Tobulas eyeliner'is? 6 triukai

2017-01-07

Visos jau seniai žino, kad aš noriu išmokti piešti tobulą akių pravedimą. Paskutiniu metu tam skiriu daug laiko ir noro, nes realiai labai noriu pagyvinti savo žvilgsnį ir paryškinti akis ne tik tušo pagalba. Ilgai domėjausi įvairiausiais hack'ais (triukais, palengvinančiais eyeliner'io piešimą) ir išsirinkau šešis man labai padėsiančius. Žiūrim! 

gelinis akių pravedimas

 • Plunksnelės neretai išeina tobulai, tačiau tik žvelgiant į kairiąją arba į dešiniąją. Pažiūrėjus bendrą vaizdą jų ilgiai skiriasi, ypač mums, pradedančiosioms. To išvengi padės abiejų plunksnelių ilgių nusistatymai. Palei apatinių blakstienų augimo liniją nusipiešk ploną tokio ilgio liniją, kokios plunksnelės nori. Tą patį padaryk ir su kita akimi. Dabar jau gali drąsiai piešti plunksnelę ir akių pravedimą, nes nereikės liūdėti dėl skirtingų plunksnelių ir juos taisyti iki begalybės!
 • Garsioji lipni juosta. Visiems žinomas triukas, tad apie jį labai neišsiplėsiu. Reikia priklijuoti gabaliuką lipnios juostelės palei apatinių blakstienų augimo liniją ir piešti plunksnelę. Jos galas būtų smailus, nes storąją dalį nuplėši ir liks tik tobula plunksnelė! Dar vienas patarimas, kurį mačiau tik viename hack'e. Lipnią juostelę būtinai kelis kartus prilipdyk prie delno ir atplėšk, nes kitaip juostelė stipriai prilips prie paakių ir juos ištampys nuplėšiama. 
 • Dar viena nesudėtinga idėja kaip nusipiešti tobulą eyeliner'į naudojant gelinę priemonę. Šis pravedimas bus minimalus ir tikrai ne dramatiškas. Kirstu šepetėliu užkabink šiek tiek kontūro apvado ir laikydama šepetėlį horizontaliai baksnok juo prie viršutinių blakstienų augimo linijos. Atsargiai, neįsidurk! Kai suformuosi gražią, ploną liniją teliks nusipiešti ploną plunksnelę naudojant patinkantį būdą. Beje, šį būdą pravartu naudoti ir kuomet neišeina pravedimo nusipiešti be tarpo tarp blakstienų. Man tai aktualu, nes manosios auga lyg šachmatų figūrėlės ant lentos - ne vienoje gražioje linijoje, nes kelios užaugo toliau nuo akies. 
Sleek Makeup / BH Cosmetics

skystas/flomasterio tipo pravedimas

 • Turint flomasterio tipo eyeliner'io sukurimui skirtą priemonę yra labai nesunku nusipiešti ploną plonksnelę ar bent jos smailiąją dalį. Tereikia piešimui skirtą dalį palei apatinių blakstienų augimo linigą priglausti prie odos ir likęs antspaudas padės formuoti plunksnelę! Jo galas - plunksnelės smailioji dalis, o pradžia - linija, kurią tereikia pastorinti ir pratęsti.
 • Vienas iš paprasčiausių būdų susikurti tobulą, išraiškingą ir dramatišką pravedimą. Nusipiešk kelis trikampius - vieną vietoj plunksnelės, vieną labai ištemptą palei blakstienų augimo liniją (smailiausias kampas prie vidinio voko) ir vieną gražiai apjungiantį šiuos abu trikampius į pravedimą. Dabar teliko nuspalvinti!
W7 COSMETICS / Makeup Revolution

Ką daryti, jei plunksnelė nėra tobula - netyčinis brūkšnelis, per stora linija? Viską išgelbės maskuoklis! Netobulumą išsklaidykite su plonu švariu šepetėliu, kad per maskuoklį nepersišviestų stora, pigmentuota juoda spalva. Išskaidytą spalvą paslėpkite po maskuoklio sluoksniu. Pasiekti ploniausią dalį pasieks plonas, kirstas teptukas (tokiu rekomenduoju ir išskaidyti eyeliner'į, tad jį nuplovus po išskaidymo galima drąsiai kabinti maskuoklį ir tepti prie plunksnelės).

Apie savo naudojamus eyeliner'ius papasakosiu vėliau, nes vienas mane turėtų pasiekti kitą savaitę. Laukit! 


o kaip jums sekasi su eyeliner'iu?

13 komentarų

 1. Visa savo gyvenimą norėjau išmokti piešti su eyeliner'iu,kaip tiktos makiažo meistrės, bet iki šiol dar nelabai sekasi. Mano akys yra nežmoniškai jautrios,todėl daryti kažką panašaus yra begalo sunku, mano blakstienų meistrė jau ne kartą sakė, kad pirmą kartą gyvenime mato žmogų su tokiomis jautriomis akimis �� Vienintelis žmogus, neskaitant manes pačios, kuris sugeba dar šeip ne taip su tuo eyeliner'iu mane padažyti tai yra draugė Monika ( išsivaduoju, kaip jai tai padaryti sunku �� ).
  Na o dabar, pasisėmus naujų idėjų reiks lėkti prie veidrodžio ir bandyti naujus triukus kurie tikėkimės pagelbės ����

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tiesiog reikia naudoti specialiai jautrioms akims pritaikytus produktus ir jų nepadauginti, hehe <3
   sėkmės!

   Panaikinti
 2. O kaip fainiai Ievut , kad mane paminėjai. :)))* šiaip jo, su Tavim labai sunku :D Bet aš niekad nepasiduodu :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. košmaaaaras, niekada kitam nenupiešiu nieko, baisu akis išbadyt :D

   Panaikinti
  2. Aldėja, na aš užsiimu makiažo darymais, ir su plaukučiais. :) Tai visokių įššukių atsiranda :D

   Panaikinti
 3. Labai naudingi patarimai, esu tikra, kad daug kam pravers! Deja, aš pati pravedimo pasidaryti nesugebu, nes pas mane akių raukšlė baigiasi toliau už blakstienų augimo liniją, todėl ta plunksnelė pasislepia, pravedimas atsispaudžia, žodžiu, nesąmonė gaunasi. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. yra ir kitokių būdų pravedimą nusipiešt, nebūtina plunksnelė ;) :D

   Panaikinti
 4. Ehhhh ir aš norėčiau išmokti daryti pravedimus ,bet kiek bandžiau niekada nesigavo. Bet pamačius ir prisisėmusi naujų įdėjų neprarandu vilties ir bandysiu:D Kogero niekada neišmoksiu,bet bandyti verta;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man gana gerai sekasi nusipiešti akių pervedimą, deja tik vienai akiai. Kitos niekad nepavyksta papuošti taip pat gražiai. Su viena akim viskas ok, bet kai bandau nupiešti, tai po milijono valymo ir piešimo iš naujo fanų kažkokia pajuodavusia pandos akį😂😂 Pasisėmiau motyvacijos ir idėjų kaip pasidažyti tas kai tik turėsiu laisvą minutėlę leksiu mokytis. Juk visiems reikia praktikos 😉😄

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kaip smaguuuu padėt :D
   Na, tau bent vieną pavyksta padailint... :D

   Panaikinti
 6. Oi man nesiseka, tai ir nevargstu :) Šėšėlius tik naudoju :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kartais sekasi, kartais ne :D bet stengiuosi mokytis kuo daugiau, kad pavyktų gražiai ir greitai pasidaryti. :) ačiū už triukus

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.