SAUSIO MĖNESIO DOVANŲ DĖŽUTĖ

2017-03-16

Pirmąją tokio tipo dovanų dėžutę iš BB gavo Ieva. Džiaugiuosi kartu su Makutu galėdama atsidėkoti pačiai aktyviausiai sausio mėnesio skaitytojai dovanėlėmis. Įrašiukas neilgas, nes pirmoji dėžutė - turbūt kukliausia iš visų. Tačiau dalinuosi su jumis, mano skaitytojos, dėžutės turiniu.
Nuotrauka Ievos

Dovanos:

Sapnų gaudyklė. Nedidelė, miela, puikiai tiks kaip maža dekoracija virš lovos. Linkiu Ievai išvegti ne tik blogių sapnų, bet ir nesėkmių gyvenime, tad tegul ši dovana ją saugo visą parą!

Indiški smilkalai. Dar truputukas egzotikos. Smilkalai natūralūs, be pridėtinių kvapų, atvežti iš Indijos ir nukeliantys į gilesnį minčių pasaulį. Labai mėgstu įvairius kvapus, tačiau indiškų natūralių smilkalų nesu net lietusi. O sausio mėnesio BB aktyviausia skaitytoja turi galimybę jais džiaugtis! 

Torto pabarstukai. Jau senokai planavau konkursą, kurio metu dovanoju karamelę. Kad Ieva galėtų jame kuo greičiau sudalyvauti, prie Makutu dovanėlės pridėjau torto pabarstukų. Tokius pat gavau iš savo susirašinėjimo draugės ir mielai panaudojau, dėl to dalinuosi man labiausiai patikusia dekoracija kepiniams.

PIL'ATEN juodžiukės. Myliu jas, dažnai naudoju, puikiai viską išvalo. Kiekvienam jos veikia skirtingai, bet aš džiausiuosi rezultatu ir viskas super. Tikiuosi, kad Ievai kaukės taip pat suveiks. O jei ir ne - ji padarys tai, ką privalo kiekviena mergina - išbandys nulupamą originalią juodą kaukę.

KAIP GALIU TOBULĖTI? TURBŪT Į ŠĮ KLAUSIMĄ ATSAKYTI GALĖSI JAU SAVAITĖS BĖGYJE, KAI PAPASAKOSIU APIE DAUGIAU APIE VASARIO MĖNESIO DĖŽUTĘ, KURI YRA DAUG DIDESNĖ IR VERTINGESNĖ, BET LAUKIU PASIŪLYMŲ! 


 P.s. kviečiu jus dalyvauti kovo mėnesio konkurse, nes dovana - įspūdinga! Ačiū Oksanai.

7 komentarai

 1. Na taipppppp Ievos dovana tikrai kukli! Bet ji yra labai šauni!!! ❣❣❣ Dayg puikios harmonijos! Sapnų gaudyklė tikrai graži!!💐💐💐 o dar tie smilkalai...😍😍😍😍 aš esu smilkalų mylėtoja, todėl pas pačia jų vis daugėja ir tuo pačiu tuštėja 🙈🙈🙈😁😁
  Labai laukiu savo dėžutės, nes noriu išvysti ką gausiu!💙💙💙

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Išduosiu paslaptį - antras šūvis taiklesnis, tad taviškė neprilygstama.
   Lauk! 😄 tikiu, kad nenusivilsi ❤

   Panaikinti
 2. Atsakymai
  1. taaaaip, labai didelė! Tačiau Makutu gamina ir daug didesnes, tikrai nuostabias. Jau matau kaip savo naujus namus papuošiu diiiidel gaudykle <3

   Panaikinti
 3. Aš manau, kad betkokia gauta dovana yra miela ir ypatinga! Svarbiausia, kad stengiesi dėl savo skaitytojų 😍

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.