Lecler intensyviai drėkinanti veido kaukė

2017-04-15

Buvau naujai atsidariusioje Kiehl's parduotuvėje ir ten man atliko veido odos tipo nustatymą. Liūdna sakyti, bet ji labai labai dehidratuota, nualinta, sujautrėjusi. Čia yra tinklaraštininkų smagaus gyvenimo minusas - ne visad gauni testuoti tinkamus produktus. Vienas iš tokių man nudegino odą ir ji nebeatsigauna. Smagu, kad kaip tinklaraštininkė testavimui gaunu ir krūvas priemonių, kurios mano odą gelbėja ir padeda nenusilupti visiškai. Viena iš tokių - lecler veido kaukės. Šią dieną papasakosiu apie intensyviai drėkinančią. 

GAMINTOJO PAŽADAI:


Sudrėkina odą iki giliųjų odos sluoksnių

Rekomenduojama: atstatyti odos drėgmei ilgai buvus sausoje, kondicionuojamoje ar šildomoje patalpoje, (ofise, namuose, lėktuve), nugairinus saulei.

Ši šilko švelnumą odai suteikianti grožio kaukė yra prisotinta intensyviai drėkinančio serumo, kuris praturtintas hialurono rūgštimi bei kitais odą intensyviai drėkinančiais komponentais. Kaukė lakštas puikiai priglunda, skatina porų atsivėrimą, o veikliosios medžiagos didina drėgmės lygį, todėl oda lieka elastinga, glotni, intensyviai pridrėkinta. Pagrindinis kaukės duetas: hialurono rūgštis ir alijošiaus lapų ekstraktas pasižymi stipriausiomis drėkinančiomis savybėmis. Hialurono  rūgšties kompleksas sudarytas iš Oligo hialurono rūgšties, kurios molekulės yra apdorotos specialia technologija ir gali prasiskverbti net į pačius giliuosius odos sluoksnius, bei natrio hialuronato, kuris išlaiko ir užrakina drėgmę odoje.

BURUNDUKO ĮŽVALGOS:

Gerai, pradėkime nuo pakuotės. Ji prabangi. Kaukė įpakuotą į tvirtą, lyg guminį, plastikinį, popierinį apvalkalą (aš net neįsivaizduoju kaip tą medžiagą pavadinti, įprasta visoms kaukėms, tik tvirta, brangi). Ir, negana to, visa tai dar įdėta į popierinį užvalkalą, ant kurio visa pagrindinė kaukės informacija. Man labai patinka toks dėmesys pakuotėms, saugiai įpakuoti produktai motyvuojantys įlįsti į vidų, išbandyti, įsitikinti veiksmingumu.

Pati kaukė yra kaip ir visos lakštinės - šlapia, varvanti, gliti. Tačiau šį kartu ir išskirtinė. Lakštas prilipdytas prie plėvelės (ta balta su mėlynais taškučiais). Reikėjo atplėšti jį nuo jos ir rasti dviejų sluoksnių kaukę - mėlynos bei baltos spalvų. Baltą glausti prie veido, o mėlynąjį palikti viršuje. Baltasis sluoksnis šilkinis, plonas, minkštutis ir labai smagus. Jis nekrenta, tad patogu vaikščioti, nereikia gulėti, kaip kad su kitomis lakštinėmis kaukėkis, kurios tik ir ieško progos nuslysti. Deja, kai kaukę užsidėjau ant veido ir pastebėjau tokį dalyką, kurį pastebiu visose tokiose kaukės - per maža anga akims! Žinoma, ji tokio dydžio, kad sudrėkinti ir paakius bei odą aplink akis ir tai nėra minusas. 

Nusiėmusi veido kaukę pastebėjau, kad oda tikrai daug drėgnesnė. Ir tai matėsi ne tik po kaukės nusiėmimo, bet ir po kelių dienų. Tiesa, iš pakuotės išsikrapščiau visą likusį serumą bei įtryniau į veido odą, nes negi išmesi tokį gerą produktą? 

Kaukę gali įsigyti čia, ji kainuoja 7,90 euro.

AR TAVO ODĄ KAŽKAIP VEIKIA KLIMATO KAITA?

12 komentarų

 1. Mano oda mišri, bet tik neseniai pastebėjau, kad ji man ir išsausėjo :/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ir man identiškai tas pats :( prisidėjo ir testavimas, ir klimatas, ir stresas :(

   Panaikinti
 2. Mano oda visada būna paveikta klimato😀. Šiaip mišri oda pas mane, todėl aunku su ja tvarkytis...😀

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tikiu... ir sausa, ir riebi ir daryk tu ką nori :D aš jaučiu pirkčiau priemones riebiai ir sausai odai skirtingas ir ant skirtingų odos plotų naudočiau kitas priemones :D

   Panaikinti
 3. kadangi aš mėgėja išbandyti įvairiausias kaukes šis įrašas mane labai sudomino😄 mano oda tikrai veikia besikeičiantis klimatas, ji dabar yra ganėtinai išsausėjusi, todėl stengiuosi ją gelbėti kremais ir kaukėmis😄😄

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tikrai labai prabangiai atrodanti pakuotė😍 o išpakavus, kaip matau, laukia dar įdomesni dalykai. 🙈😻 Man nelabai patinka tokio tipo kaukės. Kadangi praplėši, užsidedi kažkokią šlapią servetėlę su skylėm akim ir burnai, o tada tiesiog nesulauki kada teks nusiimti😡😡 ši kaukė įdomesnė vien dėl pakuotės, ir to, kas laukia išpakavus. O dar dvi skirtingos pusės😍😍 Mano veidukui šiuo metu tikrai trūksta drėkinimo, tad jei pamatysiu šį gėrį būtinai nusipirksiu💕 ahh sunku su ta mišria ir jautria oda, o ypač su visais orų pokyčiais😡

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. labai rekomenduoju. man rodos, paprastose parduotuvėse nerasi, tačiau kviečiu užsisakyti internetu ir papasakoti įspūdžius :D <3

   Panaikinti
 5. Aš Pelenės parodoj nusipirkau tokių kaukių – patenkinta iki dangaus ;) aišku, tas varvantis reikalas norint užsidėti ant veido labai nežavi, bet kiek paties serumo dar lieka pakuotėje: man užteko kone visą kūną išsitrinti :) ir faina, kad po tų 20 min. veidas beveik viską sugėrė, neliko lipnumo jausmo, o ir kaukė visą tą laiką laikėsi super, galima laisvai veikti ką nori, nes nekrenta.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Galite pasinaudoti kodu inga15 ir gausite 15%nuolaida sioms kaukems ;)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.