Valentino dienos makiažas

2017-02-09

Labas, pupa! Vasaris - meilės mėnuo, kurio viduryje puikuojasi nuostabi meilės diena. Meilės ne tik antrai pusei, bet ir šeimai, draugams, artimiesiems. Myliu šią dieną turbūt taip pat kaip Kalėdas. Dekoracijos, laukimas, įdomi veikla, dovanos, ypatingas pasiruošimas. Į manąjį pasiruošimą įtrauktas ir makiažas. Atlikti šventinį makiažą Valentino dienai mane išmokė AG makeup

Man tikras, šventinis makiažas yra blizgus, švelnus, ne per daug ryškus ir būtinai su išraiškingomis akimis. Džiugu, kad visus šiuos dalykus Agnei pavyko atlikti ir iš jos darbo vietos išėjau išsišiepusi nuo ausies iki ausies. Kaip šis gražus makiažas atsidūrė ant manęs? Skaitom! Beje, visas naudotas priemones rasi čia
Pirmas žingsnis - veido paruošimas makiažui. Standartiškai, be jokių ypatingų procedūrų nuvalėme veidą su Garnier miceliniu vandeniu ir kosmetiniu vatos lapeliu. Tuomet Agnė ant rankos užspaudė šiek tiek ViVi pušų kremo veidui bei su šepetėliu juo patepė mano veido odą ypatingą dėmesį skirdama kaktos ir plaukų augimo linijai bei prie ausų. Anot jos, šios vietos dažniausiai pamirštamos. 
Antras žingsnis - antakiai. Antakiai suteikia veidui aiškią formą, kontūrą, įrėmina bruožus. Antakiams naudojome tik dvi priemones ir du šepetėlius. Pirmiausia antakius sušukavome iš apačios į viršų su penktu šepetėliu šioje nuotraukoje. Tuomet su šeštu šepetėliu paėmėme šiek tiek Catrice Eye Brow Set šešėlių ir gražiai apvedus kontūrą su penktu šepetėliu šukuojant į viršų ir apačią paskirstėme dažus, kad nesimatytų ryškaus apvedimo. Tuomet antakį užpildėme šešėliais. Pirmiausia galą su tamsiais, o tuomet priekį su šviesesniais ir ant šepetėlio likusiais tamsiais šešėliais. Labai svarbu, kad priekis būtų šviesesnis, nes griežtai tamsus antakis sendina ir neleidžia suformuoti natūralaus įvaizdžio. 
Baigus dirbti su antakių šešėliais juos privaloma užtvirtinti. Tą mums padėjo padaryti Maybelline Brow Drama antakių formavimo tušas. Juo tiesiog reikia padažyti antakius, kaip dažome blakstienas. Tušą galima naudoti ir vieną, tai nesunkiai suteikia formą ir norimą atspalvį per minutę. 
Antakių formą užtikrinti ir ne vietoje augančius plaukelius, nutekėjusius ir nubyrėjusius dažus užmaskuoti padės Maybelline Fit Me! maskuoklis. Juo švelniai perbraukėme aplink antakį ir viską gerai išsklaidėme. 
Trečias žingsnis - akys. Ilgiausiai užtrukęs, labiausiai kruopštumo pareikalavęs dalykas. Kaip akių šešėlių bazę naudojome tą patį Maybelline Fit me! maskuoklį, kaip ir antakių formos suteikimui. Jį paskirstėme ant akių vokų (nepamirštant trečiojo voko!) ir pradėjome rinktis spalvas akims. Iš tiesų yra tokia taisyklė - kuo daugiau atspalvių, tuo gražiau atrodo akių šešėliai. Mes pagrinde naudojom šiuos tris. Tačiau dabar apie viską nuo pradžių. Pirmiausia akiai reikia suteikti gyvumo. Tą padaryti padės balti šešėliai (naudojome trečiame stulpelyje esančius pačius pirmus baltus šešėlius apvalioje pakuotėje) (arba highlighter'is) bei skaistalai ar kažkas tokio atspalvio, ką dėsime ant žandų. Pavyzdžiui, šie rausvo atspalvio Essence The Velvets akių šešėliai.  Baltus šešėlius švelniai paskirstėme ant trečiojo voko ir antakio kaulo, o rausvuosius taip pat užkabinome su septintu šepetėliu (visi - čia) ir sukamaisiais judesiais įsukome į akies raukšlės vietą. 
Grįžtame prie pagrindinių akių šešėlių spalvų. Pradėjome nuo pačios šviesiausios, pirmosios spalvos nuotraukoje. Ją paskirstėme palei blakstienų augimo liniją ir akies raukšlę, taip sudarant varnelės formos piešinėlį. Šalia varnelės į vidinę pusę tą patį darėme su kitų atspalvių akių šešėliais po truputį juos išsklaidant ir suliejant tarpusavyje. Tuomet su juodais akių šešėliais nupiešėme ploną varnelę visų šešėlių išorėje ir viską suliejome, kad nesimatytų juodos, o liktų tik tamsi spalva. Tiesa, po kiekvieno šešėlių atspalvio paryškinome trečiąjį voką ir akies kaulą su baltais Essence šešėliais, kad išliktu išraiškingumas ir akies forma nepasimestų tarp atspalvių. 
Baigus formuoti šešėlių uodegytę liko tik pati lengviausia, bet geriausiai matoma šešėlių dalis. Blizgus priekis. Blizgiems šešėliams rekomenduojamas baltas, gelinis pagrindas. Naudojome Maybelline Color Tattoo 24h baltus šešėlius. Pagaliau priešpaskutinis step'as tepant šešėlius! Ant balto pagrindo skirstome blizgią spalvą. Šį kartą mūsų meilę pelnė šampaninė spalva, kurią išvysti galite čia. Ir pats paskutinis žingsnelis yra vėl tas pats - baltų šešėlių aplikavimas ant antakio kaulo ir trečiojo voko. 
Eyeliner'is - sena mano svajonė. Ji išsipildė, kai apsilankiau pas Agnę, nes pagaliau pamačiau kaip aš atrodau su akies pravedimu! Akies pravedimą piešėme su pačiu paskutiniu šepetėliu ir Maybelline Eye Studio Lasting Drama geliniu akių kontūru. Liniją piešėme palei blakstienų augimo liniją, o plunksnelę - priglaudžiant šepetėlio kirstą dalį palei blakstienų augimo liniją.
Ketvirtas žingsnis - oda. Man labiausiai patikęs ir pats paprasčiausias žingsnis. Jam reikėjo tik beauty blender kempinėlės, vieno šepetėlio, skysto Rimmel makiažo pagrindo bei sausos Rimmel užtvirtinančios pudros. Sušlapinus beauty blender'į Agnė man ant veido užtepė Rimmel makiažo pagrindą, užmaskavo netobulumus ir viską užtvirtino su sausa pudra naudodama pirmąjį šepetėlį
Penktas žingsnis - kontūravimas. Dar viena technika, kurią intensyviai mokausi. Beje, pirmas žingsnis buvo šlapias kontūravimas su NYX wonder stick pieštuku, kurį turiu ir aš, tad buvo įdomu pasižiūrėti ar profesionalė daro taip pat, kaip aš, ar aš kažką maišau ir darau klaidas. Smagu žinot, kad naudoju pieštuką kaip reikia ir rezultatą gaunu gerą. Žodžiu, Agnė man ant veido nusipiešė schemą ir paryškino bei sušvelnino vietas, kurias reikia. Tuomet atėjo eilė sausam kontūravimui, kuris viską užtvirtino ir paryškino. Tam naudojome Make Up For Life modeliuojančią kompaktinę pudrą. Ir pati paskutinė, tačiau mano širdžiai mieliausia dalis buvo įšviesinimas. Labai seniai norėjau išbandyti Maybelline strobing stick, nes strobing'o technika mane žavėjo visada ir turiu tik sausas priemones. (Plačiau savo įspūdžius papasakosiu atskirame įraše). Kai visas kontūravimas baigėsi veidas atrodė tikrai kitaip - su griežtesniais bruožais, kurių man trūksta.
Šeštas žingsnis - lūpos ir blakstienos. Blakstienas dažė pačias paskutines. Jei atvirai, tai nežinau kodėl. Žinau tik tiek, kad naudojo nuostabų Maybelline Lash Sensation blakstienų tušą. Blakstienos buvo tobulai atskirtos, ilgesnės, nepriekaištingai juodos. Kažkas, ką mėgsti. Man čia trūko tik blakstienų užrietimo, nes mėgstu tai, tačiau ir be to akys atrodė tobulai.
Lūpos - paskutinė dalis dažyme. Kadangi pasirinkome matines lūpas, jas prieš tepant dažais reikėjo sudrėkinti. Tą padaryti padėjo visų žinomi ir mylimi Carmex vazelinai. Tuomet Agnė sau ant rankos užtepė šiek tiek Maybelline Vivid Matte Liquid matinių lūpų dažų ir jais pravedė mano lūpų kontūrą bei užspalvino pačias lūpas. Vaizdą šiek tiek pagyvinti padėjo L'Oreal Color Riche La Pallete lūpų dažai. Jų užteko vos lašelio, nes pagrindas turėjo būti matinis, o šie dažai blizgūs.
Paskutinis žingsnis - fiksavimas. Makiažą man fiksavo su NYX švytėjimą suteikiančiu makiažo fiksatoriumi. Makiažas išsilaikė gerai, tikrai švytėjo ir nenubyrėjo nei šešėliai, nei kažkas daugiau. Turiu kitą fiksatorių, dar neišbandytą, tačiau jei jis man nepatiks jau turiu favoritą. Tik gal norėčiau matinio.

TURI SPECIALŲ ŠVENTINĮ MAKIAŽĄ?


Už nuotraukas didelis ačiū TheMrSilence.

9 komentarai

 1. Dar kartą pasikartosiu! Tikrai pakeitė tavo veidą šis makiažas, sunkiai atpažinau :o

  O aš taip žadu pasigrąžinti per šv.Valentino dieną :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Atrodai stulbinabčiai!!😍😍 Makiažas puikus. Švelnus, pabrėžiantis gražiausius bruožus ir svarbiausia - romantiškas! Kadangi man valentino diena beveik niekuo neišsiskiria iš kitų apie makiažą bet negalvoju 😄😂

  AtsakytiPanaikinti
 3. Makiažas padarytas tikrai gražiai ir dailiai, bet, ach visada atsiranda kažkoks bet. Bet meistrė dirbo tikrai ne su profesionaliu makiažu ir man tai pasirodė minusas. Tokį makaižą galėčiau ir pati pasidaryti, o einant pas meistrę, bent man norisi labiau WOW efekto ir geresnių priemonių.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ji turi ir wow priemonių, tačiau susitarėme, kad naudosine lengvai prieinamas visoms :)

   Panaikinti
  2. Oho, na aš pati tokio tikrai nesugebėčiau pasidaryti :)

   Panaikinti
 4. Kaip gražiai! Labai labai labai! Puiki meistrė!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai gražus ir tau tinkantis makiažas. :) tai pat ir labai iššamiai paaiškinai viską, paskaičiau ir atrodo taip lengva pasidaryti. :D
  Lyg šventinio neturiu, tik visada šventėms pasipuošiu eyeliner'iu. Tai lyg šventinis atributas,nes šeip kasdienai tik tušas akims.:)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.