LAIŠKAI: rask susirašinėjimo draugę!

2016-06-26

Pastebėjau, kad susirašinėjimas laiškais įgavo didelį susidomėjimą ir čia, mano tinklaraštyje. Netrūksta skelbimų, siūlančių susirašinėti laiškais ir klausimų ar atsirastų susirašinėjimo draugė. O juk ir aš pradėjau šiokį tokį projektą "Mano susirašinėjimo draugė", tad manau, kad norinčių susirašinėti laiškučiais tikrai atsiras. Tačiau vėl gi kyla nedidukė, bet esminė problema - kur rasti dėmesio vertą, atsakingą ir nuoširdų pašnekovą? Siūlau padėti perlipti per šią kliūtį. Praeitą kartą, kai organizavau šitokį projektą jis pasisekė puikiai - net aštuoniolikai merginų radau susirašinėjimo drauges!


KELI ATSILIEPIMAI:

Su savo susirašinėjimo drauge susirašinėjam jau ketverius mėnesius. Maždaug kartą per dvi savaites gaunu laišką ir dovaną - saldainį, kavos, lipdukų, atvirlaiškį, nuotrauką, dažų ir panašiai. Laukiu kiekvieno atsakymo bei keletą valandų atrašinėju. Ačiū už tokią pramogą!

Žiauriai smagi pramoga. Aš nebeįsivaizduoju savo savaitgalių be laiškų rašymo. Vieną savaitę gaunu laiišką iš vienos, kitą iš kitos susirašinėjimo draugės, tad savaitgaliais atrašinėju. Begalo smagu ir įdomu. Daug laiko sugaištu galvodama įvairias idėjas ir jas įgyvendindama. Dėkoju už tai.

Viena susirašinėjimo draugė nusiplovė ir man nebeatrašo. Bet ir gerai, su ja nebuvo labai įdomu - tinginukė. Tačiau antra draugė nuostabi! Susirašinėjam apie viską. Pagaliau darai tai, ką seniai norėjau. Ačiū labai už projektą!

Viskas, ko jums reikia dalyvavimui yra maždaug 5-10 minučių bei elektroninio pašto turėjimas. Atsakykit į apačioje esančius kelis klausimus, kad galėčiau išrinkti pačią tinkamiausią susirašinėjimo draugę, su kuria bus apie ką kalbėti ir kuo dalintis (nekalbu apie materialius dalykus. Čia svarbiausi patyrimai, istorijos ir teigiamos emocijos, nes dovanėlės įsimena neilgam, o žodžiai gali įstrigti net ir visam gyvenimui. Smagu kažkam įsirėžti į atmintį).

Patartina vienu metu turėti iki trijų susirašinėjimo draugių, kad visoms skirti laiko ir meilės. Šio projekto dėka turėsite net dvi susirašinėjimo drauges - vieną, kuriai parašyti turėsi pirma ir kitą, kuri parašys tau!


KLAUSIMAI


P.S. Primenu, kad patarimus laiškų rašymui rasite čia

LAUKIU JŪSŲ ATSAKYMŲ ŠIUO ADRESU - burundukorasliavos@gmail.com IKI LIEPOS 10-OS!

24 komentarai

 1. tikrai patariu dalyvauti, susirasti ir užsiimti šiuo džiaugsmeliu!

  Aldėja, sėkmės tau organizuojant šitą dalykėlį. ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. būtent!

   ačiū! prireiks sėkmės nepasimetant tarp krūvos laiškų ;-D

   Panaikinti
 2. Maniškės nuo ano karto abi nusiplovė :D Dabar laukiu keleto laiškų, tik nežinau keli iš tų asmenų taip pat nusiplaus. Matysiu, gal dar nuspręsiu sudalyvauti ir šį kartą :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Eina sau... Liūdna :-( bet patirties įgavai, jei jos neturėjai. o jei turėjai - pagilinai :-D

   sėkmės susirašinėjant, tikiuosi, kad viskas bus okey

   būtų smagu <3

   Panaikinti
 3. puiki idėja, labai džiaugiuosi, kad atradai laiko kitoms merginoms surasti po susirašinėjimo draugę! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labas! nerandu tik svarbiausios info - koks tavo el. paštas?? :-)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Laba, paskutinėj eilutėj parašytas :>
   burundukorasliavos@gmail.com

   Panaikinti
 5. Labai gerai čia sugalvojai :) Tikiuosi, kad padėsi kitoms surasti susirašinėjimo drauges ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Šaunuolė, Aldėja! Idėja labai šauni ir manau, kad itin naudinga.
  Skubu dalyvauti ir skatinti žmones susirašinėti laiškais!

  AtsakytiPanaikinti
 7. burunduk, as tau kiap ir zadejau parasiau laiska :)
  1-dieni tureciau issiusti, truputeli jaudinuosi ar patiks ;D

  AtsakytiPanaikinti
 8. O aš tik rudeniui norėčiau laiškų draugės :D
  Na gal tas džiaugsmas gaunant laišką yra tas pats per visus metų laikus, bet rudenį/žiemą man būtų smagiau :P
  Taigi, dėl manęs (Hi hi) nepamiršk suorganizuoti šitos akcijos rudenį :D

  AtsakytiPanaikinti
 9. ech, jaučiu ir aš prisidėčiau prie šios atrakcijos, bet kadangi esu nepastovumo įsikūnijimas, labai nuvilčiau mergaitę neatrašius jai į laišką. :/ :) o šiaip visoms sėkmės,tikiuosi kad kiekviena atras savęs vertą pašnekovę:)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Prašau padaryk dar vieną projektą, nes šį puslapį tik prieš savaitę radau...

  AtsakytiPanaikinti
 11. Aš irgi norėčiau , kad ir vėl padarytum šitą dalyką , turėčiau jame dalyvaut :).Pati buvau parašius du laiškus vienai draugei , bet ji man tokio pat džiaugsmelio nepadarė su laišku.Būtų nuostabu pasijusti gaunanti pirmą kartą laišką! Lauksiu ateinančio vėl straipsnio su tokia pat idėja.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Pati mėginau dalyvauti, bet nepastebėjau, kad rašei man į el paštą. Pati kalta😀😅 labai šaunu, kad darei tokią akciją ir padėjai merginoms rasti susirašinėjimo drauges. Įdomu, galbūt kitos merginos susirašinėja dar ir dabar😍😏

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.