REALISTIŠKA SVAJOTOJA svečiuose: jaunas grožis - kaip juo tinkamai pasirūpinti? Priemonės ir patarimai

2016-08-17

Šį kartą jūsų ekranuose - visai ne Burundukas! Šiandien naują įrašą pristato Realistiška svajotoja, teigianti, jog Aldėjos blogas yra vienas iš pačių mėgstamiausių ir pasiprašiusi apsimainyti įrašais. Mieli skaitytojai, gal susipažinkime? Esu Paulina, visai nesenai peržengusi antrą keturioliktų pusę ir su blogerių pasauliu susipažinusi jau senokai. Dievinu visokio plauko rašymą, tačiau būtent bloginimas šiuo metu yra pats mėgstamiausias.

Šiandien visų jaunų gražuolių dėmesiui - įrašas apie tai, kaip tinkamai pasirūpinti savimi. Jaunu, moterišku grožiu reikia rūpintis nuo mažens - ką sukaupsi jaunystėje, turėsi būdama vyresnė. Norėdama puoselėti tai, ką turi, privalai naudoti tik tinkamas priemones ir atsiminti kelis svarbius dalykus. Tarkime... ar žinai, kokia vandens temperatūra turi būti plaunami plaukai? O ar galima nagus kirpti žirklutėmis? Klausimų milijonas ir dar daugiau, tačiau ištiesk galvą, nepasimesk ir apsišviesk bei būk GRAŽI.

Oda - didžiausias kūno organas, užimantis kone du kvadratinius metrus. Ji išduoda apie tavo dabartinius jausmus ir emocijas, gyvenimo būdą, valgymo įpročius, higieną, kartais net susižavėjimą ar meilę. Švari, lygi ir elastinga oda yra kiekvienos merginos svajonė ir tai įmanoma kiekvienai (turinčioms aknę viskas kiek sudėtingiau).
 • SVEIKA MITYBA. Šiomis dienomis tikrai ne kiekvienas žmogus maitinasi visaverčiu ir naudingu maistu, o jei tu - viena iš jų ir neplanuoji keisti mitybos, bent jau pasistenk tą nesveiku maistu mėgautis saikingai ir po to "išpirkti kaltę" - gerti daug vandens, nepersivalgyti ir nepiktnaudžiauti nesveiku maistu vėl. Oda išduos viską - spuogeliai, spalvos pakitimai ir kiti pokyčiai atsiranda ne šiaip sau.
 • ŠVARA. Savaime suprantama, bet labai svarbu. Veidą reikia švelniai nusiplauti kuo galima dažniau (jei gyveni mieste - dvigubai dažniau, kadangi visi ore tvyrantys chemikalai užkemša poras).
 • TINKAMA PAPILDOMA PRIEŽIŪRA. Odai reikia papildomų priežiūros priemonių atsižvelgiant į jos tipą. Sauso veido odai šveitiklių nereikia - toks tipas reikalauja tik daug drėkinimo bei minkštinimo. Riebią odą reikia gelbėti įvairiausių valomųjų kremų, šveitiklių ir prausiklių pagalba. Taip pat nepamiršk drėkinamojo kremo - jei manei, kad riebi oda išskiria pakankamai riebalų ir jos drėkinti nereikia - klysti, tai visai kitokia drėgmė ir drėkinimo pamiršti neturėtų kiekviena. Tik prisimink - kad ir kokį produktą, kuris bus naudojamas ant tavo odos, perki, atkreipk dėmesį į sudėtį. Nepagailėk pinigų odos priežiūros priemonėms, nes eksperimentuoti ir pasekmių sulaukti nenorime nei viena.
 • NATŪRALUMAS. Dažytis ar nesidažyti - štai kur klausimas. Aplinkinių kalbos tavęs įtakoti neturėtų - elkis taip, kaip tau atrodo geriausia. Jei jautiesi graži ir be makiažo - šaunu, taip ir toliau! O jei visgi pasižiūrėjus į veidrodį norėtųsi žvelgti į kažką gražesnio (tarp kitko mes, panelės, mėgstame save pernelyg nuvertinti)... nepabijok pažaisti su truputėliu magijos. Susitvarkyk antakius, nes tai labai svarbi mergaitės veido dalis, švelniai pasiryškink, perbrauk blakstienas tušu ir gal tau to visiškai pakaks?
 • SPUOGAI? NE. Spuogų išvengti yra beveik neįmanoma ir tai yra visiškai normalu. Žinoma, tai tikrai veido nepuošia ir pasitikėjimo nepriduoda, tačiau suprask - visi kažkada perėjo per tą metą. Nesinervink (įtampa ir stresas padidina spuogų atsiradimo riziką), nevalgyk įvairaus šlamšto ir pasinaudok tinkamomis priemonėmis. Galbūt tau užteks tik neliesti spuogelio ir jis išnyks savaime? O jei ne, mano įrašą apie vieną purškalą nuo spuogų gali paskaityti būtent čia ir Aldėjos apžvalgą apie pleistriukus rasi va čia. Taip pat stenkis nenaudoti daug pudros - šiuo metu apsieisi su higienine pudra.

 • TINKAMA VANDENS TEMPERATŪRA. Plaukus plauk drungnu vandeniu - nei karštu, nei šaltu. Geriausia - vėsus, tačiau ne per vėsus.
 • ŠAMPŪNAS IR KONDICIONIERIUS. Dvi būtiniausios priemonės, be kurių kiekvienas plovimas turi neapsieiti. Nepamiršk naudoti tik tos pačios linijos produktus geriausiam rezultatui ir netepk kondicionieriaus ant šaknų - tai skatina šaknis susiriebaluoti žymiai greičiau. Plaunant plaukus, pirmiausia iki ausų užsitepk kondicionieriaus, įtrink, įmasažuok ir palik keletai minučių ir į šaknis įtrink šampūną bei gerai išskalauk. Taip plaukai neapkraunami, šaknys išplaunamos ir galiukai sudrėkinti.
 • PAPILDOMA PRIEŽIŪRA. Stenkis plaukus plauti kuo kruopščiau - užsilikę šampūno, kondicionieriaus ar kitų priemonių likučiai gali iššaukti pleiskanas, plaukų sausumą, susivėlimą ar šukuosenos nelaikymą. Išplovusi plaukų rankšluostyje netrink - geriau sausink lyg vyniodama ir susukusi rankšluostyje ilgai nelaikyk. Žinoma, turint galimybę, leisk išdžiūti natūraliai ir stenkis šlapių plaukų nešukuoti. Taip, žinau, tuomet plaukai tampa netiesūs, tačiau šlapių plaukų šukavimas kenkia - jie pradeda labiau slinkti ir skilinėti. Taip pat pasirink tinkamas šukas - tokias, su kuriomis šukuojant neskauda galvos odos ir nepeša plaukų.
 • NATŪRALI PLAUKO STRUKTŪRA. Nepatinka pasipūtę, garbanoti, suskilinėję plaukai? O gal kaip tik negali apkęsti tiesių ir menkų? Paskaityk apie šį no-poo metodą (rasi čia) plaukams. Ar žinojai, kad įvairios priemonės gali būti tokios kenksmingos, kad net pakeičia tavo natūralią plauko struktūrą?


Su žmogumi bendraujant pirmą sykį, visada (net ir nenoromis) pasižiūrima į akis, plaukus, aprangą, rankas. Nagus taip pat. Nėra nieko baisesnio už nukramtytus ar nuluptus ir nelygius nagus!
 • PRIEŽIŪRA. Gali nusipirkti specialaus aliejuko nagams ir odelėms, arba tiesiog pasirink kokosų aliejų ar tavo naudojamą rankų kremą ir įtrink į odeles ryte ir vakare.
 • KAIP KIRPTI? FORMUOTI? Žirklės nagams kenkia. Geriau pasirinkti dildę abrazyviniu paviršiumi ir kaskart brūžuojant į vieną pusę juos patrumpinti, formuoti.
 • NAGŲ LAKAI. Taip, žinoma, nagų lakai kenkia ir ilgainiui naudojami gali pakeisti nago spalvą ar susilpninti nago plokštelę, tačiau darant pertraukas lakuoti galima. Tik nepamiršk naudoti pirminio sluoksnio kaip "base coat"!


Kūnas. Tai vieta, kurioje visada rasime trūkumų ir netobulumų - per stora, per plona, per žema, per aukšta, lenta, per daug apvali ir dar daugiau. Tačiau taip būti neturėtų - kiekvienas yra unikalus ir visi netobulumai yra išskirtinė dovana. Yra tik du būdai, kurie tau gali padėti pamilti savo kūną.
 • SPORTAS. Jei sportas tau kada nors buvo kančia, pagalvok kodėl. Ar tave įtakojo kūno kultūros pamokos, klasiokų žvilgsniai ar mokytojų pastabos? Taip? Tuomet pagalvok apie sportą, kuris tau teiktų malonumą. Gal tai bus greitas vaikščiojimas, važinėjimas dviračiu, joga, kalanetika, aerobika, zumba, kardio... Svarbu turėti nors kruopelytę noro, visa kita ateina su laiku ir praktika.
 • SAVIMEILĖ. Jei ir taip esi pakankamai sveika, plona ar šiaip nemėgsti sporto, belieka išmokti... mylėti save? Tai nėra taip sunku - iš patirties sakau - tereikia kaskart praeinant ir žvelgiant į veidrodį sakyti "aš graži". Pirmus kartus norėsis prieštarauti sau ir dvi pusės lyg kovos viena su kita, tačiau ilgainiui priprasi ir suvoksi, kad tu iš tiesų graži ir visiškai veltui kankinaisi tai neigdama.


Gražu vidus, o ne išorė. Taip? Tuomet pats metas tuo vidumi pasirūpinti. Paauglystėje vyksta milijonai pasikeitimų tavo mintyse, todėl neretai ten būna tikras chaosas...
 • MEILĖ SAU. Kartais sunku galvoti, kad esi graži, kai aplinkiniai tai pasijuokdami neigia. Kartais sunku patikėti, kad esi draugiška, kai tave supa vos keletas draugų. Tačiau dar sunkiau mylėti save. Bet turiu džiugią naujieną - tai įmanoma. Bus sunku, tai reikalaus laiko ir ateis ne vienas momentas, kada sau prieštarausi, tačiau tiesiog turi pradėti. Gali rašyti, įrašyti, klausyti, išrėkti, išdainuoti - kad tu esi nuostabi. Nes taip ir yra ir aš nesuprantu kodėl tu to dar nežinai.
 • TINKAMA APLINKA. Tave supanti aplinka turi be galo daug įtakos tau. Pasistenk pašalinti tau nemalonius ar negatyvią energiją skleidžiančius žmones tau iš akių, neapkalbinėk kitų ir rūpinkis tik savo šeima bei artimiausiais draugais ir pamatysi, kokia laiminga būsi.
 • POZITYVIOS MINTYS. Jei tau naudinga - priklijuok visas patinkančias citatas ant sienų, pirk drabužius su įkvepiančiais žodžiais, nurašinėk frazes, žiūrėk pamokančius filmus ir skaityk gerą atmosferą sukuriančias knygas. Žiūrėk įvairiausius "YouTube" video, kuriuose dažnai realybės būna maža, tačiau gera akiai ir mintims. Daryk jogą, medituok, rašyk dienoraštį. Atsikratyk blogų ir negatyvių minčių bei gyvenk laimingai.
 • NEBIJOK LIŪDĖTI. Tačiau kartais liūdesys tiesiog ima ir užklumpa - gal pms, gal šiaip gyvenimas - visi mes žmonės su tokiomis pat emocijomis. Liūdesio nesibaidyk, jis padeda tau suvokti, kokia laiminga esi. Lietus nuolatos nelyja, po jo pradeda šviesti saulė. Nepasiduok liūdesiui - išsiverk, paklausyk linksmų dainų ir parašyk draugei.

AR ŽINOJAI, KAD TU JAU ESI GRAŽI? GRAŽI SAVO IŠSKIRTINUMU, ORIGINALUMU, MINTIMIS, IŠVAIZDA. ESI VIENETINĖ IR UŽ TAVĘS GRAŽESNIŲ NĖRA.

Su didžiausia meile,

9 komentarai

 1. Informatyvus ir nuostabus įrašas. Tik keista, kodėl be komentarų... Na, bet jį palikau aš. Šaunuolė, Paulina, įnešei naujų vėjų čia, nuostabiai!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kaip keista komentuot čia esančius įrašus.. :D žodžiu, super įrašas, super patarimai. Šaunuolė, dėkoju ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. o man keista atsakinėti į komentarus, lyg būtų mano. :D ačiū ir tau!

   Panaikinti
 3. Labai cool irasas :D Del odos, tai man tikrai reiktu pleistriuku spuogams ar inkstirams. Nesvari oda :( O apie pacia siela, tai sunkus atvejis :'( Esu keistas zmogus, ne tiek, kad nedrasi, bet dar i perdaug ziuriu i ateiti. "Jei as prieeisiu prie jo, jis gali pasisaipyti. O jei pasisaipys, kiti juoksis. Ai, neisiu". Va, sunku man, nemyliu matyt saves :(((

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Paulinai sakiau tą patį - cool įrašas :-D
   pleistriukus bandyk! superiniai. ir nulupamas kaukes bandyk, aparašinėjau.
   pats laikas pamilti. būtinai.

   Panaikinti
  2. Reiks megint pleistriukus ;) Tikrai man reikalingi. :)

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.