioplinėti kokių atspalvių turi ir kokios kainos dominuoja, užtikau blokelį nago pašiaušimui. Savojo neturiu, o visas kitas priemones geliniam lakavimui turiu, tad nusipirkau blokelį už 80 centų. Deja, prie kito stendo radau jį už 50... ai, tik 30 centų, bet vistiek gaila, nes kai pagalvoji, kad dar geriau paieškojusi rasčiau ir už 40 bei būčiau nusipirkusi du ir turėjusi vieną atsargai... bet svarbu bent vieną pagaliau turiu, vasara ne už kalnų, lakuosiu nagus iki valiai!

Užbėgome į ketvirtą salę, tačiau joje pasijaučiau kaip turguje - rūbai, aksesuarai, pėdkelnės ir kiti panašūs dalykai. Nebuvau suinteresuota, tad apsisukę nukulniavome į trečią salę. Ji buvo skirta kosmetologijos profesionalams. Vėl ieškojau nagų lakų, tad sustojau prie vieno stendo ir paklausiau ar neturi ne gelinių lakų. Atsakė neigiamai, tačiau nukreipė prie Golden Rose stendo, kur už du eurus radau juodą nagų laką. Ne matinį, o taip pat ir kūno spalvos nebuvo, bet vistiek labai džiaugiuosi pirkiniu.

Pamiršau paminėti! Visą laiką parodoje buvo galima gauti nemokamų Cosmopolitan žurnalų. Ir ne, ne senų, o balandžio mėnesio. Paėmiau du - vieną sau, kitą mamai. Kaip seniai skaičiau žurnalą! Tik Happy365, bet kažkaip norėjosi kažko skandalingo, banalaus ir nenaudingo, chichi. O jei rimtai, tai tikrai mėgstu šiuos žurnalus, tik seniai pirkau. Kaip tik prieš parodą pirkusi sausainius žiūrinėjau žurnalą stende. Gerai, kad nenusipirkau. 

Prieš išeinant - nuotraukytė, kurią matai viršuje. Super, man patiko renginys!

AR DALYVAVAI "PELENĖJE 2017"? JEI NE - KĄ VEIKEI SAVAITGALĮ?

10 komentarų

 1. Kaip pavydžiu, kad patekai į pelenę nu nieko kitais metais jau tikrai varysiu ir aš 😆

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tikrai norėjau dalyvauti...tačiau neišėjo. O tavo įsigytos prekes puikios!!!😍

  Savaitgali praleidau draugų būryje. Tad labai šauniai viskas buvo!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš irgi norėjau nuvykti į "Pelenę", bet, gaila, negalėjau... :D Beje, labai labai laukiu "INGLOT" lūpdažio apžvalgos!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai norėjau ir aš nuvykti, tačiau neišėjo. Kitais metais - būtinai.
  Puikiai atrodai nuotraukoje!

  http://renehp.blogspot.lt/

  AtsakytiPanaikinti
 5. Du CARMEX ir tik už 5€😍 kaip pasisekė! Man beje prie širdies, kaip tik labiau tubeleje, o ne išsukamas.
  Aš jau senai noriu sudalyvauti PELENEJE , tačiau niekaip nepasitaiko proga, nes gyvenu toli nuo Vilniaus😥

  AtsakytiPanaikinti
 6. Va pelenėje nebūnu, užtat Kaune į moters pasaulį kasmet einu :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.