pleistrai spuogams ir inkštirams šalinti arba geriausias merginos draugas per pms

2016-08-12

Turbūt kiekviena iš mūsų yra bendravusi ar bent susipažinusi su bene labiausiai grožiui kenkiančiu dalyku, galinčiu puošti jauną merginos (ir ne tik) odą - spuogais. Vienoms ši problema yra įsisenėjusi ir pabodusi iki gyvo kaulo, kitoms, kaip ir man, ji primena, kad esu moteris ir kad greitai mane aplankys tos dienos. Nors žinau, kad pas mane atvykęs spuogelis ar keli viešės vos porą dienų, nesėdžiu sudėjusi rankų bei ieškau produktų, kurie šį laiką sutrumpintų iki minimumo arba iš viso pašalintų. Ir pagaliau po ilgų nevaisingų paieškų vieną tokį produktą radau. Tai - pleistrai spuogams ir inkštirams šalinti "Australian Tea Tree" su arbatmedžių aliejumiDėžutę šių pleistrų užpildo trys lapeliai, ant kurių suklijuota po dvylika vienetų šešių skirtingo dydžio pleistrų (visų dydžių pleistrų rasite po du vienetus). Kiekvienas pleistrų lapelis supakuotas atskirai, kad neprarastų savo naudingųjų savybių, kurias suteikia arbatmedžių aliejus - natūralus antibiotikas, pašalinantis bakteriją, esančią spuogelio viduje. Per parą galima išnaudoti tik vieną pleistrų lapelį, tačiau man užteko vos vieno pleistro, kad pms'inis spuogas pamirštų apie mano skruostą, tad šio rinkinuko, pirkto "Droge" už 2,99eur man užtektų tiiiikrai ilgam laikui. Jei turite didesnę problemą nei tik pms'inis spuogas, pleistrų reikės daugiau, gal net teks gydyti spuogelį ne vienu pleistru, tačiau tikiu, kad gaminys padės. Manęs jis nenuvylė.
Kaip matote trečioje nuotraukoje, pleistrai yra visiškai permatomi su matiniu paviršiumi. Juos reikia klijuoti ant spuogo ir laikyti 8-12 valandų, todėl gamintojai rekomenduoja tą daryti naktį. Aš laikiausi visų instrukcijų ir vakare nusiplovusi bei nusausinusi veidą užsiklijavau pleistrą ir nuėjau miegoti. Kadangi miegojau apie šešias valandas, pleistras mano draugą šalino vos septynias valandas, tačiau pažiūrėkit į rezultatą!

Fotografavausi visiškai be makiažo (išskyrus vazeliną, bet jis neįtakoja spuogo ir pleistro išvaizdos) prieš eidama miegoti praėjus maždaug dešimčiai minučių po pleistro užsiklijavimo ant nemažo raudono spuogo, kurio dabar tik pėdsakas ir matosi

Pleistras yra visiškai matinis. Tuo įsitikinau ne tik ištraukusi jį iš pakuotės, bet ir užsiklijavusi ant probleminės vietos - nebuvo jokio blizgesio! Taipogi šis gaminys per porą minučių nuramino raudoną sritį aplink spuogelį ir taip jį užmaskavo (kadangi pleistras beveik nematomas, nuotraukoje jį apibrėžiau). Vienintelis minusas tas, kad pleistras atspindi šviesą ir taip tampa matomas, tačiau naktį tai nesvarbu, o dieną jį galima užmaskuoti. Taip taip, galima užsidėti makiažo pagrindą ant pleistro - tokiu būdu spuogas ne tik neturės sąlyčio su kosmetika, bet dar ir bus gydomas! Nors miegojau ant pilvo ir tryniau veidą į pagalvę, pleistras nei truputį neatsiklijavo. Kai pamačiau kaip tvirtai atrodo pleistras buvo nedrąsu jį nuplėšti, nes galvojau, kad jusiu bent kažkokį skausmą, tačiau priešingai - nebuvo net nemalonaus pojūčio. Po procedūros apžiūrėjusi pleistrą išvydau viską, kas buvo spuogo viduje, nes pleistras visą turinį "įtraukė" prie savęs ir gražiai pašalino. Taipogi apžiūrėjau ir spuogą, kuris buvo vos vos už mano odos atspalvį tamsesnės spalvos. Įtariu, kad jei nebūčiau jo krapščiusi dieną prieš pleistro naudojimą ir taip sudirginusi odos bei sudariusi jos atplaišėlių, ryte spuogo būčiau neradusi. 

kokios priemonės jus gelbėja nuo spuogų? kaip įvertintumėte šią penkiabalėj sistemoj? aš duodu riebų penketą!

17 komentarų

 1. Net pavydas suima, kai pamatai, kad tokie elementarūs dalykai gelbėja nuo spuogų. :( O man tokios priemonės visiškai nepadeda - galbūt, ir todėl, nes konkretūs, skaudūs spuogai manęs nepuošia: turiu tik visą kaktą "puošiantį" bėrimą. Išbandžiau daugybę priemonių, prieš savaitę palūžau ir nuėjau pas dermatologę. Žiūrėsiu, gal išsigelbėjau gyvenimą. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Mano sesė taip pat kankinasi su šita problema. Ji tikrai užknisa labiau nei manieji spuogeliūkščiai :-( tikėkimės padės bent dermatologė.

   Panaikinti
 2. Garbės žodis žūrinėjau šį produktą, bet padėjau atgal galvodama, kad jis niekam tikęs, noooors iš šios serijos turiu gelį nuo spuogu, taip pat su arbatmedžio aliejuku, kuris puikiai gydo spuogelius.
  Kai perskaičiau tavo įrašą, pakeičiau savo nuomonę ir, manau, artimiausiu laiku įsigysiu. Ačiū, įrašas puikus! P.s. užsuk į svečius ;) http://nemokamisureliai.blogspot.lt/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkui! Smagu, kad atradau dalykus, kurie padeda. Ne visiems pasiseka :>
   Užsuksiu, užsuksiu ;-)

   Panaikinti
 3. Ahhhhh klausimas į kurį negaliu tiksliai atsakyti. Naudoju kažkokį panašų į kūno žele š. Jis iškart panaikina mažiausius spuogus, o per diena nelieka ir tų didesnių. Jam duodu 5/5

  AtsakytiPanaikinti
 4. NORIU NORIU NORIU NORIU NORIU NORIU! Man sitie dalykai mirtinai reikalingi, nors jau esu panasius bandziusi, bet jie jau baigiasi. Jei tik turesiu galimybe, isbandysiu siuos, nes girdejau, kad jie magiskai veikia sias problemines vietas. 5,9/5 :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Išbandyk, verta ir net labai. Būtent, kad magiškai veikia <3

   Panaikinti
  2. O nenusiplesia jis pvz miegant? Nes kitiems tai budinga :)

   Panaikinti
 5. Na man būtent tos dienos yra tikras galvos skausmas visomis galimomis temomis. O baisiausia, kad tikrai nežinau kaip atsikratyti spuogų tomis dienomis. Šie pleistrai tikiuosi bus tikras išsigelbėjimas man.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kaip gerai, kad dar neatsirado spuogų , bet jei tokių bus , reikės nusipirkt šią priemonę !

  AtsakytiPanaikinti
 7. Esu bandžiusi, visai neblogi! Spuogas žinoma iš karto neišnyksta, bet neprasideda uždegiminis procesas,spuogas nebūna toks raudonas ir iškilus.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Norėčiau ir aš išbandyti šiuos pleistrus! Keista, bet girdžiu pirmą kart. Aš neturiu spuogų, bet per pms vissad išauga koks raudonas monstras kvailoj vietoj😂😂

  AtsakytiPanaikinti
 9. Oho kokia šauni priemonė, tikrai nei girdėjusi, nei mačiusi, ačiū, kad daliniesi

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.