Swap journal: pirmasis žurnalas su Živile! Mano žurnalas + ko reikia žurnalo kūrimui?

2016-11-22

Mėnesio pradžioje prasitariau jums, kad su savo susirašinėjimo drauge Živile keičiausi swap journal žurnaliukais. Kadangi jos dovanotą žurnalą parodžiau ir pakomentavau, bet apie savąjį nieko neprasitariau, sulaukiau daug prašymų jį pagaliau gi parodyti. Živilė man atsiuntė jai įdomiausių puslapių nuotraukas, o aš paruošiau jums įrašą, kuriame supažindinsiu su savo darbeliu! 
Beje, su viena mergina susitariau keistis žurnalais. Siūlau visoms tą padaryti ir per Kalėdas džiaugtis dovana iš kito Lietuvos miesto ar net galo! Nežinau kodėl man atsiuntė būtent šių puslapių nuotraukas, jei, mano nuomone, buvo ir įdomesnių. Pvz piešiau saulę, kurios spinduliuose buvo surašytas sąrašas kažkokių dalykų. Jei atvirai, tai nepamenu kokių... Bet pati idėja net man patiko, nors šiaip retai taip būna. Na, bet žiūrim ką turim.
Frazės apie Tėvynę. Ir ne tik. Tokia antraštė, nes swap'e ką tik pasakojau kažką apie LŠS ir patriotiškumą bei norėjau parašyti keletą minčių apie tai. Viršuje puikuojasi Lietuvos vėliava, o apačioje priklijavau lapelį, kuriame rašiau kažkokią istoriją. Nepamenu kokią, tikrai seniai rašiau ir neįstrigo tokie dalykai. O gaila. 


Puslapiai, kuriuos turbūt parašiau ir apipavidaliniau greičiausiai ir paprasčiausiai, nors jie man kažkodėl glosto širdelę. Tai - sąrašas dalykų, kuriuos Živilė turi daryti, kai jai liūdna. Prie kiekvieno nupiešiau kažką, kas tai iliustruotų, o prie paskutinio - padėjau bučkį su padažytomis lūpomis. Buvo smagu atsistoti po ilgo rašymo bei pasidažyti lūpytes, hehe. 

Dalinuosi sąrašu ir su jumis! 
 • Parašykite man laišką. Jį galite išsiųsti, galite ne - juk rašymas padeda išsilieti!
 • Apsirenkite gražiais drabužiais, pasidažykite ir pasigrožėkite savimi. Išorinis grožis kelia šypseną, ypač jei jis - jūsų. 
 • Sugalvokite gardėsio receptą (arba jį susiraskite internete / receptų knygose) ir jį išbandykite!
 • Praleiskite laiką gamtoje. Gal su knyga? Jei šalta - sušilti padės puodelis arbatos!
 • Nusipirkite sau gėlių! Abejoju, kad esate tai dariusios, o juk ne kasdien jų gaunate! 


Asmeniškai man muzika sudaro didžiąją gyvenimo dalį - su ja keliuosi, einu į mokyklą, leidžiu pamokas - langus, ilgas pertaukas, kai būnu viena, vakarus, net užmiegu su ausinukais ausyse, jei nekalbu telefonu. O kur dar sportuojant, rašant įrašus (net dabar ji groja!), darant namų darbus... Žodžiu, visada. Tad merginai sudariau rudenišką grojaraštį. Kartais man trūksta tokių netikėtai gautų dainų, užpildančių mano dieną. Ypač kai per dieną perklausau bent penkiasdešimties dainų (blogiausiu atveju). Labai tikiuosi, kad ir pirmosios dvi suėjo  sportuojant, ir kitos trečios poilsiui. Visos dainos iš čia, jei domina paklausykit kažko!


Ir paskutinis dalykas, pagrinde ir užpildęs mano storą voką, buvo dovanėlės. Jų buvo nedaug, nes visas sudėjau į laišką (du pakeliai burnoje sproginėjančių granulių iš TIGER, tad jie buvo žaismingose pakuotėse bei pakelis pastilių, supakuotų kaip tabletės, su citrinomis ir medumi iš Majų), tačiau keletą įdėjau ir prie žurnalo. Tai - HALL'S pastilės, banano formos pakuotėje esantis saldus purškiklis į burną bei lipdukai, supakuoti į DIY pakelį iš įmautės ir spalvoto popieriaus (dalį lipdukų matote nuotraukoje).

-----

Sulaukiau nemažai siūlymų keistis swap'ais, dar daugiau siūlymų radau įvairiose vietose, kuriose lankosi mano skaitytojos. Ne vienai iškilo klausimas KO REIKIA ŽURNALO KŪRIMUI?

Sąsiuvinio, į kurį viską rašysite, klijuosite, piešite. Patariu imti plonus sąsiuvinius, nes ir su tais bus darbo bei reikės krūvos idėjų. O jų, ne paslaptis, ne kiekviena turime. 
Tušinukų, pieštukų, flomasterių, klijų, žirklių - pagrindiniam tekstui, jo įdomiam pateikimui sukurti. 
Lipdukų, spalvotų lipnių juostelių, lapelių, spalvoto popieriaus - žurnalo paturbinimui, nes tai atrodo nuostabiai, prideda gyvumo ir meilės! 

per šias Kalėdas planuojate kažką, ko dar nesate dariusios?

14 komentarų

 1. Pagaaaliauuu ❤️️ Taip laukiau i jayyy 😍😍😍 pagaliau pamateme ir tavaji zurnaliuka.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš irgi labai laukiau kol pamatysiu tavajį žurnalą. Gaila, kad nėra puslapio su saulės spinduliais, nes skamba kaip tikrai puiki idėja! Iš tos dalelės, kurią pamačiau galiu spręsti, jog tikrai puikiai padirbėjai ir sukūrei tai, kas labai pradžiugino ir paglostė merginos širdį. Šaunu! Atrodo puikus dalykas tas swap journal, norėtųsi ir pačiai išbandyti, tačiau nemanau, kad atrasčiau laiko tam, o galiausiai palikčiau viską paskutinei minutei... O greit padaryt nieko gero nemoku... rašyti čia daug reikia, o žmonės išvydę mano raštą teištaria o Dieve😂😂 kad ir koks noras yra, ne man tokie dalykai 😆 Kol kas per Kalėdas nedarysiu nieko naujo, nors sostinės eglės įžiebimas vis kažkas naujo, ar ne? maža dovanėlė draugui, kuriam nieko nedovanojai vėl gi kažkas naujo (?) Ir net gi nauju popieriumi senelei padaryta atvirutė kažkas naujo. Taip, kad paprasti dalykai yra nepaprasti💕⛄❄🎄🎁

  AtsakytiPanaikinti
 3. atleisk, jei atsiunciau ne tuos puslapius kuriu tikejaisi >.< fotografuodama neturejau kazkokios minties kuriuos siusti, o kuriu ne ... tik pora puslapiu nesiunciau su tikslu, kad man jie truputi per daug.. nezinau.. asmeniski? arba skirti butent man ir norejau truputi savanaudiskai viena jais pasidziaugti hehe :D anyways, visi vis tiek pamate, jog tavo swap'as irgi puikus ^^

  AtsakytiPanaikinti
 4. iš šių kelių nuotraukų galima matyti, kad žurnalas labai mielas ir labai stengeisi, jį darydama. ^.^ ypač patiko sąrašas idėjų, ką veikti, kai bloga nuotaika! išbandyčiau šį žurnalą, gal nepritruktų laiko, tik, deja, neturiu su kuo keistis :/
  prieš Kalėdas su klase darom labai gražų projektą/žaidimą, nežinau kaip pavadinti :D. kiekvienas klasės draugas traukia kokį nors vardą ir tam žmogui, kurį ištraukė, turi kas savaitę padaryti anonimišką staigmeną. tokį dalyką darome pirmą kartą ir aš labai to laukiu, nes manau, kad turėtų būti smagu 😊

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Hey! Mane labai sužavėjo šio žurnalo idėja ir komentaruose ieškojau ko nors, kas neturėtų su kuo keistis. Radau tave! Gal norėtum?:)

   Panaikinti
  2. Taaaip, labai stengiaus :-D
   MERGINOS, PRIVALOT PASIKEIST SWAP'AIS.
   Oooo, nereali idėja! Tikiuosi pavyks!

   Austėjana, ačiū labai <3 apsikeiskiiiit!

   Panaikinti
 5. Labai mielai viską padarei, matosi, kad įdėjai nemažai darbo.. tikrai faina idėja, sėkmės su žurnalu!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pagaliau sulaukėm ir nuotraukų iš tavo daryto žurnalo! ^^ Kad ir tie keli puslapiai, bet matosi, jog dėjai daug darbo :)
  Pati norėčiau, bet irgi nelabai turiu laiko ir nesu kūrybingas žmogus :'))
  Na, o per Kalėdas kaip ir nieko naujo. Aišku, kaip ir kiekvienais metais su klase traukiamės lapukus su žmogaus vardu, kuriam turėsime padovanoti dovaną per Kalėdinį karnavalą ^^ Nėra tai nauja, bet vistiek.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Įdėjau, tikrai yra jo <3 ačiū labai <3
   visi yra kūrybingi. Nori reiškia gali.
   Smagu <3 mes tą patį darysim, jau degu noru.

   Panaikinti
 7. nu dar liko keletas puslapiuku, tai situ irasu labai pagelbejai:D iskart motyvacijos atsirado ir ideju!! tarp kitko ta sarasa dalykeliu kuriuos reik daryt kai esi sad tai as irgi pintereste maciau. ir vos nepadariau taip tau:D vos sakau su tokiu palengvejimu, kad manau jau nebebutum nustebinta ir laiminga gavus ta puslapiuka, ane?:D siaip tavo zurnaliukas ziauuuriai awesome. matosi, daug meiles ideta, tai ziauriai dziaugiuos kad pirmasis swapas butent su tavim bus!!!!♥

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.