SUPER TURBO PROGA: PIRMASIS BLOG'O GIMTADIENIS!

2016-10-23

Rašau visą savo gyvenimą - pasakas, istorijas, knygas, recenzijas... Tačiau net metus rašau čia, Burunduko bloge! Buvo laikotarpių, kuomet rašiau daug, buvau pilna idėjų ir laiko joms įgyvendinti, buvo laikotarpių, kuomet neturėjau idėjų, bet turėjau daug laiko, buvo laikotarpių (kaip šis), kai neturėjau laiko, bet buvau prisunkta idėjų... bet niekada, niekada nenustojau mylėti savo mergaičių, kurios ištikimai skaito ką rašau, komentuoja arba bent mintyse kažką pagalvoja, kurios įvertina įrašą laukelyje po juo. AČIŪ JUMS, ŠYPSENĖLĖS MANO. 


Noriu atsidėkoti visoms, kurios prisidėjote prie mano rašymo. Skaitėte, žiūrėjote, kėlėte tą peržiūrių skaičiuką, beveik siekiantį 60 tūkstančių (!), sekėte mano naujienas feisbuko puslapyje, dalinotės idėjomis, patarimais ir mano informacija su draugėmis. Aš tą labai vertinu! AČIŪ! Ypatingą padėką siunčiu Peroksidinei blondinei, kuri, kaip pastebėjote, mane rengia. Beje, mano pirmasis TIKRAS dizainas buvo sukurtas būtent jos. Tai motyvavo nemesti rašymo, nes mergina stengėsi, tad iškilau to dėka. AČIŪ!

Savo metų gimtadienio ir artėjančio Advento progomis organizuoju patį didžiausia savo kada nros organizuotą konkursą ir kelis smulkesnius vienu metu. 

SUPER TURO PRIZAS

Kaip minėjau, šis konkursas yra PATS DIDŽIAUSIAS ir PATS GALINGIAUSIAS METŲ KONKURSAS, kokį tik galite rasti BB tinklaraštyje. Tam yra kelios priežastys. Dovanų gausite didelę dėžę, kurios turinio vertė viršys šešiasdešimt eurų. Taip pat turiniu galėsit džiaugtis ne vieną dieną, nes dovanosiu savo komplektuotą Advento kalendorių, kurį ruošiu jau keletą dienų (tą galite pamatyti čia) ir ruošiu iki lapkričio 25-os, kuomet paskelbsiu laimėtoją (iki gruodžio pirmos dovana pasieks laimėtoją registruotu pirmenybiniu paštu, nes gruodžio pirmąją reikės išpakuoti pirmąją dovaną).
Kyla pats svarbiausias klausimas - ką dovanosiu? Dovanosiu dėžę, kurioje rasite įvairiausių dalykų. Jie visi bus skirti dvidešimt keturiom Advento dienoms iki Kūčių. Dovanėlės bus pačios įvairiausios - nuo skanėstų, iki kosmetikos. Idėjų tikrai netrūks, laimės irgi, hehe. Beje, kiekvieno paketėlio vertė svyruos nuo 1 iki 10 eurų.


Žinau ką galiu gauti, bet kaip laimėti?


1. Palaikinkite BB feisbuko puslapį, kad pirmosios pamatytumėte naujienas ir naujus įrašus. 

Visai neseniai sukūriau feisbuko puslapį, nes feisbukas yra pagrindinis visų naudojamas socialinis tinklas. Per jį lengviau bendrauti su skaitytojomis, dalintis informacija ir tiesiog matyti ką jūs mėgstate, kas labiausiai patraukia ir ką turėčiau plėtoti, o ką - keisti. Kviečiu visas paspausti "patinka" puslapyje, kurį rasite dešinėje pusėje tarp programėlių. 

2. Pasidalinkite šiuo post'u, kuris praneša apie super turbo konkursą. 

Manau, kad konkursas tikrai vertas dėmesio, tad jį turi pamatyti kuo daugiau žmonių. Nors konkursas vyksta tinklaraštyje, susisiekusi su laimėtoją ant jos sienos norėsiu pamatyti pasidalintą informaciją. Tą patikrinsiu pagal datą ir viešumą - jis privalo būti pasiekiamas visiems, ne tik dalyvės draugams. Jei informacija nebus pasidalinta teks perrinkti laimėtoją, nes privaloma atlikti visus laimėjimo punktus.

3. Būkite aktyvios fb puslapyje - komentuokite, reaguokite į naujus post'us, dalinkitės. 

Tai neužims daug laiko, bet praplės žmonių, kurie skaitys tinklaraštį, gretas. O su kiekviena nauja skaitytoja mano motyvacija rašyti kyla. Automatiškai ir noras vėl jus apdovanoti, tad žvelkime į ateitį. Taip pat puslapyje organizuoju atskirus konkursus, tad sekti viską tikrai verta. 

4. Parodykite, kad egzistuojate - komentuokite, vertinkite mane, rašykite nuomones, patarimus. 

Pats svarbiausias punktas. Nestokokite laiko palikti komentarui, nes su kylančių skaičiuku, skaičiuojančiu komentarų skaičių, mano šypsena kyla, o teigiamomis emocijomis norėsiu apdovanoti ir jus. Tai tikrai verta! O kur dar mano tobulėjimas, kurį pajusite su vis kokybiškesniais įrašais.

5. Papildomos užduotys.

Kartais pasidalinsiu savo idėjomis, kurias jums reikės įgyvendinti. Šis punktas nėra privalomas, bet skirs papildomų taškų, padėsiančių laimėti. Apie užduotis skaitykite "mažesnių konkursų" skiltyje, nes jie gali suteikti ne tik taškų, bet ir dovanų iš kart!


MAŽESNI KONKURSAI

Visą laiką daug kartų minėtame Burunduko blogo feisbuko puslapyje vyks trumpi konkursai aktyviausioms komentatorėms, laikintojoms, šėrintojoms ir kitaip save parodančioms merginoms. Kartais dovanėles padovanosiu tiesiog už aktyvumą, kartais teks atlikti nedideles užduotėles (skelbsiu jas arba čia, arba fb puslapyje, kartais - abejose vietose, tas sekite viską!)

SĖKMĖS VISOMS!

---

LAIMĖTOJA - TORIJA. SVEIKINU, PARAŠYK MAN Į FB!

26 komentarai

 1. Dang it girl... Visad ateini su tokiom mintim, kad oho... Sėkmės!
  Ir sveikinu su gimtadieniu! :*

  AtsakytiPanaikinti
 2. Vaje, Aldeja! Zinojau, kad rengi konkursa, bet kad toki! :o Tikrai seksiu tavo kuryba (matosi is praeito straipsnio, hehe) ir stengsiuosi jos nepraleisti. Tikiuosi, kad tavo tinklarasciu susidomes daugiau zmoniu, o as laimesiu priza, nes tai butu pati sauniausia kaledu dovana! <3 Beje, ilgiausiu metu, Aldeja :*

  AtsakytiPanaikinti
 3. Čia ko gero yra labiausiai wow konkursas kokį esu mačiusi. Burunduk tu geniali!!!😍 Peroksidinės Blondinės dovanų dėžutės buvo kažkas wow, bet tu laužai standartus mergyt👍👍👍 Nu nerealu💕💕💕💋

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip susižavėjau šia superturbodovana kad net pamiršau pasveikinti su tinklaraščio gimtadieniu😅😁 Sveikinuu! Šaunuolė! Toliau rašyk ir nenustok stebinti😍 Didžausios sekmės!!!

   Panaikinti
 4. Aldėja, tu kaip visad stebini savo orginalumu! Šaunuolė ;)* Ir sveikinu sulaukusi metukų Taip ir toliau, mergyt :)*

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ahh, tu kaip visada su savo šauniom idėjom!:D Stengsiuos būt aktyvi ir kuo dažniau tave džiuginti!:D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Keista sužinoti, jog šiam blog'ui dar tik metai (nors pati rašai "net metai"). Atrodo visą amžinybę jau vis kaišau čia nosį, o pasirodo ne tokia ji jau ir išsitęsusi, kaip atrodė. Pirmas blog'o gimtadienis visada smagiausias, o ir mažai kas jį pasiekia, tad labai labai sveikinu ;)

  Konkursas išties grandiozinis, originalus ir, kas ypač man patinka, įdėmiai apgalvotas/apmąstytas/išjaustas. Toks užsidegimas negali nežavėti ;) Kuo dideliausios sėkmės su juo ^^

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. JETUS KAIP AČIŪ! JŪD MANO ŠVIESULIAI, NUOTAIKOS GARANTUOTOJAI IR AAA KAIP MAN VISKĄ PALIKT? NIEKAIP! AČIŪ! <3

   Panaikinti
 7. butu smagu savo iprasta sokoladini advento kalendoriu pakeisti kazkuo "mandresniu" bei labiau dziuginanciu, tad pazadu dar dazniau ikist cia savo nosyte ir palikt vienokius ar kitokius pedsakus!;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pastebėjau pastangas - mano šypsena jau gerą valandą neapleidžia veido. Ačiūūū!

   Panaikinti
 8. konkursas smagus idomus apgalvotas gerai butu faina laimeti bet kaip sakoma ne kekvienam laime sypsosi

  AtsakytiPanaikinti
 9. Kada rinksi laimėtoją?

  AtsakytiPanaikinti
 10. Smalsu,kaip nusprendei išrinkti nugalėtoja? Skaičiavai komentarus bloge ir fb ar tiesiog traukei burtus?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nelabai supratau,kodėl Burundukas neparašė atsakymo:)))

   Panaikinti
 11. Tikrai buvo daug vertesnių merginų, kurios laikino ir karts nuo karto pakomentuodavo facebook'e, buvo aktyvios bloge, rašė ilgus, nuoširdžius komentarus, atsakė į klausimus. Tikrai įdomu kodėl laimėjo mergina tik palikusi po visais straipsniais paprastus, neišsiskiriančius komentarus??

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ir dar manau laimėjimas turėtų būti anuliuotas ir išrinkta to verta ir nusipelniusi mergina :)

   Panaikinti
  2. Autorius pašalino šį komentarą.

   Panaikinti
 12. Dar kart sveikinu, Viktorija!😄😄 O šiaip norėjau paklausti, ar blogo skaitytojos turės galimybę nors akies kampučiu pamatyti šio kalendoriaus turinį?😍🎄⛄

  AtsakytiPanaikinti
 13. Aldėja, kaip smagu, kokia tu šaunuolė mergina! pirmyn pirmyn

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.