chna dažai tatuiruotėms + laimėtoja!

2016-07-12

Jau ne kartą organizavau mini konkursus, kurių metu galima laimėti chna miltelių tatuiruotėms. Pavyzdžiui, čia. O čia net aprašiau kaip pasidaryti šią nuostabią odos dekoraciją namuose. Aš begalo myliu savo skaitytojus, tačiau nuoširdžioms bei aktyvioms komentatorėms privalau ir atsidėkoti. Neužteks pasakyti vien patį tikriausią "ačiū". Noriu padovanoti kažką, ko jos yra vertos. Kadangi konkursai, kurių metu galima laimėti būtent šiuos sparčiai populiarėjančius miltelius sulaukia tikrai didelės paklausos, aš ir vėl turiu jums chna dažų. Tiesa, dabar jau visus 50 gramų, kurių užteks mažiausiai dešimčiai tatuiruočių (jei darytumėte standartines rankos tatuiruotės, papuoštumėt aštuonioliką rankų. Žinoma, viskas priklauso ir nuo raštų sudėtingumo, tankumo ir pan., tačiau tai - optimaliausias ir realiausias skaičiukas). Būtų begalo smagu susirinkti draugių bei kurį šiltą vasaros vakarą padaryti viena kitai po laikiną tatuiruotę. 


KAIP LAIMĖTI?

Kaip ir daugelyje mano organizuojamų konkursų, šio pagrindas yra komentavimas. Tačiau šį kartą neužteks vien tik aktyviai komentuoti. Atvirkščiai, geriau mažiau, bet išsamiau ir nuoširdžiau, nes rinksiu pačią NUOŠIRDŽIAUSIĄ SKAITYTOJĄ. Norint laimėti teks paplušėti - komentuoti VISUS įrašus iki rugpjūčio septintos dienos (laimėtoją išrinksiu ir dovaną išsiųsiu iki rugpjūčio keturioliktos). Komentaruose galite surašyti pliusus, kuriuos turėčiau stiprinti ir minusus, kuriuos naikinti, taip pat labai apsidžiaugsiu išvydusi jūsų nuomones, pastebėjimus, patirtis, istorijas. Smagu pažinti savo skaitytojų ratą. Nereikės rašyti visko po kiekvienu įrašu dėl milžiniškų komentarų skaičių, nes laimėti gali ir vos kelis komentarus palikusi skaitytoja, tačiau aš, žinoma, papildomų taškų skirsiu aktyvioms komentatorėms, pradžiuginusioms mane ne kartą ir ne du. Beje, primenu, kad norint dalyvauti bet kokiame konkurse, giveaway ar panašiame dalyke, kurio metu galima kažką laimėti, reikia prisijungti prie mano būrio. Tą galite padaryti dešinėje pusėje esančioje programėlėje. 


sėkmės!

LAIMĖTOJA

Deimantė. ;* - mergina, laimėjusi šį konkursą savo aktyvumo, nuoširdumo ir ilgų komentarų dėka. Deimante, parašyk man į fb!

15 komentarų

 1. labai labai džiaugiuosi dėl to, jog lepini savo skaitytojas! esi tikra šaunuolė, kad ne tik skaitai komentarus, bet už juos ir suteiki džiaugsmo juos rašančioms merginoms. pritariu, kad labai svarbu, kad merginos komentuotų nuoširdžiai, ne tik dėl komentarų skaičiaus - nuoširdumas svarbiausias rodiklis. vienas nuoširdus komentaras daug svarbesnis ir mielesnis nei tūkstančiai paprastų(aišku, nesakau nieko, bet koks komentaras pralinksmina rašytoją). na, linkiu sėkmės visoms merginoms šiame konkurse, komentuokit, rašykit iš širdies, nustebinkit tokią fainą rašytoją ir apskritai tokį nuostabų žmogeliuką kaip Aldėja!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū ačiū ačiū <3
   taaaip, nuoširdumas daug svarbiau už skaičių.

   Panaikinti
 2. Pas tave tų konkursų apsčiai :DD
  Sėkmės rašyme. Dalyvauju ir seku (:

  AtsakytiPanaikinti
 3. niekas nesako optimaliausias. nes žodis optimalus jau turi reikšmę geriausias,tiksliausias, pats tas. tai jei nori visus šiuos žodžius sutalpint į vieną, reikia sakyti optimalus. ;)
  keep going, gurl

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš taip pagalvojau ...Gal žinai kur galima gauti chna miltelių ar rasti vietą kur nupieštų?Nes ir aš noriu...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nesakysiu kur jų galima gauti :-D o kur piešia tikrai nežinau, ieškok internete geriau

   Panaikinti
 5. Tai turbut vienintelis tinklaraštis kurį žinau kuris taaip lepina skaitytojus dovanelėmis ir prizais!:)) dalyvauju ir aš;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kaip gerai, kad taip džiugini savo skaitytojas prizais ^^ Manau, kad labai gerai padarei, kad laimėjimas priklaussytų ne nuo komentarų skaičiaus, o nuo jų nuoširdumo ir nuo merginų gilinimosi ir noro padėti bei patarti!
  Aš irgi dalyvauju :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai,labai didelis ačiū tau!!💓
  Džiaugiuosi, kad laimėjau ! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. sveikinimai laimėtojai, šauni dovana

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.