VASARIO MĖNESIO DOVANŲ DĖŽUTĖ

2017-03-22

Kur kas didesnė ir gausesnė dovanų dėžutė, kurios visas dovanėles sieja bendras dalykas - atsipalaidavimas. Monika, laimėjusi konkursą, turi progą atsipalaiduoti ir mylėti save kasdien, nepriklausomai nuo aplinkybių. Dovanėles dovanojo BUBLIBOX ir GentleDay.  Abi kompanijos man labai patinka. Tuo įsitikinti gali perskaičiusi šį įrašą apie bublibox maistą odai čia bei GentleDay amuniciją čia. O dabar apie dovanas!

Dovanos:

Viso kūno kremas "Verslininkas iš Nigerijos". Egzotinių prieskonių aromato, pagamintas iš taukmedžių sviesto, kokosų ir migdolų aliejų, papildytas vitaminu E, neskiestas vandeniu. Labai kvapnus. Kvepia švara su vaisių prieskonių - gaivu, pavasariška! Kremo sudėtis verta dėmesio ir geriausių atsiliepimų, nes nėra nei vieno odai nepatinkančio ingrediento - viskas natūralu, naudinga. Puikiai tiks po dušo. 

O duše Monikai didelį džiaugsmą suteiks natūralus muilas "Princess". Būti princese nelengva, bet jei jau karūna tinka, tai ką padarysi... Šiuos žodžius galiu adresuoti būtent laimėtojai, haha. O karūnuoju ją princese už aktyvumą ir kasdienius komentarus po įrašais! AČIŪ! O dabar apie muilą - jis gėlių ir žiemos kvapuko, taip pat su nuostabia sudėtimi. Ir jis rimtai kvepia gėlėmis ir žiema.

Po žiemos lūpoms atsigauti padės "Mėtašokas iš šokoledo pusnies". Maistas lūpoms laaabai mėtinis. Tiek kvepia mėtomis, tiek šaldo lūpas ir suteikia malonų pojūtį. Sudėtis ir vėl ideali, nėra prie ko prikibti. Pakuote paprasta, balta, standartiškai išsisukanti ir patogiausia naudoti, kokia tik gali būti. Man, kaip priemonių lūpoms mėgėjai, ideali.
Apie GentleDay nieko naujo nepasakysiu, viską išsakiau čia - nuostabūs produktai. Dovanoju aktyviausiai skaitytojai du produkciją pristatančius paketus - didesnės ir mažesnės apsaugos. Abu 100% natūralūs, ekologiški, laaabai patogūs ir švelnūs. Pridedu mielą dvanėlę - kalendoriuką su motyvuojančiomis frazėmis. "AŠ NUOSTABI, o visa kita - tik šalutinis poveikis!" bei "imti iš gyvenimo viską - nehigieniška todėl imkite tik tai, kas kokybiška." puikiai atspindi tai, ką noriu pasakyti. 

Paskutinės dovanėlės dėžutėje - arbata, padėsianti atsipalaiduoti po vonios procedūrų su BUBLIBOX bei prisiminti sunkias dienas be GentleDay.

Laimėtojos verdiktas:


NUEIK Į KOVO MĖNESIO PAGRINDINĖS RĖMĖJOS OKSANOS PARDUOTUVĘ BEI ATSPĖK KURIAS TRIS DOVANAS LAIMĖS  AKTYVIAUSIA SKAITYTOJA. UŽUOMENA - KVEPIA, DIDELĖS DOVANĖLĖS BEI PRIMENA PAVASARĮ! 

15 komentarų

 1. Beprotiškai ačiū!❤❤❤❤❤❤

  AtsakytiPanaikinti
 2. Oj tiesa nežinau kur rašyti savo spėjima? 😃

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai džiugu matyti, kaip blogerė stengiasi dėl savo skaitytojų 😍😍 Aš net nesistengsiu spėti ką jūs su Oksana sugolvojot burundukėms, bet tikiu, kad tikrai nustebinsit 💕👍👍

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nuostabūs prizai, sveikinu Moniką :D
  O spėju, jog šį mėnesį viena BB skaitytoja turės galimybę laimėti muilus - rožes ^^

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ir aš sveikinu!
   Ir šito nelaimės, kitos dovanėlės laukia ❤

   Panaikinti
 5. Sveikinimai! O aš manau, kad tai bus muiliukas - zuikutis :))

  AtsakytiPanaikinti
 6. smagu Monikai, jau tas muilas, tai wow

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.