Naujametinė idėja - dovanų dėžutė Jums ♥

2017-01-01

Labai džiaugiuosi galėdama pasidžiaugti tuo, kad praėjusiais metais pradėjau formuoti BB draugų ir partnerių būrį! Su mumis bendradarbiauja tiek įmonių ir gamintojų, kiek niekad nesitikėjau išvysti. Ir tokie, kurių net nesitikėjau! Jų dėka galiu organizuoti didesnius, dažniau pasirodančius konkursus. Smagu šiandien pranešti, kad kiekvieną mėnesį rinksiu aktyviausią skaitytoją ir dovanosiu jai dovanas. Jų vertė bus įvairi ir labai kintanti, nes skirsis remėjai, jų galimybės ir mėnesio tikslas. Domina dovanos? Skaityk!

aktyviausia skaitytoja - kas tai?

Daugiausia dėmesio skirsiu, žinoma, komentarams. Jų kiekiui, argumentams, gerų ir (svarbiausia) keistinų dalykų išsakymui. Noriu tobulėti, o jūsų išsakoma nuomonė padės artėti link tobulumo. Kadangi komentarų man niekada netrūko, tikiu, kad ir šį kartą atsiras norinčių laimėti ir galinčių pasistengti padedant man kilti aukštyn! Beje, labai vertinu jūsų diskusijas - o tai puikus būdas "susirinkti" reikiamą komentarų skaičių ir kokybę, nes diskusijose prastų komentarų nebūna. 

papildomos sąlygos

Privalote tapti BB būrio nare. Tą galite tapti pradėdamos sekti visas tinklaraščio naujienas, jei, žinoma, dar nesate to padariusios. Tai atvers galimybes dalyvauti visuose BB konkursuose! O "like" uždėjimas facebook'o puslapyje leis jums pamatyti visus fb konkursus, naujus įrašus ir įdomias naujienas pirmoms! Kol neuždėsite "like" ant facebook'o puslapio, tol neturėsite privilegijos gauti šias dovanų dėžutes. 


kviečiu visas sekti draugų ir partnerių puslapį, kurį rasite po tinklaraščio pavadinimu, nes jame skelbsiu kas kiekvieną mėnesį dovanos jums dovanas!


SAUSIO MĖNESIO LAIMĖTOJA - IEVA MARCINKUTĖ. PARAŠYK MAN Į FB IKI VASARIO 7-OS! 

7 komentarai

 1. Kaip senai bebuvau čia užsukusi ir vis atėjau kaip visada dovanos! Nu tu nereali, ko gero dosniausia man žinoma blogerė😄

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. hehe :-D bet dabar mano rėmėjai mane labai myli ir dėl jūsų stengiasi :-D

   Panaikinti
 2. Nauji metai, naujos dovanos :D Keista matyti blogere kuri būtų tokia dosni ir nieko negailėtu savo skaitytojams! Šaunuolė! Taip ir toliau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Žiūriu tu nenustoji manęs stebinusi!Taip ir toliau;)!

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.