SWAPBOX: pirmasis swap'as su Dovile

2016-04-02

Šeštadienio rytas, saulutė šviečia, mano skrandyje vartosi skanus čeburekas (beje, nuostabių čeburekų receptą rasi čia). Staiga atsidaro namų duris, įskrenda didelė dėžė, laiškas ir aliexpress siuntinukas juodame vokelyje, pasigirsta "labas rytas, čia jums" ir duris užsidaro. Aš labai nustebau ir pradžioje net nesupratau kas čia buvo. Ir tada pamačiau didelę dėžę prie durų - iš karto supratau, kad tai DOVILĖS swapbox'as man! Užsimečiau chalatą, pasiėmiau peilį, dėžę ir telefoną, bei išskubėjau į terasą visko išpakuoti. Kadangi Dovilė visą dėžę super kietai supakavo apklijuodama lipnia juostele, be peilio jos neįveikiau. Po kelių minučių drąskymo ir bandymo pasiekti dėžę aš pagaliau ją atidariau. Pamačiau nuostabų vaizdelį, kurį matote viršutinėje dešinėje pusėje esančioje nuotraukoje. Apvertusi lapelį radau dar vieną lapą ir ilgą laišką su dovanėlių paaiškinimais. Pabandžiau laiškutį nufotografuoti, bet buvo siaubingas vėjas (tai matosi iš mano plaukų šešėlio ant lapo. ups), kuris iš dėžės išpūtinėjo geltonus kvadračiukus, tad susirinkau daiktus ir grįžau kapstytis tarp dovanų namuose. 


"Tau įdėjau:
1. TAVO IŠSVAJOTĄJĮ AILAINERĮ. Galėsi dabar praktikuotis iki kol užknis". Taip taip taip, pagaliau turiu nuostabią plunksnelę eyeliner'iui piešti. Super, kaip tik norėjau plunksnelės, o ne markerio. Ir ši kosmetikos priemonė dar atspari vandeniui! Nuostabu, viską aprašiusi bėgsiu praktikuotis ir paišytis katės akytes, hehe. 

"2. RYŠKIŲ, PAVASARINIŲ SPALVŲ NAGŲ LAKŲ. Kad būtum ryški kaip gėlytė". Begalo mėgstu lakuotis nagus, bet tą darau tik su numylėtomis spalvomis. Šios spalvos kaip tik tokios, nes myliu žolę, tad galėsiu prie jos prisiderinti savo manikiūrą, o violetinė spalva užimą garbingą poziciją mano mėgstamiausių spalvų sąraše. Niekada nelakavau nagų raudonai, nes neužsiauginau tokio ilgio nagų, ant kurių ši spalva atrodytų gražiai, tad šį laką pasilaikysiu vasarai ir neatidarinėsiu, kad nesugestų. 

"3. SPALVOTŲ AKIŲ LĘŠIŲ. Įdėjau pilkus ir rudus. Būtinai pažiūrėk video youtubėj kaip teisingai ir saugiai juos įsidėti. Beje, jie vienadieniai!!!". AAA! Turiu lęšius! Seniai seniai noriu juos išbandyti, dalyvavau Dovilės organizuojamame konkurse jiems laimėti, bet man laimė nenusišypsojo. Kolkas. Ir štai ji man atsiuntė net dvi poras - pilkų ir rudų - lęšių. Labai laukiu tinkamos progos jiems įsidėti, nes šiaip dėl selfio arba pabandymo gaila. 

"4. AROMATINIS ALIEJUS. Nepyk dėl prasukto buteliuko, man laaabai norėjosi sužinoti kvapą. Jis tobulas! Tikiuosi tau taip pat patiks. Žinau, kad mėgsti lepintis vonioje, tad šį tikrai sunaudosi!". Taip, Dovile, kvapas tikrai tobulas. Man jis begalo patiko. Aš vis pagailėdavau eurų aromatiniam aliejui, nežinau kodėl. Nesitikėjau jį rasti swapbox'e ir esu labai tuo patenkinta <3 tikrai sunaudosiu, jau šįvakar išbandysiu kas tai per dalykas ir kaip jis veikia, nes niekada nebandžiau. Ačiū ačiū ačiū!


"5. BANANAS. Jame - oro gaiviklis. Gyvenimo smirdukams pašalinti". Bananas buvo pirmasis dalykas, kurį ištraukiau iš šios gėrybių dėžės. Pavarčiau, pabandžiau atidaryti ir nesupratusi padėjau atgal. Ir tik perskaičiusi instrukcijas supratau kas tai per daiktas ir kaip jį naudoti. Mėgstu kvapus, bei myliu bananus, tad esu labai dėkinga už tokį mielai atrodantį dalykėlį. Jis bus aktyviai naudojamas ir nepmirštas.

"6. ŠIAUDELIAI. Stori, galima gerti net jogurtą". Perskaičiusi šį aprašymą nuėjau į virtuvę, susiradau jogurtą ir pabandžiau jo pagerti. Ir žinot ką? Rimtai galima :-D jausmas keistas, bet smagus. Niekada nesugalvočiau taip padaryti, tad ačiū Dovilei už tokį "čelendžą".

"7. MEDALIUKAI PAKABUKAMS. Kad vienas neatsibostų". Turiu tik tris pakabukus. Vieno nenešioju, nes jis man nepatinka, o kitus du nešioju pakaitom, bet vienas jau spėjo pabosti, o kitas man ne papuošalas, o draugystės simbolis, tad šie pakabučiai dažnai puoš mano kaklą. Ypač Mirties relikvijų ženklas - toks pats pažymėtas mano aliexpress krepšelyje laukė užsakymo, bet nebesulauks, hehe. 

"8. LŪPŲ DAŽAI. Ryškus ir raudoooni, labai moteriški! Šventėms ar pasimaivymui prieš veidrodį namie". Dovilė tikrai pasistengė ir papildė mano makiažo kolekciją. Neturiu lūpų dažų, o vienintelis dalykas, kurį naudoju kaip blizgį yra vazelinas. Dabar galėsiu ir paryškinti savo lūpytes, o juk aš labai mėgstu jas teplioti viskuo, kuo tik įmanoma. 


"9. ŠVYTINTIS PARKERIS. Žalias, pavasarinis, kad pamokose būtų neliūdna". Parkerių man niekada nebus per daug, nes esu klasės parkerių bankas. Visada skolinu rašymo priemones klasiokams, bet retai jos grįžta į mano penalą. Šio parkerio niekam neskolinsiu, rašysiu juo pati, nes mėgstu neįprastus, spalvotus, dekoruotus parkerius. 

"10. ŠEŠĖLIAI IR JŲ ŠEPETUX. Šitų neskaičiavau į sumą, jų spalvos bandytos, tik aš nenaudoju, tad gal sunaudosi tu". Dovilės organizuojamame konkurse rašiau, kad mano pavasario MUST HAVE yra spalvoti šešėliai ir štai radau juos tarp krūvos kitų dovanų. Tikrai naudosiu, kai tik pasibandysiu prieš veidrodį ir prie įvairių drabužų derinių. Šį pavasarį tikrai būsiu ryški kaip pieva, hehe. 

"11. PAVASARINIAI - VELYKINAI VIŠČIUKAI. Šių taip pat neskaičiavau, tiesiog reikėjo, kad kas nors saugotų visus kitus daiktus". Turiu silpnybę tokiems viščiukams. Kasmet augindama velykinę žolytę nusiperku dėžutę šių padarėlių ir juos susodinu vazonėlyje. Tačiau šiemet nebuvo progos jų nusipirkti, nes nebuvau didelėje parduotuvėje, o prie mano namų esančioje mažytėje "Maximoje" jų nebuvo. Viščiukus nusipiešiau, bet šalia jų sutupdžiau ir šiuos, super mielus gautus dovanų. Gražu.

"12. ŠOKLIUKAS KAMUOLIUKAS. LB PADEDA nusiraminti, nuima stresą, atpalaiduoja. Tik meti į heiterį ir viskas čiki! O jei rimtai tai mušinėjimas į sieną/žemę tikrai ramina". Šis kamuoliukas man priminė pradines klases, kai buvo šokliukų manija. Visi juos pirkome kioskuose ir paskui per kiekvieną pertrauką bumbsinome koridoriuose. Tiesa, visuomet laukiant autobuso žaisdavau juo stotelėje ir jis nuriedėdavo į kelių juostų kelią, ant kurio bijojau išbėgti. Pasistengsiu, kad šio geltono gražuolio neištiktų toks pats likimas. 

šitaip atrodo visos dovanėlės be spalvotų popierėlių
P.S. MANO SIUNTINUKĄ DOVILEI IR JO APRAŠYMĄ RASI ČIA. JIS DAUG MAŽESNIS, KUKLESNIS, NORS SUMA TA PATI. TIKRAI PRITARIU DOVILEI, KAD SWAP'INTIS REIKIA UŽ DIDESNĘ SUMĄ, NES NEDAUG KĄ GALIMA NUPIRKTI UŽ 15 EURŲ. NORS VISKAS, KĄ GAVAU IŠ DOVILĖS PATEISINA VISUS LŪKESČIUS SU KAUPU. 

9 komentarai

 1. Kaip keista žiūrėt į tuos daiktus, kurie nesenai pas mane namuose mėtėsi... :-D

  BET JEIGU TAU NUOŠIRDŽIAI PATIKO, TAI LAAABAI DŽIAUGIUOSI!!!!!!!!!!! BŪK GĖLYTE :-*

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tikiu :-D ir man tas pats po tavo įrašo buvo :-D
  Patiko daug labiau, nei atrodo. Ačiū <3 būsiu būsiu, šį pavasarį atrodysiu kaip dažų paletė turbūt

  AtsakytiPanaikinti
 3. Atsiprašau, tačiau vienintelis dalykas, kuris sukasi mano galvoje, tai: Sorry, ten taikos ženklas (https://en.wikipedia.org/wiki/Peace_symbols), o ne mirties relikvijų (https://en.wikipedia.org/wiki/Magical_objects_in_Harry_Potter#/media/File:Deathly_Hallows_Sign.svg) :D Matyt, laikas dar kartą kai kuriuos filmus pasižiūrėti ;)

  Kai jau tai išsakiau, galiu ir pasidžiaugti, jog buvo įdomu skaityti tiek Dovilės įrašą apie šią jūsų pramogą, tiek sulaukti atomazgos, o ką gi tu gavai :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Lunalight, uuuuups, suklydau iš tos laimės. Jie nedaug skiriasi, tad sumaišiau :-( šį filmą mačiau tūkstantį kartų, o ir neperseniausiai vėl žiūrėjau :-( atsiprašau už šią klaidą.
  Smagu <3

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tie essence lūpų dažai tikri tokie geri kaip visi šneka ar tai tik eilinis paskiedaliojimas? :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. o stai ir pirmasis... :D labai mielos smulkmeneles, mieli iliustravimai, mielas ipakavimas, ypatingai dziaugciausi lesiais...:D zodziu manau, jog swapas vykes ir pavykes. tavasis siuntinukas irgi labai cute. taip, tikrai, daug mazesnis, taciau ipakavimas pasaka!!! o ir produktai kokybiski:)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Aš nežinau... jeigu Dovilė nesupyks, pasakysiu ką ištiesų galvoju apie šį swapboxą. Atrodo, kad sudėta, tai ko tiesiog nebereikėjo ir kad senai dulkėjo lentynose. Tiesiog pigi, neverta dėmesio kosmetika😦 na bet čia tik mano nuomonė. Ir šiaip jums abiems dar buvo pati pradžia makiažo ir dovanėlių pasaulyje, tad negalima pykti ir teisti. Iš esmės bendras vaizdas visai neblogas, o labiausiai man patiko šmaikštūs ir viską paaiškinantys prierašai😄😉 ir dar labai daug geltonos. Jei neklystu tada Dovilei buvo tiesiog geltonos manija, tad viskas čiki piki😍

  AtsakytiPanaikinti
 8. Tas pirmasis visada būna įsimintinas, man gražios nagų lako spalvytės :)

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.