LECLER SENĖJIMĄ ATITOLINANTI KAUKĖ (ANTI-AGEING)

2017-04-30

Labas! Praeitą savaitę dariau mamai minimalią grožio procedūrą. Ji gulėjo vonioje, o aš uždėjau plaukų kaukę, nuploviau ir kauke palepinau jos veidą. Pirmiausia nuploviau veidą su prausikliu, jo likučius pašalinau su miceliniu vandeniu ir uždėjau Lecler Anti-Ageing veido kaukę. Nors pati jos nebandžiau, remiuosi mamos pastebėjimais ir skubu papasakoti apie dar vieną Lecler veido kaukę. 

GAMINTOJO APRAŠYMAS:


Stabdo odos senėjimo procesus
Rekomenduojama: naudoti kaukę 1-2 kartus per savaitę atsiradus pirmiesiems odos senėjimo požymiams.
Ši šilko švelnumą odai suteikianti grožio kaukė yra prisotinta odos būklę gerinančiu ir senėjimą atitolinančiu serumu, kuris praturtintas peptidų kopmpleksu, antioksidantais ir hialurono rūgštimi. Kaukės lakštas puikiai pirglunda ir skatina porų atsivėrimą, o peptidai atpalaiduoja veido raumenis, skatina kolageno ir elastino gamybą, ramina odą. Senėjimą atitolinanti medžiaga niacinamidas veikia priešuždegimiškai, mažina odos nelygumus, įtrūkimus. Antioksidantų kompleksas apsaugo odos ląsteles nuo pažeidimų ir žalingo aplinkos poveikio. Kaukė padeda išlaikyti odos stangrumą ir elastingumą, lygina odą, mažina smulkiąsias ir giliąsias raukšles. Naujos kartos oligo hialurono rūgštis, kurios molekulės yra apdorotos specialia technologija, prasiskverbia giliuosius odos sluoksnius ir intensyviai drėkina. Reguliariai naudojant kaukę, pasieksite geriausių rezultatų.

MANO MAMOS ĮVERTINIMAS:

Kaukė labai patogi, nekrenta nuo veido ir tarsi prisiklijuoja prie jo. Tik užsidėjus kaukę jaučiamas vėsumas, kuris atpalaiduoja odą, o po kelių minučių galima pajusti, kad veidas stangresnis, sudrėkintas, gyvesnis, oda geriau jaučiasi. Dingsta tempimo jausmas. Veido kaukė palieka poveikį ne dienai ir ne dviems, nes anksčiau mano mamos veido oda buvo sausesnė, o dabar - gyvesnė, labiau švytinti ir tai matosi akivaizdžiai. Labai didelis pliusas tas, kad pakuotėje likusį serumą galima išnaudoti ir vėliau pamaitinant veido odą nebe su kauke. 

Naudojimas, kaip jau pasakojau šiame įraše apie intensyviai drėkinančią veido kaukę, labai paprastas - išpakavus kaukė iš pakuotės reikia nuimti plėvelę ir kaukę uždėti ant veido mėlynu sluoksniu į viršų. Gerai sulyginus ir užtvirtinus nuimti mėlyną sluoksnį nuo veido - ant odos liks tik šilkinė kaukė, prisotinta serumo. 


KĄ MAMAI DOVANOSI MOTINOS DIENOS PROGA?

12 komentarų

 1. Mano mamai skirta dovana nuo manęs bus mano atvykimas pas ja 😀. Nes ji gyvena užsienyje. Ir į Lietuvą per vienus metus grįšta tik vieną kartą. 😣 Todėl ji labai apsidžiaugs matydama mane. Tai manau yra geriausia dovana kokia tik gali gauti mama!

  AtsakytiPanaikinti
 2. mamą ketinu nustebinti mažyte išvyką į vietą, kur ji ganėtinai seniai norėjo nuvykt😊😊 tikuos šis planas pavyks😄 dar dovanosiu keletą knygų, kosmetikos priemonių😏 manau, kad esmė ne dovanoj, o jos pateikime ir tiesiog dėmesio skyrimu😄 o tu?😄

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gaila, bet dar nežinau ką dovanosiu mamai, bet ką nors sugalvosiu, o tu tikra šaunuolė, kad rūpiniesi mamos odos priežiūra :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jau mažai laiko liko, reikia ir man pasiskubint su dovanom 😄
   Ačiū 💞

   Panaikinti
  2. Viktorija, ar sugalvojot? ką dovanojote?

   Panaikinti
 4. Kaip gražu, kad taip rūpiniesi savo mama😍 galbūt ir man reiks kada palepinti mamą SPA procedūromis namuose 😄😄

  AtsakytiPanaikinti
 5. Oi šita kaukė man tiktų :)
  Šaunuolė kad rūpiniesi mamyte, vertink ir mylėk :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.